Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Pokročilé poledance

Založila Collac poslat vzkaz
Ahoj chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s pokročilým poledance, spíš s takovým, kde se připravuje už na nějaká vystoupení a je to víc individuální... kdybyste někdo o něčem v Praze věděl, budu ráda :)
Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Irma88
Irma88 - 10.9.2015 10:59

Ja to tam znam, ještě jsem tam ale nebyla, sestrenka tam chodi a je z toho nadsena, porad me premlouva ale me vždy do toho něco skoci..:(

 
Emulina
Emulina - 22.7.2015 9:47

Nejenom ze to vypada uzasny ale i sexy, když jsem to pritelovi rikala ze bych zacla chodit nic nemel proti tomu, nj chlapske mysleni, mysli si ze mu to budu cvicit doma…:D dokonce mi nasel i studi v praze, mame to kousek od domu (poledance-praha.cz), znate to tam nekdo je to na Křižikové ulici na Praze 8.

 
VeruskaVod
VeruskaVod - 13.7.2015 9:05

Pro me jednoznacne nejlepsi pohyb, uz drive jsem to videla v zahranici a uplne me to dostalo, nasla jsem si super studio kam chodim uz před dva roky a jsem rada zato ze jsem tam kdy zacala chodit, postavu mi každý chvali a ten pohyb je uzasnej!!

 
LenkaZo
LenkaZo - 29.6.2015 19:11

No poledance je samo o sobe super, znam hodne holcin co se to uci sami doma, ale myslim ze to není ono o tom poledance-praha.cz jsem uz také slysela, zajdu se tam asi juknout na nejakou hodinu.

 
Alunuska
Alunuska - 17.6.2015 11:29

Ahoj, pridam se do diskuze zensky, chci se vam taky pochlubit chodume s kamaradkou do studia v praze www.poledance-praha.cz, je to tam vazne skvelí, dobře lektorky, sejdeme se vždy super parta a clovek se tam orpavdu vždy tesi aby se odreagoval..:-)

 
Bebecko
Bebecko - 26.7.2014 10:27

Jojo, chodím taky :-) závislost to je, asi jako každá druh súortu, když ho děláš opravdu pravidelně :-P ale je pravda že na poledance mě hrozně motivují ty různé prvky, vždycky se hrozně těším, až se naučím nějaký nový :-D

 
Collac
Collac - 22.7.2014 13:13

Supr, díky ua radu, Bebecko :-) ne, že bych se chtěla nějak vytahovat, ale přece jen už poledance dělám skoro dva roky a tak hledám nějaké ty individuálnější hodiny, že bych třeba zkusila nějakou tu soutěž :-D :-P kouknu na to, a ty chodíš taky na pole dance? je to závislost, že? :-D

 
Bebecko
Bebecko - 27.6.2014 13:50

Collac: já přesně sama nevím, párkrát jsem na poledance sice byla a baví mě to, ale nejsem rozhodně pokročilá, ale mám odtam kamarádky, co dělají právě i nějaké soutěže atd. a vím, že kromě těch "normálních" lekcí, kam chodíme spolu právě chodí v tom našem centru na nějaké ještě jiné, kde se na ty vystoupení připravují a je jich tam méně, prostě asi něco takového, co ty hledáš :-) posílám odkaz http://poledance-praha.isportsystem.cz/ nejlepší ale bude, když se tam co nejdřív osobně stavíš a omrkneš to :-)

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 385806.
Archiv anket.