Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Nechte se vtáhnout do děje s digitální televizí

Nechte se vtáhnout do děje s digitální televizí

digitální televizeDigitální televize je fantastická věc. Ocení ji všichni členové domácnosti. Široký výběr programů totiž uspokojí i toho největšího televizního fajnšmekra.Ale to rozhodně není jediné plus, které digitální televize přináší.

 

Dostupnost a vysoká kvalita pro všechny

Digitální televize O2 nabízí hlavně kvalitu a dostupnost ve městech i na vesnicích. Čím ale O2 maximálně boduje, je vynikající videotéka a funkce nastavení původního znění. S digitální televizí rovněž získáte naprosto čistý a ostrý obraz i zvuk. Tytam jsou doby, kdy diváci přes televizní obrazovku s pruhy jenom odhadovali děj filmu. Vysoká kvalita vám zaručí, že si film nebo seriál skutečně užijete. U sportovních přenosů zase oceníte možnost výběruúhlu kamery, který je pro vás nejlepší.

 

Nestíháte? Podívejte se na pořad později

Máte zrovna něco na práci a nestíháte se podívat na živé vysílání oblíbeného seriálu? S digitální televizí od O2 čas nehraje roli. Díky funkci zpětného zhlédnutí si pustíte cokoli za posledních 7 dní. Nic už vám neunikne. Nezáleží dokonce ani na tom, z jakého zařízení si chcete pořad pustit. Dívejte se na film v televizi, mrkněte na poslední díl seriálu z mobilního telefonu nebo zkoukněte zápas na počítači či tabletu. O2 TV zvládnete sledovat na čtyřech různých zařízeních.

 

Zabrouzdejte do širokého výběru videotéky

V digitální televizi se dostanete do přehledného menu, kde si vyberete, co chcete sledovat – podle hodnocení diváků nebo žánru, na který máte zrovna chuť. Ve videotécena vás čeká bohatá zásoba filmů, pořadů pro děti a také seriálů. Během sledování kdykoli vysílání zastavíte nebo přetočíte. Nebaví vás český dabing? Nevadí. S O2 TV si pustíte originální znění a potrénujete cizí jazyky.

 

Prosím, už žádné reklamy

S O2 TV si nahrajete až 4 dny vysílání. V tomto případě si opravdu zamilujete přehrávání reklam. Stačí zmáčknout tlačítko a během pár vteřin začnete sledovat to, kvůli čemu jste televizi zapnuli. Zapomeňte na desetiminutové reklamní pauzy, u kterých jste vždycky usínali. Ještě nemáte digitální televizi od O2? Tak to honem napravte a nechte se vtáhnout do děje!

Komerční článek


30.1.2018   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 2   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Nechte se vtáhnout do děje s digitální televizí

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 18.2.2018 0:04

obrázek - tuned.jpeg Mam tuhle, muzete mi poradit kam natocit antenu?smajlik - 64

 
Linda
Linda - 12.2.2018 7:49

Hmmm tak tomu rikam NOVINKA!!! smajlik - 34

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 359885.
    Archiv anket.