Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Bylinné a ovocné čaje, výrobky ze soli z mrtvého moře

Úvodní strana / Diskuse / Vaše diskuse / Alergie, nemoci, zdraví / Bylinné a ovocné čaje, výrobky ze soli z mrtvého moře
Založila Alina poslat vzkaz
Pokud máte zájem o bližší informace napište na mail ajahu@seznam.cz
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
olaska
olaska - 14.9.2018 8:15

My mame v Brně přirodnij lekarnu kde maji taky bylinky a ja se v to teda naprosto vyživam,je to zeleny-andel.cz a mohu opravdu doporučit i pokud chcete nějaká přírodni léčiva!

 
MargaritaD
MargaritaD - 21.7.2016 15:42

Jen bych upozornila milovníky ostropestřce mariánského, že dělat z něj čaj je celkem kontrproduktivní, protože není termostabilní a silymarin se varem znicí. Tak radši baštěte tablety nebo semínka. Jinak ale sláva bylinkovým čajům, taky je miluju.

 
zigon
zigon - 17.12.2010 21:33

Psmajlik - 51iju rád čaje a rád bych je prodával ve své masérně http://www.masaze-ostrava.info jestli máte nějaký tip, dejte vědět.
Dík
Romansmajlik - 51smajlik - 51

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 440038.
Archiv anket.