Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na srpen. Týden od 9. 8. do 15. 8.

Horoskop na srpen. Týden od 9. 8. do 15. 8.

Stelium Venuše s Marsem a Saturnem na začátku Vah zvyšuje opatrnost v mezilidských vztazích. Lidé si méně důvěřují, ale zachovávají slušnost a snaží se jednat diplomaticky. Vztahům nicméně schází spontaneita a přímá komunikace. Často nevíte, na čem jste.

BERAN

Mars v opozici na vaše znamení ve vás vytváří vnitřní napětí, které byste měli ventilovat pohybem a aktivitou vůbec. Není čas na odpočinek, ponořte se do práce i vyřizování rodinných záležitostí. Vhodné jsou také sportovní aktivity, odbourají přebytečný adrenalin. V oblasti vztahů je proměnlivo, hrozí konflikty.

BÝK

Snadno se pro něco nadchnete, ale záhy o to zase ztratíte zájem. Všechno vás za okamžik omrzí a stěžujete si na nudu a stereotyp. Problém je asi v tom, že přesně nevíte, čeho chcete dosáhnout. Nejste dostatečně motivováni, a tak od všeho utíkáte. Týden je nicméně vhodný pro setkání s přáteli a společenský život vůbec.

BLÍŽENCI

Pokud nastupujete do nové práce, nebude pro vás problém zvyknout si na nové podmínky a navázat dobré vztahy s novými kolegy. Jste dostatečně flexibilní a v neznámém prostředí se rychle zabydlíte. V tomto týdnu byste měli rozvíjet především své koníčky. Nejen že se při nich dobře pobavíte, ale můžete díky nim poznat zajímavé lidi.

RAK

Díky dobré intuici narazíte na příležitosti, kterých by se mělo hned využít. Nesmíte však na sebe klást přílišné požadavky a přeceňovat své síly. V tomto týdnu si můžete přijít na lepší peníze, i když vás to bude stát dost energie a budete muset použít ostré lokty. Kvůli finančním záležitostem hrozí i drobné neshody s přáteli a kolegy.

LEV

V zaměstnání se snažíte být precizní a dokonalí, ale přílišného uznání ze strany nadřízených se tentokrát nedočkáte. Na druhé straně ale získáváte cenné zkušenosti, které nikdy nejsou k zahození a brzy vám dopomohou k postupu v kariéře. S rodinou musíte hodně smlouvat, abyste dosáhli kompromisu ohledně plánů na víkend.

PANNA

Zaměřte se na své nejbližší a věnujte jim dostatek pozornosti, ať si nemusejí stěžovat, že je zanedbáváte. V práci hrozí ochlazení vztahů s kolegy a překážky v plánování nových projektů. Nic nepůjde tak rychle, jak jste si původně malovali, a chvílemi ztratíte trpělivost i nervy. Rozčilováním ale nic nespravíte, musíte jednat.

VÁHY

V tomto týdnu je důležité zachovat úsměv a snažit se s druhými dohodnout na spolupráci. Společnými silami se dosáhne víc, než když budete bojovat sami za sebe. Naštěstí máte v sobě vnitřní kouzlo, kterým si získáváte lidi na svou stranu, a tak pro vás bude celkem jednoduché stmelit tým. Dejte pozor při sportu, je tu sklon k úrazům.

ŠTÍR

Načerpali jste novou energii a pouštíte se do jedné činnosti za druhou, nebo lépe řečeno, do několika činností najednou. Ničemu se však nevěnujete pořádně a těžko něco dokončíte. Měli byste lépe plánovat a práci si rozumně časově rozvrhnout. O víkendu vás zřejmě čekají rodinné povinnosti, které vám naruší původní program.

STŘELEC

Štěstí se na vás usmívá a máte důvod k radosti. Dobré okolnosti hrají ve váš prospěch zejména v práci – můžete najít lepší místo nebo se dostat na lepší pozici v zaměstnání současném. Partnerskému vztahu nechybí romantika a s protějškem prožíváte příjemné chvíle. Dejte jen pozor, abyste neutíkali z reality k přílišnému snění.

KOZOROH

V posledních dnech se neustále kvůli něčemu rozčilujete a nedokážete brát věci s nadhledem. To se negativně odráží na vašem zdraví – oslabuje se imunita a jste náchylní k chřipce a nachlazení. Navíc vám stres stahuje žaludek a nemůžete pořádně jíst. Myslete více na zdravou životosprávu a choďte brzy spát.

VODNÁŘ

Zdárně pokračujete v pracovních aktivitách, které jste započali v minulém týdnu, a můžete dosáhnout potěšujících úspěchů. S profesním vývojem budou spokojeni zejména řemeslníci a obchodníci. V partnerském vztahu to může zaskřípat, zdá se, že se s protějškem v mnoha názorech rozcházíte. O víkendu budete mít příležitost k usmíření.

RYBY

V zaměstnání se v těchto dnech na výsluní nehřejete, zato máte dobrou příležitost upevnit si partnerský vztah a věnovat se své rodině. Rádi se o své blízké staráte a vytváříte jim příjemné zázemí. Ochotně pomáháte každému, kdo něco potřebuje, a dbáte na to, aby spolu jednotliví členové rodiny dobře vycházeli.

 

www.astroporadna.com


9.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 9. 8. do 15. 8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Linda
Linda - 9.8.2010 8:03

No ta práce by se hodila. Pokud se horoskop trefil tak jako minulý týden, no tak to me cekají svetlé zítrky smajlik - 16

 
jasmine
jasmine - 9.8.2010 0:21

smajlik - 31

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.