Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Špatné vlasy a nehty

Založila Majklová poslat vzkaz
Ahojky dámy, chci se vás zeptat... Tak nějak bych chtěla trochu zlepšit kvalitu vlasů a taky nehtů. Dost se mi třebí, oboje a taky lámou: Vlasy mám k tomu bez lesku. Uvažovala jsem nad nějakými vitamíny, ale nevím teda přesně, no. Nemáte třeba nějaký tip? Jako nemyslím jen na to, co je fajn, ale i na to, co dobré není, co nemám kupovat?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Popelka Blekova
Popelka Blekova - 24.5.2019 13:12

Dobrý den, já také kupuji kerastese také a la-roche posay.

 
Klarka Hukova
Klarka Hukova - 6.5.2019 13:44

Aha, tak to jsem nikdy nezkoušela ,ale používám kerastese kosmetiku

 
SimonaKubová
SimonaKubová - 28.1.2019 18:26

Ahojky, na tohle je nejlepší asi kolagen. Já jeden beru. Je to mořský kolagen https://www.collalloc.com/cs. Má hodně hodně širokospektrální využití, a to jak právě na vlasy, tak i na nehty. Já jsem ho brala na klouby a krom toho, že se mi pohyb zlepšil, tak se mi taky zlešila pleť. Jupííí. Tak to je moje rada. Pak děj vědět, co sis našla a co bereš.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385933.
Archiv anket.