Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Jak na kvalitní spánek?

Jak na kvalitní spánek?

Víte, že spánkem trávíte zhruba třetinu svého života? Už to jasně napovídá tomu, jak je důležitý. Pokud s ním máte problémy, poradíme vám, kde možná děláte chybu. Kvalitu spánku totiž ovlivňuje řada věcí.

 

Cítíte se při spaní pohodlně?

Právě toto má vliv na to, že se během noci nebudete budit a bez problému prospíte doporučovaných osm hodin. Základem je správné oblečení na spaní. Pokud je varianta, kterou jasně doporučujeme, tak to jsou dámské noční košile. Ty jsou na spaní tím nejlepším, a to především z hlediska celkové pohodlnosti a také celkové volnosti. Jak vybrat ty pravé? Doporučujeme se zaměřit na tuto trojici věcí:

· Kvalitní zpracování

· Přírodní materiál

· Větší velikost

 

Pozor na teplotu

Ničím nerušený spánek ovlivňuje také teplota. A to nejenom ta, kterou udržuje termostat ve vaší ložnici. Je to také teplota, kterou máte v posteli. Na tu má vliv jak použitá peřina, tak i to, do čeho je povlečena. Proto nezapomeňte volit správné moderní povlečení podle toho, jaké je roční období. V létě je lepší sáhnout po krepové variantě, která je lehká a prodyšná. V zimě, v době chladnějšího období je zase ideální hledat možnosti zahřátí. V tomto směru je doporučovaným materiálem osvědčený flanel.

 

Jak je na tom vaše postel

Třetí základní věc, na kterou hledět, je vaše postel. V první řadě by měla být dostatečně velká a také dostatečně pevná a stabilní. Nejlepší volbou jsou dnes postele z masivu, které rozhodně vydrží každodenní spánek. A to i po několik let. Dále u postele nezapomínejte také na kvalitu matrace. Ta by měla nabídnout hlavně dostatečnou oporu těla, díky jednotlivým zónám, ze kterých je složena. Také je dobré, aby přizpůsobila vašemu tělu a nabídla i dobrý odvod vlhkosti a tepla. I toto dokáže přispět k jedinému – že se budete do postele doslova těšit, jelikož vás zde čeká ničím nerušený spánek.


Komerční článek


24.2.2018   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jak na kvalitní spánek?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
donalabuznikova
donalabuznikova - 28.3.2019 12:37

Ahoj, já si myslím, že ze všeho nejdůležitější je kvalitní matrace, která se na spánku projevuje dost zřetelně. Já jsem měla dlouhou dobu problém s nespavostí, po tom co jsem si však pořídila novou matraci u https://www.studiomatrace.cz/ však problémy ustaly.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463090.
Archiv anket.