Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 17. do 23. března

Týdenní horoskop od 17. do 23. března

Několik planet ve znamení Ryb prohlubuje city a zjemňuje vztahy. Mnohé konflikty zůstanou tento týden pod pokličkou, spíše tu bude snaha o klid a harmonii. Ovšem, i za cenu určitého předstírání. V lásce budou mít úspěch především romantické povahy. Čtení básní tentokrát zapůsobí víc než tučné konto.

BERAN

V rodině se připravuje něco významného, o čem nevíte, ale brzy se to dozvíte. Je možné, že se někdo z vašich blízkých hodlá oženit nebo vdát, případně čeká potomka. Rodina se zkrátka rozrůstá a je důvod k oslavám. Nepřežeňte to však s alkoholem. V tomto týdnu nemáte nejsilnější žaludek a moc toho nesnesete.

BÝK

Vypadá to, že vám v práci někdo nepřeje a dělá všechno proto, aby vám znepříjemnil život. Protože jste povahy, co si jen tak všechno nenechají líbit, možná dojde i k otevřenému konfliktu. Snažte se ale šetřit hlasivky, máte sklon k ochraptění. Doma pak pro uklidnění pijte čaj s medem a pusťe si dobrý film.

BLÍŽENCI

V zaměstnání se rýsuje změna, která by vám měla přinést větší prestiž a uznání. K úspěchům vám pomáhají jak příznivé okolnosti, tak vlastní schopnosti. V lásce je stále proměnlivo, zřejmě jste už dočista zmateni a není nic, co by vám ukázalo správný směr. Nepodnikejte proto zatím žádná rozhodnutí, vyčkávejte.

RAK

Tento týden vám planety přejí, co se týče rodinných vztahů a lásky. Využijte dobré konstalace k tomu, abyste si vysvětlili různá nedorozumění z minulosti. Na obou stranách je dobrá vůle k pochopení a usmíření. Zato v zaměstnání se poměry zhoršují. Současná situace vám přestává vyhovovat, ale nemáte pravomoc ke změnám.

LEV

Dařit by se mělo tento týden zejména lidem pracujícím na volné noze, podnikatelům a vedoucím pracovníkům. Práci si umíte dobře zorganizovat a jedete přesně podle plánu. Chvílemi sice bojujete s časem, ale nakonec všechno stihnete. Při komunikaci s protějškem dejte dobrý pozor na to, co říkáte a jak se u toho tváříte.

PANNA

Máte sklon k rychlým reakcím a náhlým rozhodnutím. Zachovejte si chladnou hlavu, ať nejednáte neuváženě. Tento týden pro vás platí, že ráno je moudřejší večera a některé věci je lepší nechat chvíli uležet, než se je rozhodnete řešit. Dobře vám bude zejména mezi přáteli, udělejte si na ně proto trochu času.

VÁHY

V zaměstnání se věci otáčejí k dobrému, zřejmě si vás všiml někdo vlivný z vyšší pozice. Díky dobrým vztahům s kolegy se v práci cítíte dobře a zadané úkoly plníte s chutí. Co se týče lásky, vývoj poněkud ustrnul. Máte bohatou fantazii a představujete si mnohá romantická dobrodružství, v realitě ale prožíváte nudu a šeď.

ŠTÍR

Doma vás to nebaví a rádi byste podnikli spoustu aktivit, něco vám v tom ale stále brání. Chybí příležitosti, a navíc vás brzdí vlastní pohodlnost. V rovině citové zato prožíváte nové vzruchy. Osoba, kterou nemůžete dostat z hlavy, na vás myslí také. Dny jsou dobré pro začátek nového milostného vztahu, ale i přátelství.

STŘELEC

V těchto dnech se cítíte silnější a váš pracovní výkon je hned mnohem lepší. Lépe se prosazujete a není vyloučeno, že získáte zajímavější pracovní pozici nebo aspoň lepší plat. Ve vztazích už tak aktivní nejste, zřejmě se potýkáte s nesmělostí. Nejspíš se obáváte odmítnutí, špatně byste se s ním vyrovnávali.

KOZOROH

Máte příležitost získat nějaké peníze na přilepšenou, ale musíte o ně zabojovat, samy od sebe nepřijdou. Dobrou materiální podporu a občasný finanční příspěvek nicméně máte i ze strany rodiny, takže si stěžovat nemůžete. Ve vás samých se však trochu ozývá lakota. Máte tendenci sedět na penězích a nepustit ani haléř.

VODNÁŘ

Chcete dosáhnout lepších příjmů a jste ponořeni do práce. Možná si berete schválně přesčasy nebo jste se upsali druhému zaměstnání. Máte na to dostatek energie a nadřízení budou s vaším výkonem spokojeni. Osobní vztahy však vaší časovou vytížeností trpí. Přestáváte mít čas na své blízké a trochu se jim vzdalujete.

RYBY

Tento týden proběhne ve znamení upevňování vztahů. Pocítíte blízké sepětí s rodinou a veškeré dřívější konflikty zaženete do kouta. Ukáže se, že držíte při sobě a jeden druhého se dokážete zastat. Pokud někdo z blízkých potřebuje pomoc, nerozmýšlíte se dvakrát a okamžitě mu ji poskytnete. A na oplátku se dostane podpory vám.

 

www.astroporadna.com


17.3.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 17. do 23. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.