Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Týdenní horoskop od 16. do 22. března

Týdenní horoskop od 16. do 22. března

Mars v Rybách přeje zejména rozvoji zdravotnictví, pečovatelství a charitativním činnostem. Spory nebudou v nadcházejícím období otevřené, hrozí skryté intriky. Přesto by mělo jít o poměrně poklidný týden vhodný pro rozjímání a hodnocení dosavadních životních zkušeností.

BERAN

Dobré pracovní výsledky zaznamenají zejména lidé pracující s dětmi a mládeží, nějakou radost by měl ale zažít prakticky každý rodič. Máte dobré pedagogické předpoklady, rozumíte mladším a umíte na ně dobře zapůsobit. Přáno je také lásce, Venuše ve vašem znamení podporuje příjemné vztahy s opačným pohlavím.

BÝK

Práce vás baví a máte z ní dobrý pocit, i když se ve vaší blízkosti pohybují kariéristé, kteří si potřebují připadat chytřejší a úspěšnější. Nenechte se jimi rozhodit a jednejte tak, jak je vám to přirozené. Na domácí půdě se setkáte s oceněním a možná i milou odměnou za to, jak se o své blízké pěkně staráte. Rodina bude držet pohromadě.

BLÍŽENCI

Máte zajímavý vkus a neotřelé nápady, které můžete uplatnit jak v zaměstnání, tak ve zvelebování domácnosti. Vaše touha po originalitě však snadno přeroste v nechuť ke všemu obyčejnému a všednímu, zejména pak ke každodenní rutině. Pokud každý den nepřináší překvapení a dobrodružství, necítíte se spokojeni.

RAK

V současné době jste plni nadšení a radostně se vrháte do nové práce, nových koníčků i milostných dobrodružství. A i když se nesetkáte s úspěchem, dobrá nálada vás neopouští. Je skvělé, že umíte brát prohry s humorem a neztrácíte naději, že zase bude lépe. V těchto dnech žijete na plný plyn a užíváte si všechno, co k životu patří.

LEV

Nával energie a chuť k novým aktivitám pocítí zejména lidé narození na konci července. Většině Lvů je nicméně přáno v oblasti lásky a vztahů. Sázíte hlavně na oslnivý zevnějšek a neustále se nějak šlechtíte, dbáte na to, abyste zanechali dobrý dojem. Pozor ale, abyste to nepřehnali, nemá smysl týrat se dietami a usilovat o velikost nula.

PANNA

Při budování kariéry byste měli využít dobrých kontaktů, které máte schované v telefonu. Lidé na vlivných pozicích jsou dobře naladěni a jistě budou ochotni vám pomoci. Jediné, co vás brzdí v postupu, je vaše vnitřní nejistota a ostych. Pokud nebudete věřit svým schopnostem a možnosti úspěchu, těžko se pohnete z místa.

VÁHY

Venuše procházející opozičním znamením vám může tento týden zavařit jak v záležitostech vztahových, tak finančních. Příbuzenské tahanice o majetek se opět derou do popředí událostí a někdo možná hrozí právním sporem. Protože jste povahy smířlivé a neradi se hádáte, pochopitelně to dost špatně psychicky snášíte. Ale bude lépe.

ŠTÍR

Tento týden potřebujete hodně pohybu. Díky Marsu v Rybách jste v plné síle, váš projev je rozhodnější a také se ve vás ozvala bojovnost. Prosadíte se zejména ve studiích a na domácí půdě, štěstí bude přát i lidem zaměstnaným v cestovním ruchu a pracovníkům vyslaným na služební cesty. Zato romantiky a něžností je o něco méně.

STŘELEC

Šťastné okolnosti a dobré známosti způsobí, že si tento týden přijdete na lepší peníze než jindy. Možná z toho nebudete mít zase tak dobrý pocit, protože příjmů nedosáhnete vlastní pílí a chytrou strategií, jak jste původně zamýšleli. Přilepšení přijde spíš jako by náhodou. Neklesejte na duchu a užívejte přízně štěstěny, dokud trvá.

KOZOROH

Ve finančních záležitostech je zase jasněji a máte důvěru v budoucnost. Štěstí vám bude přát rovněž při hledání nové nemovitosti nebo při přestavbě bytu. Rouzmíte právním kličkám a víte, na co si dát pozor. Co tento týden naopak hrozí, je názorová neshoda s přáteli nebo protějškem. Vztahy jsou zkrátka o něco chladnější.

VODNÁŘ

Jste v dobrém rozpoložení a raději se usmíříte, než abyste se hádali. Partnerství i rodinné vztahy obecně jsou proto poklidné, i když máte sklony k žárlivosti. Nenechte se jí ovládnout a protějšku více důvěujte. V práci podáváte slabší výkony, zčásti je to jarní únavou, zčásti přepracováním. Nenuťte se do projektů, na něž nemáte energii.

RYBY

S Marsem přicházejícím do svého znamení pocítíte více síly a můžete se s vervou pustit do práce. Nebylo by na škodu, kdybyste posílené energie využili i ke sportování, trocha jarního pohybu by vám po dlouhé líné zimě neuškodila. Možná ke svému překvapení zjistíte, že nejste až taková sportovní polena, jak jste si vždycky mysleli.

 

www.astroporadna.com


16.3.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Týdenní horoskop od 16. do 22. března

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
illča
illča - 17.3.2009 17:39

... zajímavý vkus .... smajlik - 34... touha po originalitě - no nevím...

 
babkatapka
babkatapka - 16.3.2009 20:50

no jo, to bude asi ano, já už se vůbec nešlechtím, tak proto se mě nedaří v oblasti lásky a vztahů. Tak teď v tom mám aspoň jasnosmajlik - 68

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 56868.
Archiv anket.