Reklama: Moderní tapety na zeď a povlečeníModerní vliesové tapety IMPOL TRADE 

Magazín pro Šťastné ženy

 

Dopřejte svému potomkovi jenom to nejlepší

Dopřejte svému potomkovi jenom to nejlepší

jenom to nejlepšíČekáte chlapečka nebo holčičku? Pokud ano, rozhodně se již nemůžete dočkat na termín narození a na to, až se stanete tou nejšťastnější maminkou na světě. Nezapomínejte však na to, že s radostí souvisí také povinnosti a starosti. Například až 25 procent novorozenců trpí problémem s intolerancí laktózy. Objevuje se tak palčivá dětská kolika, kterou je nezbytné řešit. V takovém případě nezapomínejte na to, existuje enzym laktáza, který zařídí to, že bude dětský organismus fungovat tak, jak fungovat má. Nejenom, že není třeba měnit stravu, ale budou eliminovány veškeré doprovodné příznaky, jako je:

· Bolest bříška

· Časté křeče

· Průjmy

 

Dopřejte svému potomkovi zábavu po celý den

Kromě starostí nezapomínejte na to, že se vaše dítě bude chtít i bavit. Pokud jste pracovně vytížená, není třeba zoufat. Uspořádání dokonalé zábavy můžete nechat na profesionálech. A je jedno, zda půjde o oslavu narozenin, nebo třeba o již naplánovaný organizovaný program. Hitem je v dnešní době moderní a super centrum pro děti, kde máte jistotu, že si váš potomek nejenom najde nové přátele, ale vy ho zde na dlouhé hodiny zabavíte. Navíc si zde můžete užít zábavu i vy sama.

 

Vzdělávejte ho

Chcete, aby se vašemu dítěti dobře dařilo a to tak bylo v budoucnu velmi úspěšné? Potom nezapomínejte na vzdělání. To mu dá nejenom škola, jelikož začít budete muset i vy sama. Jak na to? Pomohou vám zábavné hračky pro děti, které mohou být zaměřené právě také ne vzdělání. Už od útlého věku se váš potomek bude učit a zdokonalovat se. A to vše s jistotou toho, že jednotlivé činnosti bude brát výhradně jenom jako formu hry, což znamená, že ho budou bavit a jistě je bude také sám od sebe vyhledávat. Takzvané didaktické hračky jsou v dnešní době skutečně velkým hitem a musíme říci, že jejich výběr je opravdu široký. A to téměř pro každý věk vašeho dítěte.

Komerční článek


26.10.2016   Rubrika: Pro maminky   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dopřejte svému potomkovi jenom to nejlepší

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
KlaraNovako
KlaraNovako - 16.1.2017 13:02

Já mám teprve 5-měsíční dítě, takže nikam ještě moc nechodíme. Já si ale zase nemůžu vynachválit "chytré hračky", které pro takhle malé děti vyrábějí. Můje oblíbená je aktivní centrum Hledá se nemo - https://www.pro-maminku.cz/hracky.html ... kam vlastně dítě posadíte a kolem něho jsem hračky, kolotoče a čudlíky, které když se zmáčknou, tak to vydává zvuk nebo ožije nějaké zvířátko. Je to super.

 
TerkaBay
TerkaBay - 30.11.2016 18:37

Moje dcerka už sice není miminko, no jako každá máma chci pro ni jen to nejlepší. Po dětském centru, kde jsme chodily aby se socializovala jsme začli teď s tanečnou, chtěla jsem pro ni nějaký sport ale nic nebezpečného, vybrali sme tanec a já můžu vřele doporučit studio Cool Dance https://www.cooldance.cz/ úžasný přístup a velmi profesionální, dcerka je nadšená a já taky

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 65178.
Archiv anket.