Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 21.do 27. dubna

Týdenní horoskop od 21.do 27. dubna

Slunce s Merkurem v Býku podporují praktické myšlení a řešení materiálních záležitostí. Zároveň vyzývají k většímu sepětí s přírodou. Týden je vhodný zejména pro zemědělské práce, pěstování rostlin, zvelebování zahrádek. Hůře postavená Venuše v Beranu varuje před unáhleným jednáním ve vztazích.

BERAN

Měli byste vyhledat vlídnou vrbu, které se svěříte se vším, co se teď ve vás odehrává. Máte toho ale na srdci tolik, že nevíte, o čem mluvit dřív, a váš projev je poněkud zmatený. Potřebujete si udělat pořádek v myšlenkách a v klidu se rozhodnout, jak postupovat dál. Situace je zašmodrchaná hlavně v milostných vztazích.

BÝK

Tento týden hvězdy přejí zaslouženému odpočinku a volné zábavě. V zaměstnání jste možná trochu znudění a nebaví vás dělat dokolečka to samé. Není divu, že pomýšlíte na změnu, ale zatím se vám do ničeho nechce. Vyhovuje vám, že teď máte více času sami na sebe a můžete si užívat života. Vyhledejte staré dobré přátele.

BLÍŽENCI

V práci se zřejmě vyskytnou překážky, se kterými se musíte poprat. Naštěstí si uchováváte dobré vztahy s kolegy i nadřízenými, takže na své potíže nezůstanete sami. Ocitáte se ve výhodné pozici a lidé se na vás obracejí s důvěrou. Milostné záležitosti v tomto období nabírají nový směr, konečně se děje něco zajímavého.

RAK

Není lehké se vám něčím zavděčit, nejste dobře naladěni a nic vám není vhod. Odnáší to zejména partner a rodina vůbec; před blízkými se totiž neostýcháte dát průchod svým emocím. V práci se ovládáte a náladovost potlačujete. Navíc vás pracovní činnost v těchto dnech docela uspokojuje, takže zde ani nemáte k nerudnosti důvod.

LEV

Jako byste v těchto dnech pochybovali nad tím, zda jste si pro svůj život vytyčili tu pravou dráhu. Chybí vám jasná představa o budoucnosti a začínáte mít jisté obavy. Možná je to tím, že se pracovní záležitosti nevyvíjí tak, jak by měly, postup není tak rychlý, jak jste si malovali. Nejlepší bude, když zatnete zuby a zapojíte trpělivost.

PANNA

Rádi byste věnovali více času rodině, ale pořád to nevychází. Pracovních povinností je víc než dost a setkání dlužíte i svým kamarádům. Zkrátka se vám nedaří skloubit všechny zájmy dohromady. Pokud jste přemýšleli nad tím, že byste si měli vzít ke své práci ještě vedlejšák, nejspíš tuto myšlenku zase rychle pustíte z hlavy.

VÁHY

V zaměstnání působíte velice odhodlaně a ctižádostivě, ne pokaždé se vám však povede splnit úkoly na jedničku. Nenechte se tím odradit a neztrácejte elán. Doma vám zřejmě něco leze na nervy, ať už je to zvuk kapajícího kohoutku nebo hluk od sousedů. Lépe než doma si proto odpočinete někde venku, nejlépe v přírodě.

ŠTÍR

Planety přejí zejména přátelským vztahům, ale i v partnerství by měla vládnout harmonie. S protějškem i kamarády si vždy dobře popovídáte a rozumíte si v pohledu na svět. V zaměstnání to asi nebude jednoduché, zejména pracujete-li s financemi a čísly obecně. S přesností jste tentokrát na štíru a logické myšlení také pokulhává.

STŘELEC

Tento týden se cítíte v plné síle, i když nejste silní v komunikaci a může docházet k nedorozumění s lidmi v blízkém okolí. Oplýváte sebevědomím a dařit by se vám mělo zejména v zaměstnání. Dejte si ale pozor na podvodníky a zloděje, tento týden jste pro nepoctivé osoby jakýmsi magnetem. Zvažte také, komu co prozradíte.

KOZOROH

Myšlení vám pracuje systematicky a díky pohodové náladě se vám dobře jedná s lidmi. Pokud před sebou valíte nějaké zapeklité problémy, které jste v minulých měsících odložili, vyřešte je v tomto týdnu. Konstelace přeje i vyjasnění majetkových poměrů v rodině. Jen v lásce není tentokrát nic jisté, spíše očekávejte dusno.

VODNÁŘ

V zaměstnání se cítíte příjemně zejména díky dobrým vztahům s lidmi. Kolegové s vámi všechno rádi prodiskutují a společnou notu můžete najít i v mimopracovních zájmech. Pokud se účastníte školení nebo ještě studujete, vědomosti vám polezou do hlavy mimořádně pomalu. Zkoušky raději odložte na později.

RYBY

V tomto týdnu je vaše energie posílena a jste mnohem aktivnější. Máte možnost dohnat, co jste v minulých dnech zanedbali. Dokončete zbývající práci, zajděte si na úřady. Jste na tom dobře po stránce fyzické i duševní, úspěchy by proto měli sklidit jak sportovci, tak intelektuálové. Celkově je vám přáno a mělo by jít o příjemný týden.

www.astroporadna.com


21.4.2008   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 21.do 27. dubna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
dadka
dadka - 21.4.2008 7:57

Jsem ve znamení Vah. Tento týden mám obhajobu hospodářského výdledku, tak doufám, že tedy budu působit odhodlaně a velice ctižádostivě, jak tady píšete.

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 57042.
Archiv anket.