Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Šťáva plná vitaminů

Šťáva plná vitaminůPřipravte si domácí šťávu, která bude chutnat celé rodině...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Dress code na plesy: Co si ženy nejčastěji oblékají?

Dress code na plesy: Co si ženy nejčastěji oblékají?

dress codePlesová sezona je fakticky v plném proudu a mít krásné oblečení je jakousi nepsanou povinností každé ženy. Ostatně právě my ženy to nemáme tak jednoduché jako muži, kteří si vezmou smoking a mají vyhráno. Výběr je mnohem složitější, a to prakticky v jakékoli oblasti. Vždyť nejde jenom o šaty, ale také o rukavičky, doplňky a v neposlední řadě stylovou obuv. Co byste si tedy na ples měla vzít? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

 

Délka šatů, materiál a barva v hlavních rolích

Možná si některé myslíte, že jsou společenské šaty koktejlky. Ano, na neformální akce se takto obléct lze, nicméně na klasické plesy se určitě nehodí. Naopak vsaďte na delší šaty, optimálně pod kolena. Kratší jistě ne. Jinak je také zapotřebí vyvarovat se klasických bílých šatů, jež bývají tradičně středem pozornosti na svatbách. Tady si ale své místo stoprocentně zaslouží a dokonale do takovéhoto prostředí padnou.

 

Dlouhé rukavičky se určitě hodí

Důležitou roli hrají pochopitelně také doplňky. V každém případě je nezbytné, aby byl pas šatů maximálně úzký. Sukně musí být naopak poměrně široká. Ramena si klidně můžete dovolit nechat odhalená, což dokážou i mnohé levné šaty. Pokud se ale chystáte třeba do opery, není od věci vsadit na rukavičky. Samozřejmě se s nimi ale neztratíte ani na jakémkoli plesu. Počítejte s tím, že rukavičky se musí sundat před jídlem. Pro pití to neplatí. Na rukavičky nepatří prstýnky ani hodinky. Náramky se ale hodí.

 

Stylová obuv na ples

Ani výběr obuvi není dvakrát jednoduchý. Zvolit byste měla boty na vysokém podpatku, které budou mít uzavřenou špičku. Střední část i pata mohou mít otevřenou podobu. Pozor na barevné ladění se šaty. Univerzální jsou černé boty. I když k nim volíte tylové sukně různých barev, neuděláte určitě krok vedle. Naopak, sladíte outfit naprosto dokonale.

Komerční článek


28.11.2019   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: -/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Dress code na plesy: Co si ženy nejčastěji oblékají?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
denkas
denkas - 8.1.2020 21:39

Jak mám mít pas maximálně úzký, když už ho mám maximálně široký?

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

    Zpíváte si občas doma?

    Celkem hlasovalo 359308.
    Archiv anket.