Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Na smrt se karet nikdy neptejte

Na smrt se karet nikdy neptejte

Už více než rok se na našem magazínu pravidelně setkáváte s kartářkami Helenou Kubeškovou a Ester Vosátkovou. Protože Ester musela z důvodu pracovní vytíženosti spolupráci s námi ukončit, oslovili jsme Naděždu Kučerovou, která má s výklady karet mnohaleté zkušenosti. Dnešním dnem počínaje se tedy budete pravidelně každé druhé úterý setkávat s Helenou a Naďou, které budou odpovídat na vaše dotazy.

V následujícím rozhovoru se můžete seznámit s novou posilou do našeho úterního kartářského týmu – Naďou Kučerovou. Zároveň si můžete přečíst i její první odpovědi na otázky, které jste pokládaly 2.11.

Kdy jsi v sobě objevila schopnost, že vidíš věci, které druzí vidět nemohou?

Tak úplně přesně to nevím, ale je to o tom, že jsem se prostě začala věnovat něčemu, co má dáno každý z nás. kartyJsem přesvědčená, že každý může vidět to, co vidím já a ostatní kartářky a čarodějky. Jsme na to nastaveni všichni stejně. Jen to naprostá většina z nás zatím odmítá. Žijeme velmi materialisticky, nejdůležitější jsou peníze a ničíme díky tomu i přírodu. Přitom začátek toho všeho je nasnadě. Začít se měnit. Zkusit přijmout fakt, že to, co nás obklopuje, k nám prostě patří, a pokud to budeme odmítat, jen si tím škodíme.

Jak dlouho se výkladům věnuješ a jaké druhy karet a věštění používáš?

Ke kartám jsem se dostala krátce po revoluci. To bylo období, kdy k nám začala proudit a také se tu začala vydávat literatura s ezoterickou tématikou, začaly se vysílat pořady na tato témata. Ponořila jsem se do toho. To pramenilo z potřeby objevit, proč mě právě tyhle věci tak dostávají. Krátce na to se mi dostaly do rukou první karty a pak už měly události docela rychlý spád. Karty jsem tedy nejdříve vykládala jen sama sobě a rodině. Na úrovni, jak vykládám teď, je to zhruba 10 let. Začínala jsem kartami cikánskými a pak přibyly i tarotové. Teď se věnuji tedy hlavně tarotovým kartám, cikánské mám jen jako doplněk k výkladům. Věnuji se i rozborům minulých životů a karmy a tam jsou tarotové karty nejlepším pomocníkem.

Máš nějakou zpětnou vazbu od svých klientů? Může někomu výklad karet pomoci v zásadních životních situacích?

Určitě ano. Postupně jsem si vybudovala celkem rozsáhlou klientelu, která se ke mně neustále vrací. Pak už jen některé věci doplňujeme. Výklady se tedy evidentně plní. Podstata karet je v tom, že ukazují cestu a běh událostí dost dlouho dopředu a máme tak možnost spoustu věcí ovlivnit. Zásadní lidi, které potkat máme, potkáme stejně, jen můžeme trochu upravit běh událostí. Například nemoci. Je toho spousta, co nás potkat může, ale nemusí, pokud tu informaci máme. Stejné je to s prací, s partnerstvím. Pokud se nacházíme na křižovatce a nevíme kudy kam, karty vždy ukážou, kudy jít je nejlepší. V tomto případě mi hodně pomáhají rozbory minulých životů a karmy, což nás ovlivňuje nejvíc.

Na co by si lidi měli dávat pozor? Jsou nějaké otázky, které jsou "zapovězené" a není dobré je kartám a - naďa kučerovápokládat?

Jak už jsem se zmiňovala, je to například o zdraví. Je spousta nemocí, které si vypěstujeme díky tomu, jak jednáme, jak jíme, jak se chováme. Stejné je to s partnery a také v práci, v souvislosti s rodinou nebo přáteli. Je pravda, že spousta lidí odmítá to, že by něco dělali špatně. Pak je těžké, ba dokonce nemožné cokoliv měnit a vysvětlovat. Každý na sobě musí pracovat, kartáři mohou jen poradit jakým způsobem. Kartám lze položit jakoukoliv otázku, ale já se třeba vůbec nezmiňuji o smrti. Jsou dokonce klienti, kteří se ptají na svou vlastní smrt, na to, kdy zemřou. Zásadně na takové otázky neodpovídám.

Mohla bys na závěr shrnout, co může člověk od výkladu konkrétně očekávat?

Karty pomáhají měnit životy, ale rozhodně je nemění. Takže mohu s naprostou jistotou říct, co od výkladu nelze očekávat. A sice to, že vám změní život, aniž byste pro to museli cokoliv udělat. Někteří lidé si to opravdu myslí, jenže tak to není. Ukazují osud a jakým způsobem nám některé kroky vrátí a to jak v tom dobrém, tak i ve špatném slova smyslu. Prostě, nějak se chováme, něco vysíláme do prostoru, a pokud se hodně nedaří, je třeba se hlavně zamyslet. Strohé výklady o tom, co bude, moc neuznávám. Zkouším věci rozebrat trochu detailněji a poradit, co by bylo nejlepší. Jak už jsem se zmínila, máme možnost svůj život měnit. Ale bez snahy pro to cokoliv udělat, to prostě nejde.

 


POZOR

Pod tento článek nevkládejte své dotazy.

Dotazy pro kartářky vkládejte SEM.


Meryl


16.11.2010   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 8   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Na smrt se karet nikdy neptejte

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Lenka.V-Z
Lenka.V-Z - 29.1.2011 18:59

Dobrý den,mohu se,prosím,zeptat,zda má dcera,narozena 29.1.1996 bude přijata na střední školu.Děkuji za odpověď.Lenka.

 
Slavka
Slavka - 24.11.2010 14:27

Dobrý den, Naďo, můžu Vás poprosit o nakouknutí do budoucnosti mého syna (31.5.2007)? Je to hodný chlapec, ale má trošku zvláštní projevy. Chová se jinak, než jeho vrstevníci, a to především, když je v širším kolektivu. Když všichni jdou doleva, on doprava. Všichni poslouchají pohádku, on musí dělat něco jiného. A často je jakoby ponořen do jiného světa, nereaguje, když na něj mluvím, nedokáže se soustředit na úkol, který dostal, ale zase se přenese kamsi jinam. Nerozumím mu, a chtěla bych alespoň vědět, jak se k němu chovat, abych mu svým jednáním do budoucna neublížila. Chci na něj výchovně působit, a nejsem tip, který k výchově používá hůl. Slova však zatím nepomáhají. Čekají mého syna nějaké problémy nebo jde jen o jisté vývojové stádium, které překonáme? Dělám já něco špatně? Nebo se jedná o poruchu, a jakou? Děkuji předem, ať už bude odpověd jakákoli, budu s ní nakládat opatrně. Slávka (16.1.1977)

 
peetta
peetta - 23.11.2010 17:26

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na mou dceru nar. 30.11.1988.Zda uspěšně dostuduje a zda se objeví známost.Zatím je stále sama.
Děkuji Petta

 
Hana
Hana - 19.11.2010 13:47

Dobrý den, moc prosím o odpověď na otázku, zda se už konečně a kdy to bude přestane mé sestře Alena nar. 14.12.1959 plést do života její bývalý přítel Jiří nar. 28.5.1966, přestane jí ohrožovat na životě a vyhrožovat jí? Stále jí vyhledává, chce se k ní vrátit, je to alkoholik, který jí v opilosti už několikrát ublížil, ona se ho objí a neví jak se ho zbavit. On žije různě po kamarádech a ubytovnách, rodiče ho kvůli alkoholu vyhodili z domova, také se ho bojí. Jak se takového člověka zbavit? děkuji Hana

 
zuzica
zuzica - 18.11.2010 9:19

dobry den ja nar.24.2.1968 partner 7.7.1971 co ma v tomto vztahu caka budem mat este dieta?

 
Hanča
Hanča - 16.11.2010 19:16

kartářku jsem navštívila před 13 lety a zůstávám občas jen zírat, jak se vše , co řekla plní, tenkrát jsem zírala, když zabrousila i do mé minulosti a trefila i povahy mých blízkých, něco na tom asi bude

 
janeten
janeten - 16.11.2010 14:11

Dobrý den - moje datum narození 21.7.1967, manžel 7.4.1970 - chtěla bych se zeptat, jak se bude vyvíjet naše manželství - máme problémové období.
Děkuji.

 
Almega
Almega - 16.11.2010 13:22

Mnohdy je lepší nic dopředu nevědět,protože tak člověk zůstává v klidu a má naději....

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.