Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 5. do 11. ledna

Týdenní horoskop od 5. do 11. ledna

Merkur v konjunkci s Jupiterem ve Vodnáři posiluje duševní energii a přináší nové nápady, které mohou najít uplatnění zejména ve vědeckém světě. Lidé se mohou dočkat nových léků na zákeřné nemoci nebo dosud neznámých technických zlepšováků. Konjunkce rozvíjí tvůrčí myšlení lidí narozených ve vzdušných a ohnivých znameních.

BERAN

V těchto dnech vás napadá hromada možností, jakým směrem se dál v životě ubírat. Je pro vás ale obtížné si jeden z nich vybrat a soustavně ho sledovat. Jste proto dost v rozpacích a nutnost brzkého rozhodnutí vás zřejmě stresuje. Popovídejte si o všem se svými nejbližšími, jejich pohled na věc vám při rozhodování může hodně pomoci.

BÝK

Prožíváte poměrně bezstarostné období, kdy vás naplňuje tvůrčí činnost a čas strávený s dětmi. Ačkoli vám kolegové mohou naznačovat, že zanedbáváte povinnosti a zapomínáte na své ambice, nenechte se tím znejistit. Máte právo dopřát si jednou za čas radosti života a pustit pracovní záležitosti z hlavy. Tím spíš, že platově nejste nijak zvlášť oceněni.

BLÍŽENCI

Planety přejí zejména intelektuálním aktivitám a komunikaci. V zaměstnání si upevňujete pozici a máte důvod ke spokojenosti. Vztahy s rodinou by přitom měly být také bezproblémové, protože umíte intuitivně vytušit, co si vaši blízcí přejí. Není ale vhodná doba pro budování nového partnerského vztahu, nebyl by tu příliš pevný základ.

RAK

Od obchodních partnerů tento týden nečekejte průhledné a možná ani čestné jednání. Na místě je opatrnost a nedůvěra. Co se týče milostných záležitostí, počítejte s tím, že se vám do nich vloží nežádoucí element se svými radami. Nejspíš půjde o rodiče nebo o starší přátele, kteří se považují za zkušenější. Měli byste zůstat dostatečně nad věcí.

LEV

Můžete se dočkat finančního přilepšení - buď vám něco přidá zaměstnavatel, nebo vás podpoří rodina. Zkrátka budete docela solidně zajištěni. Tento týden je vhodný zejména pro pracovní aktivity a obchody, lépe ale uděláte, když budete jednat na vlastní pěst. Týmová spolupráce může přinést rozčarování i nepříjemné výměny názorů.

PANNA

Pokud se snažíte najít novou práci, chvíli ještě posečkejte. Věnujte se spíše rozvoji svých schopností a načerpejte nové znalosti. Pracovní příležitosti zatím nejsou nijak lákavé. Týden přeje hlavně kamarádským vztahům, v těch citových se mohou objevit nečekané zmatky. Je také vhodná doba pro přehodnocení životních postojů.

VÁHY

Svému zaměstnání se věnujete naplno, ale v představách o ideálním fungování firmy se zřejmě s nikým neshodnete. Možná je to tím, že jste jediní, kdo tu usiluje o nějaký pokrok. Kolegům je to lhostejné a nadřízeným jde jen o jejich korýtka. Přesto máte dostatek silné vůle i sebedůvěry k prosazení svých myšlenek. Hvězdy vám přejí.

ŠTÍR

V těchto dnech jste natolik nerozhodní, že téměř nic nepodnikáte. O všem se nejdřív potřebujete s někým poradit. Měli byste v sobě najít sebevědomí zorganizovat něco sami od sebe a nechat druhé, aby se pak jen připojili a pomohli vám doladit detaily. Nemusíte dát tolik na to, co si o vás kdo pomyslí, lidé vás přijímají s tolerancí.

STŘELEC

Jasně vidíte do vnitřních záležitostí firmy, i když by vám podle nadřízených měly zůstat utajeny. Všechny zjištěné informace si zatím nechejte pro sebe a využijte jich, až nastane pravý čas. Lásky přicházející v tomto týdnu budou mít spíš platonický charakter. Kocháte se svými představami a po většinu času máte romantickou náladu.

KOZOROH

V práci narážíte na tvrdé autority, které se vám snaží ukázat svou moc a převahu. Budete muset zabojovat, abyste si uhájili hrdost a vlastní pole pro rozhodování. V rodině zato cítíte podporu, která je pro vás v těchto dnech mnohem důležitější než veškerá plánovaná kariéra. Rozvíjejte citové vztahy a nemyslete na starosti.

VODNÁŘ

Tento týden by se měl vydařit. Hvězdy přejí práci a na dobré časy se blýská i v oblasti lásky. Konečně můžete světu ukázat, co ve vás vězí, a rozvíjet svůj potenciál. Nechybí vám psychická energie ani nadšení pro nové plány. Vaše vědomí jako by se rozšířilo o nové sféry, o jejichž existenci jste dřív ani netušili. Máte možnost rozletu.

RYBY

V těchto dnech se zřejmě nestane nic převratného, doba je vhodná k bilancování minulosti a přemýšlení o budoucnosti. Hvězdy přejí především duchovnímu zrání a tvůrčí činnosti. Umělci mohou vytvořit neobvyklá díla nebo zcela změní dosavadní styl tvorby. V rodině přebírá hlavní iniciativu protějšek, což vám ale nikterak nevadí.

 

www.astroporadna.com


5.1.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,2/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 5. do 11. ledna

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.