Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na říjen. Týden od 11.10. do 17.10.

Horoskop na říjen. Týden od 11.10. do 17.10.

Slunce, Merkur a Saturn se ocitají v konjunkci ve znamení Vah a vnášejí do jednání rozvahu a rozumovou úvahu. Pracovní záležitosti se řeší pomalu, ale důkladně. Více spontaneity se dá očekávat v milostných vztazích, jelikož Venuše s Marsem setrvávají ve vášnivém Štíru.

BERAN

V tomto týdnu byste se měli vyvarovat nerozvážného jednání. Snažte se víc přemýšlet a ovládněte emoce, i když se jich ve vás městná přehršel. V práci se můžete setkat s nepochopením, občas si budete připadat jako z jiného světa. Na domácí půdě bude situace mnohem lepší, s protějškem se navzájem respektujete.

BÝK

Všechno špatné je pro něco dobré a vy konečně začínáte chápat, jaký význam má tato věta ve vašem životě. Najednou se věci obracejí ve váš prospěch, i když jste z nich do této chvíle neměli dobrý pocit. V tomto týdnu byste se navíc mohli usmířit s kolegy v zaměstnání a celkově zlepšit pracovní vztahy. Bude vám lehčeji na duši.

BLÍŽENCI

Pozorně se rozhlížejte kolem sebe a všímejte si krásy v detailech. Procházka podzimním parkem z vás setřese stres z posledních dnů a vyčistí vám hlavu. V těchto dnech také potřebujete víc estetických zážitků, prospělo by vám, kdybyste zašli do galerie nebo zhlédli umělecký film. Vypněte mozek a nechte se unášet dojmy.

RAK

Prožíváte tvůrčí období, kdy se můžete věnovat umělecké činnosti nebo vůbec všemu, co vyžaduje zapojení fantazie a kreativity. Máte dobré nápady, které se dají využít v praxi. Tvořit se vám bude dobře ve spolupráci s dalšími lidmi, máte společenskou náladu a vyhovuje vám týmová práce. V lásce se blýská na dobré časy.

LEV

Držte se blízkých přátel, kteří vás vždy vyslechnou a dobře vám poradí. Nejspíš budete potřebovat pomoci s milostnými vztahy, které jsou v těchto dnech dost komplikované. V práci se můžete dočkat nemilého překvapení, karty nehrají ve váš prospěch a situace je napjatá. Vaší zbraní je pohotové myšlení a dobrá komunikace.

PANNA

Ačkoli si od tohoto týdne moc neslibujete, něco vás mile překvapí. Hvězdy přejí zejména milostným vztahům, a tak můžete prožít hezké chvilky ve společnosti protějšku. Týden je vhodný také pro jednání s autoritami. V práci proto budete cítit jistotu, i když vám v těchto dnech chybí energie a odhodlání k akci.

VÁHY

Vaše intelektuální schopnosti jsou posíleny a váš slovní i písemný projev je bezchybný. Hodně dlouho ale nad vším přemýšlíte a trvá věčnost, než se k něčemu rozhoupete. Milostným záležitostem tentokrát přáno moc není, možná vám připadá, že protějšek nerespektuje vaše přání stejnou měrou, jako vy respektujete ta jeho.

ŠTÍR

Tento týden budete muset vyvinout větší úsilí, abyste si udrželi dobré vztahy v práci. Ačkoli se tváříte mile a s kolegy a nadřízenými jednáte přátelsky, vaše okolí není zrovna přívětivě naladěno a z maličkosti může vzniknout velká nepříjemnost. Hrozí hádky kvůli banalitám. Mnohé zachráníte díky dobrým vyjadřovacím schopnostem.

STŘELEC

Je na čase vylézt z ulity a vyhledat společnost druhých lidí.  Pracovní stresy polevily a můžete se věnovat zábavě. Tento týden přeje rozvoji přátelských vztahů a navazování nových kontaktů, ovšem za předpokladu, že slevíte z přílišných nároků na charakter druhých. Mohli byste být také více tolerantní k jiným názorům.

KOZOROH

V otázkách peněz a majetku může vládnout tento týden trochu zmatek, jako byste o svých příjmech a výdajích ztráceli přehled. Na druhé straně máte dobrou příležitost urovnat vztahy milostné. Také v zaměstnání by měla vládnout pohoda, ačkoli se můžete potýkat s netrpělivostí a nedostatečnou koncentrací.

VODNÁŘ

Práce a seberealizace jdou tentokrát stranou, jelikož se hodláte plně věnovat rodině. Rozvíjíte příbuzenské vztahy a na obzoru je nějaké větší rodinné setkání. Dokážete být pozornými a štědrými hostiteli. Na poli milostném se nehodláte jen tak vzdát a ačkoli se věci nevyvíjejí podle vašich představ, odhodlaně se pouštíte do boje.

RYBY

Na cestě za pracovními cíly se tentokrát mohou vyskytnout překážky a lidé, s nimiž máte jednat, se také moc přátelsky netváří. V těchto dnech jste nicméně dostatečně průbojní a umíte bojovat, když o něco jde. Do karet vám hrají Venuše s Marsem ve Štíru – díky nim máte více energie i osobního šarmu. Vaše sebevědomí je posíleno.

 

www.astroporadna.com


11.10.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 6   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,7/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na říjen. Týden od 11.10. do 17.10.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sonne
Sonne - 12.10.2010 14:04

U mě pěkný, děkuji... smajlik - 61

 
manka
manka - 11.10.2010 14:14

no, že by???

 
anadir
anadir - 11.10.2010 12:08

Tak u mně se strefili - trvá věčnost, než se k něčemu rozhoupete - jo to jsem celá já. Bohužel je to setrvalý stav. smajlik - 78

 
Almega
Almega - 11.10.2010 12:06

Jdu se procházet do krajiny....je tam fakt krásně,to barevné listí a nyní i slunce,ale už je v tom ten úpadek,zmar,zima,deprese,smutek.....

 
Linda
Linda - 11.10.2010 11:35

Tak tentokrát jste se sekli a o dost...... "pracovní stresy polevily" teda tak bych rozhodne nenazvala týden s 66 prac. hodinama smajlik - 26

 
jasmine
jasmine - 11.10.2010 4:27

smajlik - 5dobrý pro mě ,smajlik - 62

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.