Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 23. února do 1. března

Týdenní horoskop od 23. února do 1. března

Venuše v Beranu podporuje společenské aktivity a navazování nových kontaktů. Stále se drží v dobrém aspektu na planety ve Vodnáři, a tak pokračuje období klidných mezilidských vztahů a vlídné komunikace. V zaměstnání se ke slovu dostávají lidé, kteří se doposud schovávali v koutě.

BERAN

Problémy, které se tento týden vynoří, budou drobného rázu. Může se vyskytnout pár nepříjemných záležitostí, které vás zdrží v práci déle, než je obvyklé. Nejspíš budete unaveni a nebude vám moc do řeči. Naštěstí máte plnou oporu ve svém protějšku a blízkých přátelích, kteří vás pochopí a mohou vám s ledasčím pomoci.

BÝK

Potíže v milostných záležitostech se hned tak nerozlousknou. Možná máte přílišná očekávání a představujete si romantický vývoj, jaký známe z pohádek. Skutečnost je ale šedivější a nabádá vás, abyste se drželi při zemi. Tento týden máte nicméně hodně energie pro pracovní záležitosti a zřejmě vás také čeká veselé společenské setkání.

BLÍŽENCI

Koncem týdne se můžete dočkat pracovního úspěchu, a to díky dobrým společenským stykům, které jste si vytvořili v minulosti. V kariéře vám mohou pomoci i věrní přátelé. Konstelace je vhodná pro začátek spolupráce s novým obchodním partnerem, ale i pro týmovou práci obecně. Hrozí ale dohady kvůli investovaným penězům.

RAK

Milostné záležitosti se obrátí k lepšímu, ale v práci žádné závratné výkony zřejmě nepodáte. Proto se zaměřte na osobní život: užívejte si klidu domova, rozvíjejte vztahy s blízkými, udobřete se s rozhádanými přáteli. V zaměstnání se nepouštějte do ničeho složitého, nedělejte závažná rozhodnutí. Lépe vám půjde práce o samotě než v týmu.

LEV

Zaměřili jste se na budování kariéry a vydělávání peněz a milostný život jde trochu stranou – zdá se, jako byste s ním teď nebyli stoprocentně spokojeni. Možná je to tím, že máte spoustu vlastních plánů a snů, které chcete uskutečnit, a na společné aktivity s protějškem nezbývá mnoho času. Jdete si vlastní cestou a nekoukáte okolo.

PANNA

Nezadaní mají tento týden skvělou příležitost dát se s někým dohromady a zadaní by mohli svému vztahu dodat novou jiskru. Počátkem týdne budete mít posílenou intuici, ale zároveň můžete být hodně citliví, až přecitlivělí – dotkne se vás každá maličkost. Neberte si všechno osobně, lidé v okolí vám nechtějí záměrně ublížit.

VÁHY

Profesní vývoj postupuje velmi dynamicky, i když vyžaduje hodně zápalu, energie i času. Jste pohlceni pracovním kolotočem, z něhož není úniku. Těžko říci, jestli na konci týdne pocítíte uspokojení a pocit seberealizace, nebo jen vyčerpání. Vysoké pracovní nasazení neprospívá vašemu zdraví ani rodinnému životu. Zato kariéru vám to nakopne.

ŠTÍR

Vaše city nejsou v tyto dny nijak stabilní, snadno se pro někoho nadchnete a rychle ho zase opustíte. Máte sklony ke snění a platonickým vztahům, které zůstanou nenaplněné. Realista by však řekl, že nevíte, co chcete. V práci se vám nedostává dobrých příležitostí, a tak vývoj stagnuje a nemůžete ukázat, jaké nadání ve vás vězí.

STŘELEC

Tento týden raději na sebe neberte odpovědnost za firemní peníze, závažné transakce neprovádějte ani s penězi vlastními. V investicích nemáte šťastnou ruku a snadno může přijít ztráta. Na druhé straně jste v dobrém rozpoložení pro intelektuální a tvůrčí práci. Máte-li v této oblasti nějaké ambice, můžete je nyní naplnit.

KOZOROH

Vaše síla spočívá v posílené energii a silném pracovním nasazení. Nic ale nebude jednoduché, spíš se připravte na nečekané komplikace. Ani v lásce vám zrovna pšenka nekvete, chvílemi ani netušíte, kde váš protějšek zrovna pobíhá. Dobře se budete cítit doma s knihou a oblíbenou hudbou. Může vás však pohltit i rozmanitý svět internetu.

VODNÁŘ

Zdá se, že vašemu intimnímu vztahu někdo nepřeje. Kdosi z rodiny nebo přátel si na váš protějšek zasedl a nemá pro něj dobrého slova. Není to fér, protože jde přeci o váš vztah a váš život. Naštěstí jste dostatečně nezávislí a nenecháte si do partnerství mluvit. V práci to bude tentokrát jak na houpačce, jednou budete nahoře, podruhé dole.

RYBY

Můžete očekávat dobré finanční příjmy, se kterými jste původně nepočítali. Nějaké peníze mohou přijít ze společných rodinných investic, významnou podporu můžete získat i ze strany svého partnera. Tento týden by měl být navíc příjemný, co se týče milostných vztahů a intimního života. Hodně času proto věnujte milované osobě.

www.astroporadna.com


23.2.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 3   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 23. února do 1. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
illča
illča - 23.2.2009 17:26

.... tak to jsem zvědavá na pracovní uspěchy smajlik - 30

 
babkatapka
babkatapka - 23.2.2009 14:38

Jsem levice, a co je to prosím milostný život???? nějak mi ani paměť nesloužísmajlik - 66smajlik - 68smajlik - 68

 
jasmine
jasmine - 23.2.2009 6:28

hezký horoskop pro mě jsem ryba smajlik - 31jenže místo milované osoby ,odlétám do milovaného Egypta ve středu na skoro měsíc paráda smajlik - 30

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.