Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Závěrečné práce se nebojte. Pomoc najdete i na internetu

Závěrečné práce se nebojte. Pomoc najdete i na internetu

závěrečné práceČeká vás závěrečný ročník vysoké školy? Ať už jde o bakalářské nebo magisterské studium, vždy vás bude čekat sepsání a obhajoba závěrečné práce. To je pro mnoho studentů skutečný strašák, který je pronásleduje často už od prvního ročníku. Musí to však být takový problém?

Bakalářská práce

Vypracování bakalářské práce je jednou z podmínek získání bakalářského titulu. Může to být poměrně náročný úkol, zejména proto, že většinou studenti nemají žádnou zkušenost se psaním závěrečných prací takového rozsahu. Obvykle mívá okolo 30 až 60 stran. Klíčové je zvolit vhodné téma a během práce často konzultovat stav vašeho projektu s vedoucím práce. Je to nejjistější cesta jak dojít k úspěšnému cíli.

Diplomová práce

Je obvykle závěrečnou prací pro studenty klasického nebo navazujícího magisterského programu. Bývá delší než bakalářka a obvykle by měla také být propracovanější, odbornější a přínosnější. To, co se může tolerovat u bakalářské práce, je při vypracování diplomové práce často hodnoceno jako nevyhovující. Je třeba dbát na odbornou terminologii a vyvarovat se začátečnických chyb. Práci je dobré si dát také s formální a vnější úpravou, proto ji vždy tiskněte jen v profesionálních tiskárnách, které mají kvalitní tonery do tiskáren a dostatečně hrubý papír.

Kde najdete pomoc?

Existuje celá řada portálů, které nabízí pomoc s vypracováním závěrečných prací. Mohou vám zajistit například dodání kompletních podkladů, konzultace, rešerše nebo na závěr provést korekturu textu. Není nutné svěřit jim vypracování celé práce, ale pomoc můžete využít třeba při formálních úpravách nebo s jednou či vícero náročnějšími kapitolami. Nemusíte se bát, že by se jednalo o pomoc v rozporu s pravidly, nikdo za vás nebude výsledný text tvořit, ale cílená odborná rada se může hodně hodit a práci vám zcela zásadně usnadnit.

 

Zdroj obrázku: Billion Photos / Shutterstock.com

Komerční článek


21.12.2021   Rubrika:   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Závěrečné práce se nebojte. Pomoc najdete i na internetu

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
PaneHudsone
PaneHudsone - 27.12.2021 12:12

Způsob, jakým můžete získat zpět svého milence nebo bývalého milence, je to velmi rychlé a spolehlivé, Katherine je moje milenka, která se se mnou rozešla, ale s pomocí duchovní síly doktora Sacre dokázal zlomit kouzlo, které na něj seslal jiný muž. ona a ona jsou zpět ke mně, stále více mě miluje a váží si mě, jsme spolu šťastní, kontaktujte Dr Sacre na WhatsApp +2349076034359 nebo mu napište o pomoc na sacretempleofpower@gmail.com, je to opravdový kouzelník

Pane Hudsone

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77639.
    Archiv anket.