Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 30. 11. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

 

Tarotové odpovědi Nadi Kučerové na dotazy z 30. 11.

dorotamáchalová

Dobrý den. ráda bych se zeptala, jestli má vůbec ještě cenu snažit se neustále zachraňovat mé manželství. mám pocit, že jediný, kdo neustále dává, jsem jen já (třeba je to jinak a tohle jsou jen mé pocity). já nar. 5. 2. 1980, manžel 30. 6. 1970. děkuji moc za odpověď

Dobrý den, dorotamáchalová, co se vašeho manželství týká, vidím ho fungovat i do budoucna. Že je váš muž opravdu milující člověk, který se jen jinak chová (což jste ale musela vědět už před svatbou, protože takový prostě je), zjistíte, jakmile se vám připlete do cesty další muž. Otevře vám oči. Buďte proto velmi opatrná.


Arni

Dobrý den, paní Naďo, chtěla bych se zeptat na svou pracovní kariéru v horizontu asi tak jednoho roku. Moje dat. nar. je 3. 10. 1965 v půl čtvrté ráno. Děkuji

Dobrý den, Arni, co se příštího roku týká, nevidím zatím nic mimořádného. Dokonce je tu vidět i jistá nespokojenost. Budete chvílemi přemýšlet, zda má vaše snažení vůbec smysl. Ale rozhodně byste to neměla vzdávat. Váš čas přijde. Rok 2011 bude spíš o formování vašich snah a toho, co znáte. Pro vás tedy poměrně důležitý rok jako takový.


Hana

Dobrý den, moc prosím o odpověď na otázku, zda se už konečně (a kdy to bude) přestane mé sestře Aleně nar. 14. 12. 1959 plést do života její bývalý přítel Jiří nar. 28. 5. 1966, přestane ji ohrožovat na životě a vyhrožovat jí? Stále ji vyhledává, chce se k ní vrátit, je to alkoholik, který jí v opilosti už několikrát ublížil, ona se ho bojí a neví, jak se ho zbavit. On žije různě po kamarádech a ubytovnách, rodiče ho kvůli alkoholu vyhodili z domova, také se ho bojí. Jak se takového člověka zbavit? děkuji Hana

Dobrý den, Hana, vaše sestra se sice bojí oprávněně, je to člověk nebezpečný. Má ale možnosti, jichž dosud jen nevyužila, ale určitě využije. Je vidět soudní jednání, krátké, ale důležité v tomto směru. Poraďte sestře, ať vše nahlásí na policii, pak bude následovat soudní rozhodnutí. Vaše sestra se přítele nakonec zbaví a to napořád.


Jaruska

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je ještě nějaká šance, že ve vztahu budeme pokračovat. Já 1. 5. 1971, on 17. 5. 1976. Děkuji.

Dobrý den, Jaruska, je mi líto, ale tento vztah skutečně budoucnost nemá. Je vidět rozchod a docela zásadně se rozhodnete již během příštího roku. Do budoucna je vedle vás vidět jiný muž. Ale budete šťastná.


sharon

Dobrý den, manžel 7. 1. 1954, po operaci srdce.. Zažádáno o inv.důchod. Co bude dál ?

Dobrý den, sharon, u manžela je opravdu vidět pracovní omezení. Nějakou dobu bude doma a věnovat se rodině. Ale nevydrží to dlouho. Po práci se mu bude stýskat a také je vidět, že opět do práce nastoupí. Poraďte ale manželovi, ať je opatrný a nepřetěžuje se. Jeho fyzický schránka není tak odolná, jak si myslí.


blesksoft

Dobrý den, prosím Vás, manžel má zvláštní představy o rodinném životě a já jeho úlety přestávám zvládat. Změní přístup a budeme zase normální rodina? Já 28. 5. 1967 a on 13. 1. 1971. Moc děkuji

Dobrý den, blesksoft, vaše manželství je skutečně vidět i do budoucna. Ustojí to. Manžel se začne pomalu měnit. Jeho impuls ke změně už přišel, ani o tom nevíte. Nemusíte se tedy obávat. Váš boj o tento vztah vyhrajete.


radulenka

Pěkné poledne, jsem narozena 8. 4. 1975 a on 4. 8. 1969, známe se sice jen krátce, ale i tak mě zajímá, jak to bude s námi nadále do budoucna? Děkuji moc. Radka

Milá radulenka, tento vztah bude ještě nějakou dobu trvat, ale musím vás zklamat. Do budoucna vás vedle sebe nevidím. Není se ale čeho bát. V budoucnu potkáte jiného muže.


r1911

Dobrý den, ráda bych se zeptala na partnerský život mojí mamky, která se narodila 11. 8. 1957.

Dobrý den, r1911, vaše maminka bude šťastná, věřte mi. Mimochodem, ani teď ji nešťastnou nevidím. Myslím, že si prostě jen děláte zbytečné obavy. Vaše maminka má do budoucna jasně vidět nejen lásku, ale i pohodu jako takovou. Jen by měla být trochu opatrnější na zdraví.


Anipek

Dobrý den, v práci nastávají změny, budou pro mě k lepšímu? 9. 3. 1968

Dobrý den, Anipek, co se týká práce, skutečně vidím spokojenost a radost. Ale jen na nějakou dobu. Nejedná se o poslední změny, kterými procházíte. Tyto sice ustojíte a to bez větších problémů, ale do budoucna je vidět nespokojenost. Budete si hledat práci jinou a také ji najdete.


Mamaja

Hezký den,moc bych prosila, když byste mi mrkla na karty, jestli s přítelem nebudeme finančně na dně, já jsem bez práce a přítel nevýhodně investoval na burze. Marcela 16. 2. 1972 a Jiří 3. 2. 1955. Moc dík

Dobrý den, Mamaja, není potřeba se obávat o to, že byste byli s přítelem finančně na dně. Nejen, že si najdete práci a to poměrně brzy, mimochodem, jsou kolem vás vidět v tomto směru děti, tak se brzy podaří i vašemu příteli tento schodek nějak srovnat. Může být tedy naprosto v klidu.


amerenci

V lete na dovolenke ma postretla jedna platonická láska, viem že to nemá budúcnost, lebo je o vela mladší, iný povod a tak, ale chcem sa spýtat, či sa mám v lete ešte raz s ním stretnút, či je to obojstranné. Jeho meno je Saddem, rok narodenia neviem. Volám sa Eva, 22. 06. 1970

Milá amerenci, asi vám udělám radost, ale je skutečně vidět, že byste se měla s tímto mužem ještě potkat. Doporučuji ale opatrnost. Tento muž do budoucna vedle vás vidět není. Je tu ovšem viditelné trápení se nenaplněnou láskou. Zkuste osud v tomto směru moc nepokoušet.


barbulinka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na práci.Najdu nějakou na delší dobu, kde bude mít aspoň trochu pocit uspokojení a zároveň stíhat s dětmi? Popř, jaký směr. Jsem teď nezaměstnaná, po MD. Děkuji moc za odpověď. Nar. 30. 11. 1975 18,55 Praha.

Dobrý den, barbulinka, práce je do budoucna opravdu vidět, buďte více trpělivá. Sice je tu svedený nějaký boj, který se bude týkat právě rodiny. To znamená, že skloubit rodinu a práci nebude opravdu vůbec jednoduché. Ale podaří se vám to za nějaký rok, kdy děti povyrostou a budou samostatnější.


vandala17

Dobrý den,máme s přítelem velký problém. Já - Daniela 16.2.1990 a přítel - Jan 1.8.1983. Před pár měsíci byl přítel s jednim živnostníkem na melouchu a on mu pak nezaplatil. Vypsal mu jen směnku. Bohužel ale nemá žádný majetek, takže se bojím, že už ty peníze neuvidíme a budem žít z měsíce na měsíc. Máme roční dcerku, takže je nějakým způsobem potřebujem dostat zpátky. Zajímá mě tedy, jestli byste mi mohla říci, jestli ji prodáme, nebo jestli ji mám nechat už zarámovat. Moc děkujeme

Dobrý den, vandala, musím vás zklamat, ale peníze z této směnky opravdu nevidím. Máte možnost vše zvládnou, ale společnými silami. Měla byste být příteli větší oporou. Snahu má, tak mu zkuste více fandit a pomáhat mu. Pokud budete za vše bojovat opravdu společnými silami, zvládnete to více než dobře.


petrakro78

Milá paní Naďo, chtěla bych se zeptat, zdali budeme mít s přítelem miminko. Jsme "zatím" svobodní, já nar. 6. 2.1978 (14.15hod ), přítel 1. 2. 1980. Děkuji Vám za odpoveď. Přeji Vám krásný den a i všechny ostatní .

Milá petrakro78, moc mě těší, že vám mohu udělat radost a to sice tím, že potomka opravdu budete mít, vypadá to na holčičku. Dokonce je vidět i sňatek. Tak jen buďte trpělivá a nebojte se. Miminko je vám dané, krásné a zdravé.


kvietok

Dobrý den, pani Nado. Uz sest rokov mam len sezonnu pracu. Momentalne som nezamestnana. Chcem sa Vas opytat, ci sa to v buducnosti zmeni a podari sa mi najst konecne stalu pracu. Narodila som sa 4. 12. 1956. Dakujem.

Dobrý den, kvietok, není třeba se obávat. Práce je u vás vidět a to poměrně brzy. Nejen to, práce vás bude bavit a naplňovat. Je tu vidět kreativita, kterou máte vrozenou a také ji uplatníte. Budete vydělávat docela hezké peníze.


aivi

Dobrý den, paní Naďo, máme s manželem ve vztahu větší krizi, prosím o radu jak dál, nevím řešení, já  - 6. 9. 1977 a manžel 17. 4. 1974. Děkuji moc.

Dobrý den, aivi, prosím o trpělivost a trochu jiný přístup. Vaše manželství je vidět i do budoucna, takže krizi překonáte. Příští rok pro vás oba bude velmi zajímavý. Je zde vidět spoustu nové energie, kterou dáváte jeden druhému. Toto manželství tedy nejen vydrží, ale dostane i tu správnou podobu a směr.


N.Kucerova@seznam.cz

 


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 28.12. 

 

Dotaz musí obsahovat:
 

Datum narození 

Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.


 

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz


14.12.2010   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 20   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Výklad karet - přečtěte si odpovědi od tarotů

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
verona1963
verona1963 - 28.12.2010 18:53

verona1963: dobry den nekolikrat jem vkladala dotaz bohužel jsem nedostala nikdy odpoved, tak to zkoušim znova. jsem vdana 30 let s manželem spolu intimne nežijeme skoro 2 roky našla jsem si přitele jak vidite rok 2011? me nar.15.6.1963 manž.9.10.1957 přitel 1972 řijen

 
kolečko
kolečko - 27.12.2010 16:12

smajlik - 62dobrý den podaří se mi najít práci během 2 měsíců??děkuji 22.5.1963

 
drusella
drusella - 26.12.2010 16:01

dobrý den,paní Naďo chtěla bych se zeptat na to jaký budu mít vztah v blízké době jestli se objeví nějaký muž a nebo jestli ne.... Datum narození 15.3.1996 děkuju

 
Dagmara Leftice
Dagmara Leftice - 23.12.2010 10:32

Dobrý den, jmenuji se Dáša, narozena 16.4.1971, s manželem Alexandrem narozen 22.10.1964 mám syna Davida ( 4.10.1995 ),
jsme teď v tíživé finanční situaci, mám pocit, že se vše hroutí a není všemu
konec, nevím kde je to dno, kam si až budu muset
sáhnout,kde se stala chyba, že to takhle dopadlo, to vím. S manželem uvažuji se rozvést, jelikož mě a syna tohle hodně tíží a musím s touhle situací hodně bojovat, nevím kolik sil mi to bude ještě stát. Otázku mám jedinou, obrátí se ke mě štěstí čelem a nebo budu stále doplácet za
chyby manžela?
Děkuji předem a přeji krásné svátky.
Dáša

 
verona1963
verona1963 - 21.12.2010 21:17

dobry den prosim muzete nahlednout do kartiček a podivat se na moji budoucnost,me nar.15.6.1963 jsem vdana 30 let s manž.intimne už delsi dobu nezijeme, našla jsem si prytele nar.řijen 1972 jak to bude dal manzelovo nar.9.10.1957

 
Meryl
Meryl - 16.12.2010 20:34

Vkládání dotazů je tentokrát již ukončeno, další můžete položit opět 28.12.

 
vikyky07
vikyky07 - 16.12.2010 17:24

Dobrý den,
vdaná ,nar.29.4.1970. Chtěla bych změnit zaměstnání a abych měla větší šance uvažuji o dálkovém studiu ekonom.školy. Vím, že by to bylo náročné při práci a rodině, proto by mne zajímalo, zda by mi to opravdu pomohlo v zaměstnání, nebo by to bylo zbytečné úsilí. Mám se do toho pustit?

předem děkuji

 
barbulinka
barbulinka - 16.12.2010 16:59

Děkuji moc za odpověď.

 
letim.svetem
letim.svetem - 16.12.2010 8:53

dorotamáchalová:myslíte,že už konečně vám dojde,že možná problém nebude ve vašem manželovi,ale ve vás?!A když už vás Pavel ,,usadil "ve Věštírně,tak zase pokoušíte osud zde...jen aby se to pověstné ucho od džbánu jednou opravdu neutrhlo...smajlik - 92

 
aivi
aivi - 15.12.2010 22:53

Děkuji moc za odpověď.smajlik - 61

 
Alenka8811
Alenka8811 - 15.12.2010 14:04

Dobrý den,
čeká mě v příštím roce změna práce, pokud ano, bude k lepšímu? 27.2.1978, svobodná.
Děkuji.

 
Selena
Selena - 14.12.2010 19:10

Dobrý den,
ráda bych se zeptala tarotových karet na své zdraví - jaké bude v příštích letech. Jsem narozena 5.9.1968. Děkuji moc za odpověď. J.

 
bertice
bertice - 14.12.2010 17:13

Syn narozen 8.1.1978 má dvouletou známost s dívkou, která bydlí cca 500 km od jeho bydliště. Zůstanou tito dva spolu i nadále nebo se jejich cesty rozdělí? Ona je Střelec. Zároveń syn "pracuje" na tom, aby si našel práci na Slovensku. Podaří se? Díky za odpověď.

 
Remek
Remek - 14.12.2010 15:09

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat na mého tatínka (nar. 27.9.1951). Se smrtí manželky (mojí maminky) se vyrovnal tak nějak po svém. Hodně se změnil a zcela převrátil své životní hodnoty. Je hrubý, rozhazuje peníze a na rodinou zvítězili kamarádi z "mokré čtvrti". Ani teď na vánoce si na mou rodinu a rodiny mých bratrů nenajde čas. Nebo spíš nechce. Maminka zemřela už před více jak dvěma lety, ale já mám pocit, že s ním je to horší a horší. A co hůř, tenhle způsob života mu vyhovuje.
Našel si teď nějakou paní. Obrátí ho ona zpět, nebo už navždy bude kráčet úplně jinam? Ráda bych, aby jsme si zase rozuměli a já neměla pocit, že jsem s maminkou přišla i o domov.
Děkuji a přeji hezké svátky.

 
mimat
mimat - 14.12.2010 13:24

Dobrý den! Dcerka je vážně nemocná (nar. 29.9.2006). CHci se zeptat co nás čeká dál, bude náš boj úspěšný? Já 7.11.1973. Děkuji. M.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-22
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.