Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Problémy s kvalitou vašich vlasů? Toto jsou ty nejznámější

Problémy s kvalitou vašich vlasů? Toto jsou ty nejznámější

Chcete být krásná a ne vždy se vám to daří? Problém mohou často přinášet i vaše vlasy. Jak zajistit, aby byly skutečně dokonalé? Je třeba eliminovat hlavní problémy, které se mohou objevit. O jaké jde?

 

Řídnou vám vlasy

Měla jste vždy dostatek vlasů, a díky tomu účes působil vždy velmi hustě? Potom je problém s jejich řídnutím nutné co nejdříve vyřešit. To první, co je nutné udělat, je zjistit si hlavní informace o tom, jak zastavit vypadávání vlasů. Cest zde může být hned několik. Pokud se podíváme na několik základních, tak sem rozhodně patří:

· Změna stravování a životního stylu

· Použití vlasových aktivátorů

· Dostatek vitamínů a minerálů

 

Vlasy vypadají nezdravě

I to může být jeden z častých problémů. Obvykle to značí to, že vašim vlasům něco chybí. Stejně jako vnitřní orgány, nebo vaše kůže, tak i vaše vlasy potřebují různé vitamíny a minerály, bez kterých se neobejdou. Dodávat jim je lze ve formě tablet, tak i různých šamponů, nebo sér. Vše lze dnes pořídit online, třeba na webu Nanogen.cz. To by měl být jeden z prvních webů, kam se podívat, pokud se tento problém s vlasy začne i u vás samotných objevovat. Kromě požadovaných produktů zde zjistíte i řadu užitečných informací.

 

Vlasy se lámou a jsou nekvalitní

Zde může být důvodů hned několik. Jedním z hlavních je třeba to, že vaše vlasy nemají dostatek výživy. Často je ale důvodem také špatná péče, které se negativně podepisuje na tom, jak vypadají. Objevují se třeba roztřepené konečky, nebo výrazná lámavost. Jak s tím zatočit? Pozor třeba na to, jak kvalitní šampon a kondicionér používáte. Také je dobré zamyslet se nad fénováním. Příliš vysoká teplota vlasům také velmi škodí. Zapomenout však nesmíme ani na případný vliv prostředí – slaná nebo chlorovaná voda, přímé slunce, nebo vlhkost také nejsou faktory, které by vlasům jakkoliv přispívaly. Právě naopak.

Komerční článek


25.2.2018   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Problémy s kvalitou vašich vlasů? Toto jsou ty nejznámější

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Heinz Munkel
Heinz Munkel - 8.3.2018 8:17

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebujete úver k vyporádání naléhavých dluhu a pobytu u jednoho veritele? Potrebujete zaplatit za zaplacení úctu? atd. Získejte svuj úver od $ 2,000 do $ 150,000,000.00 USD / EURO / POUNDS ve výši 3%. Peníze prevedené na váš úcet do 3 hodin od schválení. Pokud máte zájem o získání úveru, neváhejte nám zaslat žádost prostrednictvím e-mailu: heinzemunkel.loanfirm@gmail.com

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 401363.
Archiv anket.