Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept
Založila Majklová poslat vzkaz
Ahojky všem :) Holky, zajímalo by mě, co máte doma za netradiční spotřebiče. Jako na rovinu mě docela nadchla myšlenka koupě domácí vinotéky. Jen pořád váhám, hlavně teda nad tím, jaký kousek a hlavně podle čeho vybrat. Hodně mě zaujala nabídka shopu https://www.chladnickanavino.cz/. Zkušenosti?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
SimonaKubová
SimonaKubová - 2.5.2019 21:22

Jj, tak ta je teda moc pěkná, moc se mi líbí. Jinak myslíš, že ti pracovníci z chladnicka na vino mi teda poradí? Víš co, já se můžu orientovat jen podle toho, co se mi líbí… A řekla bych, že to asi tak úplně nepostačí…

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 2.4.2019 11:36

Caaau :) My doma máme domácí vinotéku a právě jsme ji koupili taky na tom shopu chladnickanavino.cz. Jako za prvé - super nápad, pokud si ji chcete pořídit, za druhé - výborný pomocní, za třetí - skvělý designový kousek a za čtvrté - super výběr shopu.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385951.
Archiv anket.