Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept
Založila Eliiika85 poslat vzkaz
Čau, hele chci si koupit kávovar. V práci máme kávovar na zrnkovou kávu a mě ta káva moc chutná... Máte tip na nějaký dobrý a kvalitní kávovar? V práci máme velikou mašinu, která se mi domů ani nevejde, ani bych ji asi nezaplatila :/ Existuje vůbec něco do domácnosti, co umí udělat lahodnou kávu?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Alecca
Alecca - 2.7.2019 15:37

No dívej, my doma kávovar máme a teda jako spokojenost. Máme zn. Jura, koupeno na https://www.svycarskekavovary.cz/jura. S výběrem nám pomohli pracovníci. Zavolali jsme jim na uvedený kontakt a super. Vyslechli si nás a pak doporučili kousek přesně pro nás.

 
kaja.kaja
kaja.kaja - 3.6.2019 15:22

Jenže ta cena je trochu vyšší, nezdá se ti? Jako mě o to nejde, já jsem rozhodnutí, že si ten kávovar koupím. Jen mám ale takový problém, že nevím, jaký přesně vybrat. Za ty peníze bych chtěla mít jistotu, že to co koupím, mi vydrží a bude vyhovovat.

 
Majklová
Majklová - 3.5.2019 14:03

Super kávovary. Dívala ses na jejich nabídku. Nabízí je třeba tady https://www.svycarskekavovary.cz/jura! Mrkni na web, zavolej ejjich pracovníkovi na podporu a on ti se vším poradí :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57214.
Archiv anket.