Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nechte se vtáhnout do děje s digitální televizí

Nechte se vtáhnout do děje s digitální televizí

digitální televizeDigitální televize je fantastická věc. Ocení ji všichni členové domácnosti. Široký výběr programů totiž uspokojí i toho největšího televizního fajnšmekra.Ale to rozhodně není jediné plus, které digitální televize přináší.

 

Dostupnost a vysoká kvalita pro všechny

Digitální televize O2 nabízí hlavně kvalitu a dostupnost ve městech i na vesnicích. Čím ale O2 maximálně boduje, je vynikající videotéka a funkce nastavení původního znění. S digitální televizí rovněž získáte naprosto čistý a ostrý obraz i zvuk. Tytam jsou doby, kdy diváci přes televizní obrazovku s pruhy jenom odhadovali děj filmu. Vysoká kvalita vám zaručí, že si film nebo seriál skutečně užijete. U sportovních přenosů zase oceníte možnost výběruúhlu kamery, který je pro vás nejlepší.

 

Nestíháte? Podívejte se na pořad později

Máte zrovna něco na práci a nestíháte se podívat na živé vysílání oblíbeného seriálu? S digitální televizí od O2 čas nehraje roli. Díky funkci zpětného zhlédnutí si pustíte cokoli za posledních 7 dní. Nic už vám neunikne. Nezáleží dokonce ani na tom, z jakého zařízení si chcete pořad pustit. Dívejte se na film v televizi, mrkněte na poslední díl seriálu z mobilního telefonu nebo zkoukněte zápas na počítači či tabletu. O2 TV zvládnete sledovat na čtyřech různých zařízeních.

 

Zabrouzdejte do širokého výběru videotéky

V digitální televizi se dostanete do přehledného menu, kde si vyberete, co chcete sledovat – podle hodnocení diváků nebo žánru, na který máte zrovna chuť. Ve videotécena vás čeká bohatá zásoba filmů, pořadů pro děti a také seriálů. Během sledování kdykoli vysílání zastavíte nebo přetočíte. Nebaví vás český dabing? Nevadí. S O2 TV si pustíte originální znění a potrénujete cizí jazyky.

 

Prosím, už žádné reklamy

S O2 TV si nahrajete až 4 dny vysílání. V tomto případě si opravdu zamilujete přehrávání reklam. Stačí zmáčknout tlačítko a během pár vteřin začnete sledovat to, kvůli čemu jste televizi zapnuli. Zapomeňte na desetiminutové reklamní pauzy, u kterých jste vždycky usínali. Ještě nemáte digitální televizi od O2? Tak to honem napravte a nechte se vtáhnout do děje!

Komerční článek


30.1.2018   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nechte se vtáhnout do děje s digitální televizí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 18.2.2018 0:04

obrázek - tuned.jpeg Mam tuhle, muzete mi poradit kam natocit antenu?smajlik - 64

 
Linda
Linda - 12.2.2018 7:49

Hmmm tak tomu rikam NOVINKA!!! smajlik - 34

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463090.
Archiv anket.