Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 9. do 15. března

Týdenní horoskop od 9. do 15. března

Tento týden jsou planety poměrně přející. Dá se říci, že když se nám něco nedaří, můžeme si za to sami. Největší překážkou bude nedostatečná sebedůvěra a sklon k pesimistickým vyhlídkám do budoucna. V těchto dnech by se lidé neměli bát změn – díky nim se mohou posunout o výrazný krok dál.

BERAN

Konstalace je vhodná pro plnění rutinních povinností a papírování, i když to nesnášíte. V těchto dnech se však neděje nic vzrušujícího, a tak můžete vyřídit všechny nudné záležitosti, na něž si jindy neuděláte čas, ale musejí být hotovy. Tento týden se také můžete více věnovat svému zdraví a přehodnotit jídelníček.

BÝK

Vaše pozornost je zřejmě upřena k partnerskému vztahu, který se prohlubuje a přináší vám stále více radosti. S milostným životem mohou zahýbat i nezadaní, je totiž vhodná doba k seznamování. Pokud se vyhnete upjatým lidem bez smyslu pro humor, můžete prožít velmi příjemný týden a užívat si veselý společenský život.

BLÍŽENCI

Nejste ve své kůži a zdá se, že vás rozčílí každá maličkost. Na nic nemáte trpělivost a se vším rychle praštíte. Vyhněte se ukvapeným rozhodnutím a neprohlašujte nic, co byste za týden nemohli vzít zpátky. Najděte si čas sami pro sebe, zhluboka dýchejte a pokuste se ze sebe setřást stres jízdou na kole nebo běháním.

RAK

V těchto dnech dobře komunikujete, výstižně se vyjadřujete a na všechno najdete hbitě odpověď. Tyto schopnosti uplatníte zejména v práci a ve studiu, ale ledaccos si můžete vyříkat i v partnerském vztahu. Poslední dobou máte možná pocit, že s protějškem nejste naladěni na stejnou vlnu. Nyní zřejmě pochopíte důvod.

LEV

Kariéra se vyvíjí dobrým směrem hlavně díky šikovným známostem a podpoře nadřízených. Úspěch můžete zaznamenat hlavně v oblasti obchodu a peněz. Jinak se tento týden můžete dočkat radosti ze strany svých potomků. Se staršími lidmi si naopak moc rozumět nebudete, nevyhovuje vám jejich nechuť ke změnám.

PANNA

V oblasti lásky a vztahů máte sklon k neuváženému jednání. Snadno se pro někoho nadchnete a slibujete lásku za hrob. Druhý den to ale vidíte zcela jinak a koukáte vyklidit pole. Vám i vašemu okolí prospěje, budete-li postupovat s větší rozvahou a mluvit obezřetněji. A to nejen v lásce, ale ve všech oblastech života.

VÁHY

Psychicky jste vyrovnaní a můžete se pustit do jakékoli činnosti, kterou jste plánovali. Více vám však bude vyhovovat práce samostatná než týmová, na společenský kontakt si v těchto dnech nepotrpíte. Možná vám připadá, že vás druzí lidé jen zdržují a neudělají nic pořádně. Na druhé straně dokážete ocenit jejich ochotu.

ŠTÍR

V zaměstnání máte přehled o každém detailu, umíte vytušit reakce nadřízených i kolegů a přesně víte, kam bude v příštích dnech směřovat vývoj. Horší je to však na poli partnerských vztahů. Tady jste vedle jak ta jedle a protějšek vás nepřestává překvapovat. A to už jste začínali být přesvědčeni, že ho nemůžete znát lépe.

STŘELEC

V zaměstnání se vám opět začalo dařit a mohli byste se dočkat zvýšení platu či lepších finančních příležitostí obecně. Lidem však raději nevěřte. Vypadá to, že se ve vašem okolí vyskytují osoby s nekalými úmysly. V příbuzenských vztazích může vznikout nedorozumění a vzápětí konflikt. Také byste v těchto dnech neměli moc cestovat.

KOZOROH

Libujete si, jak se vám všechno pěkně daří, a vaši radost hned tak něco nezkazí. Ačkoli jste v zaměstnání možná převálcováni pohotovými jedinci s ostrými lokty, necítíte potřebu s nikým soutěžit a svou práci vykonáváte svým tempem. Zaujmete hlavně schopností smysluplného projevu a promyšleného plánování.

VODNÁŘ

Máte potřebu vybudovat své rodině pevné zázemí a možná toužíte po novém domově, který by více vyhovoval vašim představám. K podobné změně se naskýtají vhodné příležitosti, takže k ní směle vykročte. V ostatních oblastech života, zejména v práci, se neustále děje něco nepředvídatelného, takže nemá smysl nic plánovat.

RYBY

Snadno se pro něco nadchnete, ale chybí vám trpělivost nutná k dalšímu rozvíjení a dokončení započatých projektů. Také jste dost podráždění, když vám něco nejde hned. Snažte se být klidnější, na nic nespěchejte. Na druhé straně vám to dobře zapaluje a s pomocí intuice můžete dojít k zajímavým objevům.

www.astroporadna.com


9.3.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 9. do 15. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

  Anketa

  Covid

  Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

  Celkem hlasovalo 76666.
  Archiv anket.