Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na září. Týden od 20. do 26.9.

Horoskop na září. Týden od 20. do 26.9.

Venuše v konjunkci s Marsem ve Štíru může vnášet do vztahů značnou impulzivitu. Nezadaní mohou doufat v lásku na první pohled, v partnerských vztazích ale může docházet i k častým výstupům. Je zapotřebí více tolerance a pochopení pro potřeby druhého.

BERAN

V tomto týdnu se ve vás možná ozvou staré výčitky, že jste v minulosti něco zanedbali. Snad se to někdy stalo každému, že nechal utéct dobrou příležitost nebo neměl dost vůle k tomu, aby něco významného dotáhl do konce. Neměli byste se tím ale trápit. Pokuste se být spokojeni s tím, čeho jste skutečně dosáhli.

BÝK

Lidé v práci si nemohou vynachválit vaši pracovitost a přizpůsobivost. To vás stimuluje k tomu, abyste svou snahu ještě znásobili. Pomalu ale začínáte působit jako stroje, které jsou naprogramovány přesně podle vůle majitelů firmy. Navíc vás brzy začne mrzet, že pracujete více než jiní, ale za stejný plat.

BLÍŽENCI

V tomto týdnu se přesvědčíte, že se ve chvílích potřeby můžete spolehnout na své přátele. Jsou ochotni pomoci vám s každou maličkostí, stačí jen říct. Bylo by vhodné je nějak odměnit, i když si o to sami neřeknou. O víkendu se vám může nečekaně zhoršit nálada a věci nepoběží přesně podle vašich plánů. Hrozí konflikty.

RAK

Mnoho myšlenek si necháváte pro sebe, protože nevíte, jak byste je vhodně vyjádřili. Je to škoda, protože se do vás nedá dost dobře proniknout a lidé vám pak těžko rozumějí. Často ani netuší, co se ve vás všechno skrývá. Pro začátek si o všem popovídejte se svými nejbližšími přáteli, ke kterým chováte naprostou důvěru.

LEV

Během tohoto týdne si možná uvědomíte, že vás vaše kariéra neuspokojuje tolik, jak jste si představovali. Osobně byste si přáli věnovat se více osobním záležitostem a koníčkům, než jen chodit do práce a zpět. Máte ale silný smysl pro odpovědnost, který vám nedovolí jen tak se vším seknout nebo si nechat napsat nemocenskou.

PANNA

V zaměstnání se vyskytnou příznivé okolnosti, které vás posunou na lepší pozici nebo aspoň směrem k lepšímu platu. V každém případě si ale zvednete sebevědomí. Jen Merkur vám tento týden příliš nepřeje, takže se nezamotávejte do rozumových úvah a neřešte logické problémy. Rovněž komunikace může pokulhávat.

VÁHY

Máte tendenci k únikům ze všeho, co vám momentálně není příjemné. Nedělejte ale unáhlená rozhodnutí, útěk problémy neřeší. Naopak, nevyřešené situace se budou opakovat, dokud neseberete odvahu k tomu, abyste se jim postavili čelem. Měli byste se také smířit se společenskými pravidly a aspoň trochu se jimi řídit.

ŠTÍR

Cítíte-li v zaměstnání útlum a nudu, věnujte se o to více své rodině. Zřejmě najdete zálibu ve vaření a jiných domácích pracích, přičemž máte dost fantazie a přinesete do domácnosti mnohé novinky. Vymyslete nový recept, nakupte si nové domácí spotřebiče, které vám výrazně ušetří práci. Je také dobrá doba pro výběr počítače a jiné techniky.

STŘELEC

Jste zvyklí jednat a pracovat rychle a se vším být hned hotovi, takže nemáte trpělivost s lidmi, kteří mají na všechno dost času a věnují se podrobně každému detailu. Znervózňuje vás, že vás tak zdržují od práce a marní váš čas. Bude vám proto vyhovovat, když budete pracovat samostatně, nikoli v týmu.

KOZOROH

Prožíváte dobré období, co se týče vztahů. Máte příležitost upevnit a prohloubit partnerský vztah, ale i přátelské kontakty. Ve své dobré vůli a radostné náladě svým přátelům ve všem vyhovíte, což nemusí být do budoucna úplně k vašemu prospěchu. Nyní si ale užíváte pohodových chvil a na budoucnost příliš nemyslíte.

VODNÁŘ

V tomto týdnu se můžete cítit nerozhodně a rozpolceně. Pokud máte před sebou důležité rozhodnutí, nechte ho raději na později. Ať byste se nyní rozhodli jakkoli, neustále by vám vrtalo hlavou, zda jste učinili správně. Koncem týdne byste měli vyrazit do přírody, čerstvý vzduch prospěje vašemu tělu i duši.

RYBY

Jste hodně citliví k lidským povahám a dokážete je velmi brzy odhadnout. Ve svém okolí zřejmě odhalíte jedince, kteří vás chtějí jen využít nebo vám jinak uškodit. Nechce se vám ale do otevřených konfliktů, a tak se těmto lidem spíš vyhnete, než abyste se pouštěli do sporů. V pátek a v sobotu můžete být přecitlivělí.

 

www.astroporadna.com


20.9.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na září. Týden od 20. do 26.9.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.