Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Revmatoidní artritida

Založila Jaňule poslat vzkaz
Hledám někoho, kdo má revmatoidní artritidu na vyměňování zkušeností s touto nemocí!
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Jaňule
Jaňule - 26.6.2009 19:36

*Severka*: Ahojky, podívej se na diskusi na stránkách: http://www.revmatoidni-artritida.nazory.cz/ - je tam pár maminek s dětmi s RA, můžeš s nimi diskutovat smajlik - 105, řekla bych ale, že se to léčí úplně stejně jako u dospělých.

 
*Severka*
*Severka* - 23.6.2009 14:59

Ahojky! Mám tříletou dceru s RA, diagnostikovanou před rokem. Nevím, jestli se to u dětí léčí stejně jako u dospělých, ale kdyby se našel někdo s dětskou verzí, ozvěte se, budu ráda. Postižené má jedno koleno, zatím byla 2x na kortikoidové injekci, na jaře v lázních a zatím je ticho po pěšině, dál by ji čekal Methotrexát.

 
Jaňule
Jaňule - 9.6.2009 16:57

Lugrecia: Ahojky, díky, že jsi se ozvalasmajlik - 31. Já mám RA dva a půl roku. Postižené mám všechny klouby a nic nezabírá smajlik - 85. Tak se mi tak nějak rozpadá normální život, ale to asi znáš, je to opravdu pršť jak uhoď. Vidím, že máš mimčo? A co Ty a Tvoje "kamarádka" artritida?smajlik - 64

 
Lugrecia
Lugrecia - 8.6.2009 13:12

Ahojky nemám revmatoidní, ale psoriatickou, ale je to prašť jak uhoďsmajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440725.
Archiv anket.