Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Čím vylepšit interiér? Nebojte se dřeva

Čím vylepšit interiér? Nebojte se dřeva

Pokud je materiál, který je ve stavebnictví používaný skutečně velmi dlouhou dobu, tak se jedná o dřevo. To je velkým hitem v jakémkoliv interiéru. A právě dřevo je naším zajímavým tipem, jak si můžete i vy vylepšit svůj interiér. Podívejte se konkrétně na to, s čím zaručeně vedle nešlápnete.

 

Podlaha je základ

I když do segmentu podlah pronikají různé moderní materiály, jako je například vinil, je třeba říci, že osvědčená klasika stále nezklame. Proto i naším tipem jsou kvalitní dřevěné podlahy, které můžete využít v jakékoliv místnosti, a to jak ve vašem domě, tak pochopitelně také ve vašem bytě. Důvodů, proč se vydat touto cestou, je celá řada. Máme se podívat na ty hlavní? Jedná se rozhodně o tato pozitiva:

· Dokonalý vzhled

· Vysoká odolnost

· Dlouhá životnost

Dřevo využijte také v oblasti vašich dveří

Další možnost, kde se můžete zaměřit na využití kvalitního dřeva, je oblast vašich dveří. I zde zcela určitě najde své uplatnění. Pokud máme být i tady konkrétnější, je možné si pořídit jak moderní interiérové dveře, tak není problém zvolit i klasické vchodové. Vše s jistotou, že budou nejenom skvěle vypadat, ale že nabídnou také jistotu maximální možné praktičnosti. A to s ohledem na to, že budou splňovat řadu bezpečnostních, stejně jako protipožárních předpisů, které jsou právě v dnešní době už v podstatě samozřejmou nezbytností.

Co takhle i na vaši zeď

Myslíte si, že dřevěné obklady jsou minulostí? Určitě ne. I toto je jeden z našich tipů, se kterým vedle nešlápnete. A když nezvolíte přímo dřevo, zkuste jeho imitaci. Do ložnic, nebo obývacích pokojů jasná volba. Hitem jsou ale i tapety s dřevěným motivem, které ve zmíněných místnostech využijete. Pokud jde o pokoj dětský, zde spíše doporučíme krásné dětské fototapety, které zaujmou motivy, které se vašemu potomkovi líbí. Zde pamatujte na to, že vztah ke dřevu bude míst spíše až v pozdějším věku, nikoliv právě v tuto konkrétní chvíli.

Komerční článek


26.6.2017   Rubrika: Opravy úpravy domu a bytu   |   Komentářů 8   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Čím vylepšit interiér? Nebojte se dřeva

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Karaskovajana
Karaskovajana - 25.7.2020 20:26

Ano přesně tak, domluvila jsem se takto s firmou https://www.szabo-interier.cz/ Můžete se podívat na fotky jejich realizací na stránkách. A ano chápete to celé správně, nemusela jsem být ten mozek rekonstrukce. O nic jsem se v podstatě nestarala a nic nezařizovala.

 
Koutnamartina
Koutnamartina - 24.7.2020 20:02

Takže v podstatě jedna smlouva a jeden dodavatel všeho? nikdo na nikoho nečekal? nemusela jste hledat na každou věc někoho jiného? chápu to správně?

 
Karaskovajana
Karaskovajana - 23.7.2020 2:42

Nechala jsem si udělat návrh od architekte, který obsahoval i dispoziční změny. Proto jsem si našla firmu, která dělá od zednické až po luxusní nábytek kompletně vše. Tedy dohodnete se na konkrétní rekonstrukci, a potom nemusíte vůbec nic řešit.

 
Koutnamartina
Koutnamartina - 19.7.2020 23:08

Nechával jste si někdo zpracovávat interiér od architekta? jak potom postupovat? s tímto návrhem jít do firmy, která dělá nábytek nebo prvně sehnat zedníka, který nám předělá interiér?

 
pavlinka14
pavlinka14 - 27.9.2018 21:25

My máme doma v podstatě plný interiér dřeva, to hlavně díky http://www.pwinterier.cz/ , kde nám to doporučili :-) Musím tedy přiznat, že to vypadá velice vkusně, přírodně a moderně, takže si moc rádi zveme návštěvy a často posloucháme chválu ;-)

 
YXH
YXH - 18.7.2017 20:10

Drevo mam rada, ale nesmi se to prehanet.

 
Almega
Almega - 7.7.2017 9:16

Moc dřeva v bytě připomíná pak kajutu na lodi,nic se nesmí přehánět.Na podlaze dřevo ano,ale obložit stěny tak leda na chatě,na stropě jedině když je to stará chalupa a něco takového se tam hodí.Kdysi byla velká móda samorostů: lidi chodili do lesa a tahali si div né celé pařezy,z toho se pak dělaly svícny,rámečky,jakoby sošky a pod.,někdy velmi ohavné.Jestlipak to někdo zase nevzkřísí jako č.1.???

 
dadka
dadka - 27.6.2017 9:33

Podle mě i dřevo je nutné používat s mírou, když budu mít dřevěné podlahy, už nebudu obkládat stěny, nebo naopak, co je moc, bývá někdfy příliš.Dveře a podlahy ano, ale jinak už čistá bílá výmalba.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 476410.
Archiv anket.