Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na srpen. Týden od 23.8. do 29.8.

Horoskop na srpen. Týden od 23.8. do 29.8.

Slunce se posouvá do Panny a stojí v pěkném trigonu na Pluto v Kozorohu. To posiluje vůli a energii zejména u lidí narozených v zemských znameních. Přáno je lidem ve vyšším postavení, politikům, manažerům a vedoucím všeho druhu.

BERAN

Nejraději byste se uklidili mezi čtyři stěny domova a užívali nerušeného štěstí s nejbližšími, pracovní povinnosti vám to ale nechtějí dopřát. Ještě ke všemu vám mozek neslouží jako jindy a práce vám jde od ruky zoufale pomalu. Hrozí konflikty s nadřízenými a pokles sebevědomí. Aspoň o víkendu si trochu odpočiňte.

BÝK

Tento týden z vás vyzařuje pohoda a nezkazíte žádnou legraci. Okouzlujete zejména osoby opačného pohlaví, které si s vámi rády zaflirtují. Vzhledem k tomu, že jste v bezstarostném rozpoložení, se zřejmě ani nebudete moc bránit. Koncem týdne čekejte příval duševní energie, využitelné v zaměstnání i studiu.

BLÍŽENCI

Pracovní zakázky neumíte odmítnout, i když se jich na vás valí tolik, že je přestáváte stíhat plnit. Neměli byste spoléhat jen na vlastní síly a převést některé úkoly na spolupracovníky. Jinak hrozí, že se celý týden nebudete moci věnovat ničemu jinému než práci. Myslete také na svůj osobní život a rozvíjejte vztahy.

RAK

Tento týden nikam nespěchejte, ke všemu přistupujte s klidem a rozmyslem. Pokaždé, když se do něčeho pohrnete s přílišným nadšením, hrozí vám fiasko. Držte se proto zpátky a dejte na rady zkušených. Posečkat byste měli i s vyznáním lásky – nechte vztahu volnější průběh a netlačte na pilu. Všechno přijde v pravý čas.

LEV

Pro tento týden je na nebi konstelace, která slibuje výhodné propojení partnerského života s pracovním. Ve svém protějšku můžete nečekaně objevit spolehlivého obchodního partnera, s někým z vašich kolegů naopak můžete navázat milostný vztah. V každém případě byste měli být otevřeni novým možnostem.

PANNA

Dobře vám to myslí a docházíte k originálním závěrům. Tuto schopnost uplatníte jak v práci, tak při studiu. Planety přejí nejrůznějším zkouškám a testům. V tomto týdnu budete také zřejmě více přemýšlet o globálních filosofických otázkách. Můžete trochu pozměnit světonázor a vůbec si udělat více jasno ve svých postojích.

VÁHY

Tento týden byste se měli zamyslet nad svým profesním vývojem. Pokud vás současná práce nenaplňuje, přemýšlejte o změně. Využijte pružnosti dnešní doby a nesetrvávejte na místě, kde se celé dny jen rozčilujete nebo nudíte. Věnujte se tomu, co vás opravdu baví. Poraďte se o tom s přáteli, budou vám umět pomoci.

ŠTÍR

V těchto dnech jste hvězdou večírků. Ve společnosti jste okouzlující – jste zábavní a sršíte vtipem, umíte ale také naslouchat druhým. Přesto je přáno spíše vztahům přátelským než milostným. Aspoň prozatím. V práci čekejte spíš stres. Kolegové zřejmě nejsou ochotni k pořádné spolupráci, a tak na spoustu věcí zůstáváte sami.

STŘELEC

I když se budete počátkem týdne potýkat s nižší sebejistotou, mělo by se vám dařit, a to zejména ve vztazích. Máte náladu na společenská setkání a přátele. Pokud se chcete s někým seznámit, vyrazte do společnosti ve čtvrtek nebo v pátek večer. V práci nepřepínejte síly, vaše energie je slabší. Jinak se není třeba ničeho obávat.

KOZOROH

Zřejmě nejste zcela spokojeni se svým současným životním stylem, a tak se v myšlenkách často vracíte do minulosti. Zdá se vám, že tenkrát bylo lépe, pravděpodobně to ale vnímáte zkresleně. V duchu si pořádně rozeberte, co vám v současné době vadí, a určitě vás napadne, jak to změnit. Možná byste měli méně pracovat...

VODNÁŘ

Nejste zvyklí prosazovat vůli příliš rázně, ale občas musíte dát jasně najevo, co se vám líbí a co ne. Ačkoli hodně pomáháte druhým a respektujete jejich přání, měli byste totéž chtít od nich. Udělejte si jasno v tom, co jste ochotni tolerovat a v čem kompromisy naopak dělat nehodláte. Lidé okolo musejí pochopit, že na to máte právo.

RYBY

Máte pocit, že nemá smysl plánovat budoucnost, a přijímáte život tak, jak přichází. Důchodové připojištění může jít k šípku, peníze navíc raději využijete na současné radovánky. Chcete zachytit a prožít krásu okamžiku a nestresovat se myšlenkami, co bude zítra. Protějšek vám to možná vyčítá, ale odchází s nepořízenou.

 

www.astroporadna.com


23.8.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na srpen. Týden od 23.8. do 29.8.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.