Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Že jsou důchodky vhodné jen pro starší generace? Nenechte se zmást

Že jsou důchodky vhodné jen pro starší generace? Nenechte se zmást

důchodkyKdo by neznal pohodlné bačkůrky z měkoučké vlny, známé jako důchodky. Oblíbíte si je hlavně díky pohodlnosti a využijete je prakticky kdekoliv. V čem jsou tak jedinečné a pro koho se hodí?

 

Od pravěku k 21. století

Nejstarší dochované boty jsou staré 10 000 let. Už dávno před tím si však naši předkové omotávali nohy do kůží ulovených zvířat. V roce 1846 vynalezl Elias Howe v USA šicí stroj a od té doby začala mechanická výroba bot nabírat na obrátkách. K výrobě obuvi se používají nejrůznější materiály od kůže přes umělé pryže a syntetické materiály. Kvalitní materiály se staly jehlou v kupce sena. I proto je krásné, když se objeví výrobci, kteří nenahrazují přírodní materiály umělými náhražkami. A přesně takové jsou důchodky.

 

důchodky Procházejte se ve 100% vlně merino

Povrch důchodek tvoří filc. Je to v podstatě vlněná tkanina, která se napustí párou a pak se valchuje. Vnitřek bot je ze 100% ovčí vlny známé jako merino. Jedná se o velmi jemnou vlnu speciálního plemene ovcí z Afriky. Merinové ovce se vyznačují velmi tenkými, ale hustými chlupy. Z jedné ovečky se dají získat až 4 kilogramy vlny ročně.

 

Není vlna jako vlna

Vlna merino vyniká hlavně jemností a kvalitou. Oproti ostatním materiálům má výjimečné termoregulační vlastnosti. Díky tomu můžete nosit důchodky v parném létě, aniž by sedůchodky vám potila noha. Vlákno merino vlny obsahuje mnoho výstupů, do kterých se zachycuje teplo. Díky tomu jsou důchodky nejlepším společníkem i na zimu. Využijete je v kterémkoli ročním období a máte jistotu, že vám budou dobře sloužit.

 

Pánské důchodky - oveckarna.cz 

Dopřejte svým nohám pohodlí, ať jste kdekoliv

Důchodky se vyrábí jak v dámském, tak pánském provedení a ocení je všechny věkové kategorie. Můžete je totiž nosit na doma i venku a dvojnásobnou radost udělají majitelům rodinných domků nebo chalup. Boty lze rozepnout přes celý nárt, snadno se obouvají a vyzouvají. Pobytu venku v zimě je přizpůsobena i pevná protiskluzová podrážka.

 

 

důchodkyDámské důchodky - oveckarna.cz

Spolehněte se na českou značku Vlnka

Pokud chcete opravdu kvalitní důchodky s pravou vlnou merino, navštivte e-shop oveckarna.cz. Najdete tam velký výběr produktů nejen od české značky Vlnka.

 

 

Komerční článek


8.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 4   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Že jsou důchodky vhodné jen pro starší generace? Nenechte se zmást

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
YXH
YXH - 19.8.2018 17:07

Jarča*: Jo taky jsem je mela. Dobre se v nich chodilo, ale rychle promokly, kdyz byla cvachtanice. Netusila jsem, ze se jeste delaji.

 
Almega
Almega - 18.8.2018 13:55

Mám je,a někdy nosím,co bydlíme na chalupě natrvalo,ale jen doma.Někdy okolo r.1970 to byla děsná móda,nosili to holky i kluci- ti rozepnutý zip a v tom napůl zastrčené kalhoty..My děvčata jsme si je zdobily,já si např. vyšila ozdoby okolo zipu,dalo to dost práce.

 
Jarča*
Jarča* - 17.8.2018 6:41

Důchodky byly v módě, když nám bylo náct. Ani jsem nevěděla, že se ještě dělají. Holt všechno se vracísmajlik - 16
YXH: to věřím, ty jsou pěknésmajlik - 47

 
YXH
YXH - 15.8.2018 16:16

obrázek - 515_i61QLlL._UL1500_large2.jpg Mam tyhle a nedam na ne dopustit.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 420999.
Archiv anket.