Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na listopad. Týden od 1.11. do 7.11.

Horoskop na listopad. Týden od 1.11. do 7.11.

Mars vchází do znamení Střelce a přenáší svou energii do duchovní roviny. Týden přeje studiu a rozjímání, přemyšlení o zákonech života a smrti. Znepřátelené země ve světě by mohly zahájit mirová jednání. Ve vztazích se uplatní spíš konzervativní přístup a rozum.

BERAN

Na nic nečekejte a začněte jednat, dokud vám planety takhle pěkně přejí. Možná se události sbíhají na váš vkus příliš rychle, ale vyplatí se poddat se jejich spádu a něco podniknout. Členové rodiny i přátelé mají dobrou vůli vás podpořit, ale nejspíš se zabývají spoustou vlastních starostí. Na klíčová rozhodnutí tak budete sami.

BÝK

Zřejmě vám připadá, že váš život v posledních dnech postrádá dynamiku, přecijen jste zvyklí na víc akce. Využijte toho k odpočinku, načerpejte novou energii a pokud už opravdu nevíte, co roupama, věnujte se sportu. Vaše tělo beztak ocení, budete-li o ně před vánočními hody víc pečovat, zaměstnejte ho tedy pohybem.

BLÍŽENCI

Příjemná rodinná atmosféra vám vynahradí všechny jobovky, které přicházejí ze strany práce. Netahejte pracovní starosti domů a užívejte si pohody dané dobrými rodinnými vztahy. Možná vás trochu straší v hlavě budoucí finanční situace, ale nebude tak zle, jak se to v některých chvílích jeví. Vždyť víte, že si vždycky poradíte.

RAK

V těchto dnech byste měli být obezřetní a nikam se nedrat. Uděláte lépe, když vyčkáte na svou příležitost v ústraní. Jste sice plni energie a rádi byste se pustili do pracovních projektů s plnou vervou, narážíte ale na překážky a neochotu druhých. Vyvarujte se impulzivniho jednání a postupujte s větší rozvahou.

LEV

Mars putující Střelcem vám přeje jak v osobních vztazích, tak v pracovních aktivitách. Jste zvyklí zapouštět kořínky a upřednostnit jisté před nejistým, což se vám v těchto dnech více než vyplatí. Můžete se dočkat lepšího příjmu nebo povýšení. Najednou cítíte zadostiučinění, že jste se ty roky nedřeli nadarmo.

PANNA

Neradi setrváváte na jednom místě, ale tentokrát to jinak nejde. Změny se nerýsují a zaběhaná rutina, jakkoli vám nevyhovuje, je aspoň bezpečná. V těchto dnech můžete mít pocit nedostatečného kulturního vyžití, ale k nějakým zajímavým akcím nejspíš není ani příležitost. Sáhněte proto aspoň po knize, ta vás nikdy nezklamala.

VÁHY

Prožíváte lenivé období, které pro vaše znamení není typické. Často si proto nicnedělání vyčítáte a chcete se za každou cenu dokopat k nějaké smysluplné aktivitě. Nakonec ale všechno vzdáte, ostatně v těchto dnech se vám nic pořádně ani nedaří. Dopřejte si trochu odpočinku a meditujte. Je vhodná doba k zamyšlení nad životem.

ŠTÍR

Krev se ve vás vaří a nemáte s ničím trpělivost. Než se ale unáhlíte a vzteky rozkopete půlku nábytku, pokuste se vzít věci s větším nadhledem. Lidé ve vašem okolí jen potřebují víc pochopení a v práci má všechno svůj čas. Odreaguje vás fyzická aktivita, o víkendu si vyražte někam na hory. Nepouštějte se ale do žádného adrenalinu.

STŘELEC

V těchto dnech zřejmě všechno vychází podle vašich představ a díky dobrému rozložení povinností vám zbývá čas i na zábavu a odpočinek. Vyzařuje z vás dobrá nálada a jste příjemnými společníky. Dodáváte energii i ostatním členům rodiny a přátelům. Možná vás také osloví múza a budete chtít něco vytvořit. S chutí do toho.

KOZOROH

Někde je blok v komunikaci a může docházet k nedorozuměním i s lidmi, na něž jste napojeni téměř telepaticky. Nejspíš ani nemáte moc příležitostí ke společenským setkáním, rádi byste si s někým popovídali, ale nějak to nevychází. A když už se s někým sejdete, ocitnete se nejspíš v roli vrby a málokdy se dostanete ke slovu sami.

VODNÁŘ

Přeje vám štěstí ve finančních machinacích. Máte možnost rozšířit svůj majetek, případně dosáhnout lepších příjmů. Jste ale dost opatrní a nechcete riskovat, takže spousta plánů nakonec ustrne na mrtvém bodě. Jinak půjde o klidný týden. Na domácí půdě vládne vlídná atmosféra a vztahy s příbuznými vás mile potěší.

RYBY

Rádi byste si s protějškem našli nějaké ty soukromé chvilky, ale pořád vás někdo vyrušuje. Možná byste si mohli vyrazit někam na víkend jen sami ve dvou a vybrat si lokalitu, kde najdete klid. V pracovní oblasti je na místě větší zodpovědnost a iniciativa. Tentokrát nestačí šikovná slova, vyžadují se činy a výsledky.

 

www.astroporadna.com


1.11.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Horoskop na listopad. Týden od 1.11. do 7.11.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
panpeliska
panpeliska - 1.11.2010 9:55

smajlik - 47

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.