Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Šití a inspirace

Šití a inspirace

Pokud i Vás zlákalo domácí šití, máme pro Vás zajímavé tipy. Při každé tvorbě přijde k momentu, že byste chtěli něco vytvořit ale nenapadá Vás co by to mělo být. Tak je to i s domácím šitím. Pokud již máte ušité kalhoty, košili i pohodlné šortky, tak máme pro Vás několik inspirace na další kreace.

Na webu Bubulakovo je takových návodů více než stovka, to znamená je opravdu z čeho vybírat. Možná právě Vás zaujme postup na ušití letního topu na jedno rameno. Postup je kromě textové části doplněn i fotkami, a proto je vhodný i pro začátečníky. Celkově má ​​návštěvník webu lepší představu jak postupovat při šití a samozřejmě i jak bude (nebo by měl) vypadat finální výtvor. Sukní je samozřejmě vždy málo. Návod na jednu při které je použit střih zvaný peplum je stejně k dispozici. Jelikož je tu léto, tak ještě určitě oceníte návod na ušití bikiny plavek. Budou originální a určitě nepotkáte na pláži žádnou další ve stejných plavkách.

Samozřejmě na všechno toto potřebujeme kromě chuti a dovedností i potřebné vybavení. Šicí stroj je základ. Pokud toto vše máme, tak zůstávají už jen samotné látky na šití. Ty stejně najdeme v online galanterií Bubulakovo. Na každý výrobek je samozřejmě vhodný jiný typ látky. Ať už se jedná o materiál, barvu nebo vzor, v tomto internetovém obchodě je vše k dispozici v nepřeberných variacích.

Komerční článek


21.6.2018   Rubrika:   |   Komentářů 0   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Šití a inspirace

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 439517.
Archiv anket.