Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

V karanténě nemusí být nuda

V karanténě nemusí být nuda

nemusí být nudaPokud nemáte děti, a dokonce třeba žijete sami, karanténa se může zdát neúnosnou. Aby ne, když už trvá tak dlouho, že už počítá její dny jen málokdo. Do jarního úklidu už se pustila i většina jeho odpůrců a většina z nás se stává odborníky na domácí chléb i další pochoutky, jejichž přípravu jsme vždy odkládali. Z domácí karantény, kterou jsme si možná na začátku docela užívali, se pro většinu stává nuda, ne-li přímo trápení. Naštěstí máme recept, jak si ji zpestřit, ať už žijete sami nebo v páru.

 

Poznejte své tělo

Karanténa k detailnímu průzkumu vlastního těla přímo svádí. Což dokazuje i prémiový účet zdarma, který už nějakou dobu nabízí nejoblíbenější server s videi pro dospělé. Ať už máte jakékoliv zkušenosti s masturbací, právě teď je ideální čas začít experimentovat a objevit nové způsoby cesty k vrcholu.

Jak na to? Prvně doporučujeme návštěvu Sexhospíku (na kterém si můžete rovnou objednat antibakteriální gel, roušku či respirátor pro pocit bezpečí). Přes přísná opatření tento on-line sexshop svým zákazníkům přináší potěchu bez přerušení.

Inspiraci na nové experimenty s vlastním tělem i s tělem svého partnera můžete hledat na magazínu.

Poté už stačí jen vybrat, s čím si začnete hrát jako první.

 

Co by vám doma rozhodně nemělo chybět?

Ženám by rozhodně v nočním stolku neměla chybět nesmrtelná klasika v podobě klasického vibrátoru. Ten nezklame nikdy. Můžete jej používat jako masážní strojek na celém těle a objevovat s ním stále nové erotogenní zóny.

Ale to není vše. V šuplíku byste měla mít také:

· Venušiny kuličky na posilování pánevního dna,

· stimulátor na klitoris pro okamžitý orgasmus,

· lubrikační gel.

Pokud sdílíte domácnost s partnerem, bude se vám hodit také erekční kroužek a masturbátor pro muže či pro páry.

S takovou výbavou se rozhodně nudit nebudete a možná objevíte rovnou několik nových způsobů dosažení těch nejúžasnějších orgasmů. Tak na co ještě čekáte?

 

Sklízení karanténních plodů

Ne, tím nemyslíme skutečné plody ve smyslu dětí. Přece jen v dnešní době dostupné antikoncepce nehrozí, že otěhotníte jen z nudy a „nadbytku“ sexu. Přesto v karanténě můžete zasít semínko mnohem lepšího sexuálního života už jen tím, že své tělo poznáte skutečně i do těch nejmenších detailů. A po návratu do společnosti pak můžete své nové poznatky využít a ohromit jimi i toho nejprudérnějšího muže.

 

Komerční článek


2.4.2020   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - V karanténě nemusí být nuda

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
sharon
sharon - 25.4.2020 10:14

můj bože......smajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 118.
Archiv anket.