Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept
Založila Debrecinka poslat vzkaz
Dobrý den, prosím Vás je to trochu šibeniční termín, ale chceme cca za měsíc udělat teambuilding a hledám na to nějaké dobré místo. Praha a okolí. Může to být i případně s programem. Kde děláváte firemmní večírky Vy?
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
simona7
simona7 - 25.11.2023 10:45

Debrecinka: Určitě se podívejte na jejich web https://futurento.cz/pro-firmy/ a tam si všehno projděte. Lepší je se ozvat telefonicky, nemají vyloženě otevírací dobu. Ale jsou velmi vstřícní, milý a jde se s nimi na všem domluvit. :) My jsme byly opravdu velmi spokojení jak s přístupem tak i s hrou, jídlem. :)

 
Debrecinka
Debrecinka - 23.11.2023 15:28

simona7: To zní dobře. Mohu se s nimi nějak spojit a domluvit to? Neob je lepší se tam zastavit osobně? Případně něco více o té hře?

 
simona7
simona7 - 21.11.2023 11:28

Zdravím, no my byly ne teda jako firemní akce, ale slavily jsem kamarádovi narozeniny ve Futurentu. Ale myslím že se tam dají dělat i teambuildingy. Mají tam teda prostor kde se dá posedět, můžete si s nimi domluvit catering atd, ale hlavně jedná se o hru cca na 2-3 hodiny, takovou hi-tech. Hraje se v týmech a je to parádní zábava. :)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77487.
    Archiv anket.