Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na listopad. Týden od 29.11. do 5.12.

Horoskop na listopad. Týden od 29.11. do 5.12.

Merkur se ocitl v kvadratuře s Uranem, což brání spontánnímu projevu a blokuje komunikaci. Tento týden moc nepřeje studentům ani lidem pracujícím se slovy a informacemi. Snadno dojde k mediálním skandálům a šíření nepravdivých zpráv.

BERAN

Tento týden přeje spíše intelektuálním aktivitám než sportu či práci vyžadující zručnost. Načerpáte nové informace, které vám pomohou ke zvýšení zisku. Budete mít náladu na plánování nových aktivit, k nimž vás mohou inspirovat myšlenky blízkých osob. Proto se nevyhýbejte společnosti, hodně si povídejte s přáteli, příbuznými, ale i dětmi.

BÝK

Pokud máte pocit, že se vám nejbližší lidé začínají vzdalovat, vyčleňte si na ně ve svém nabitém programu více času. Dejte jim najevo, že jste připraveni naslouchat a že vám na nich záleží. Lépe tak odkryjete jejich tajná přání a možná se dozvíte něco, co byste do nich ani neřekli. Vzájemným sdílením tajností se nicméně vaše vztahy velmi prohloubí.

BLÍŽENCI

Svým založením jste otevření a máloco lidem skrýváte. Tentokrát však o svých problémech vyprávíte neustále a každému na potkání. Ne každý je ale ochotným posluchačem a někdo si může stěžovat, že ho zdržujete od jeho vlastních záležitostí. Co nejvíce času byste proto měli trávit s dobrými přáteli, kteří vás rádi vyslechnou.

RAK

Díky dobrým vztahům na pracovišti a šikovným kontaktům se můžete dočkat lepšího platového ohodnocení. Je rovněž vhodná doba pro začátek nového podnikání ve spolupráci s partnerem nebo důvěryhodnou osobou z řad přátel. Logické úvahy a propočty ale raději nechejte na druhých nebo si aspoň nechte poradit od odborníka.

LEV

Tento týden je na místě nedůvěra. Někteří lidé ve vašem okolí vám nepřejí vaše úspěchy a nenechají na vás nit suchou. Zvláště na pracovišti se může najít někdo, kdo proti vám tajně kuje pikle. Můžete také narazit na ledajaké podvodníky. V tomto období vás mohou přitahovat neobvyklé duchovní disciplíny, můžete projevit zájem o léčitelství.

PANNA

Na domácí půdě se odehrávají změny, které vyžadují hodně času a energie. Je možné, že uvažujete nad stěhováním nebo koupí chaty. Pozornost se vám tak odvrací od práce, která je přitom náročná a žádá po vás hodně psychického i fyzického vypětí. Nevíte pak, na co se soustředit dřív a koncem týdne se můžete cítit dost vyčerpaně.

VÁHY

Rádi byste ukázali dobrou vůli a byli nějakým způsobem prospěšní světu. Možná se rozhodnete pro dobrovolnou charitativní činnost nebo přispějete na dobročinná konta. S protějškem si rozumíte, pokud jde o společné volnočasové aktivity a koníčky. Mohli byste vyrazit za sportem. Oheň na střeše bude ve chvíli, kdy začnete řešit finanční záležitosti.

ŠTÍR

Rýsuje se před vámi možnost posunout se v kariéře někam dál nebo přijít na způsob, jak si vybudovat dobré materiální zázemí. Zřejmě přijdete k lepším penězům, což přichází jako na zavolanou, protože máte poslední dobou hluboko do kapsy. Jediné, co může zahaprovat, jsou mezilidské a zvláště milostné vztahy. Tento týden to nebude ono.

STŘELEC

V těchto dnech jste poměrně nemluvní a snesete vedle sebe jen partnera nebo nejbližšího kamaráda. Hlavou se vám prohánějí nejrůznější úvahy a není snadné o nich hovořit. Tato náhlá uzavřenost se ale nemusí setkat s pochopením okolí. Vaši hloubavost si může řada lidí vykládat jako nevrlost. Snažte se jim proto aspoň odpovědět na pozdrav.

KOZOROH

Zdá se, že si v tomto týdnu nemusíte na nic stěžovat. Pluto ve vašem znamení vám dodává pevnost a odolnost, kterou můžete využít zejména v zaměstnání. Jen tak někdo vás na kolena nesrazí. Vaše vůle je posílená a v práci snadno prosadíte své myšlenky. Na domácí půdě asi žádné změny neprobíhají, všechno je při starém.

VODNÁŘ

Snažíte se neustále vzdělávat a rozvíjet své dovednosti. Měli byste si ale vybrat prakticky zaměřený kurz, který se vám bude hodit k současné práci. Máte totiž tendenci studovat nepraktické, i když třeba zajímavé obory. V tomto týdnu byste se neměli spoléhat na intuici, moc vám neslouží. Vyhýbejte se sázení, hazardu a spoléhání na štěstí vůbec.

RYBY

Pracovní zápal vám tentokrát může přinést lepší finanční zisky. V práci máte podporu nadřízených, kteří si vaší práce váží a snaží se vás ve firmě udržet. Také můžete dostat nečekanou nabídku na lepší post. Zejména začátkem týdne pocítíte, že nad vámi někdo drží ochrannou ruku, a není vyloučeno, že vás vůči ostatním nějak zvýhodní.

 

www.astroporadna.com


29.11.2010   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 0   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,4/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na listopad. Týden od 29.11. do 5.12.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.