Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Urban Shop – vánoční osvětlení pro jedinečnou atmosféru

Urban Shop – vánoční osvětlení pro jedinečnou atmosféru

Nemůžete se již dočkat vánoc? Milujete tyto svátky jako žádné jiné a chcete si doma dopřát tu pravou vánoční atmosféru? Pak vyzkoušejte nabídku vánočního osvětlení z našeho internetového obchodu Urban-shop.cz, který se mimoto zabývá rovněž prodejem výrobků z juty, bambusu, konopí a rovněž bio-oblečení. S vánočním osvětlením si tak u nás můžete rovnou pořídit i netradiční vánoční dárky, které jsou šetrné k životnímu prostředí!

Vánoční osvětlení, tedy například světelné řetězy, venkovní vánoční osvětlení nebo vánoční svícen, patří k těmto svátkům stejně jako třeba stromeček či koledy. S pomocí vánočního osvětlení jednoduše vykouzlíte tu pravou atmosféru. Vyzdobit jim přitom lze například právě stromeček, interiéry i exteriéry domů či bytů, ale také výloh a dalších prostor. Letošní Ježíšek tak určitě nezabloudí, Vaši výzdobu totiž pozná na první pohled a nejen on.

Venkovní vánoční osvětlení se perfektně hodí k výzdobě vašeho domu, nicméně jej lze skvěle využít rovněž k vylepšení komerčních prostor. Máte na zahradě stromek? Pak jej jednoduše ozdobte venkovním vánočním osvětlením a během chvíle se promění v překrásný symbol vánoc. Do této kategorie přitom spadají i venkovní světelné řetězy nebo barevné kabely, můžete si tak být jisti, že v ulici bude Váš dům i zahrada vyčnívat nad ostatní.

Urban Shop Vám navíc nabízí rovněž světelné řetězy do interiéru a konec roku se snad v žádné domácnosti již tradičně neobejde bez vánočního svícnu – dalšího symbolu tohoto svátku. Vánoční svícen přitom nabízíme hned v několika variantách, vytvořte si tedy přesně ty vánoce, o kterých sníte. To vše a mnohem více naleznete na Urban-shop.cz. Stačí si pouze prohlédnout naši nabídku, objednat a následně si již jen užít nejkrásnější svátky v roce.urban shop

Komerční článek


6.12.2012   Rubrika: Vybavení domácnosti   |   Komentářů 3   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Urban Shop – vánoční osvětlení pro jedinečnou atmosféru

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
koliaska105
koliaska105 - 22.2.2019 1:01

Já si myslím, že pro dosažení vánoční atmosféry člověk vánoční osvětlení nepotřebuje. My například tyto vánoce žádná světýlka kolem domu nevěšeli. Třeba zahradu nám už tak hezky osvětluje venkovní osvětlení z https://www.bytova-svitidla.cz/Venkovni-osvetleni takže to ani nebylo potřeba. :-)

 
IVUSKA 56
IVUSKA 56 - 6.12.2012 7:36

Tak nevím, ale mrkla jsem na e-schop Urban vánoční osvětlení, ale nechápu, kde vzali ty ceny, když v každém obchoďáku nebo elektře jsou ceny poloviční. To bych se leda musela zbláznit kupovat to takhle.smajlik - 76

 
annie
annie - 6.12.2012 5:39

A pravé vánoční atmosféry se dosáhne osvětlením? smajlik - 42

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450030.
Archiv anket.