Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Horoskop na leden. Týden od 17.do- 23. 1.

Horoskop na leden. Týden od 17.do- 23. 1.

Obecně by mělo jít o klidný týden bez výrazných změn. Lidé narození v zemských a vodních znameních by se měli těšit psychické vyrovnanosti, zatímco zrozenci s převažujícím ohnivým a vzdušným živlem budou mít více štěstí v lásce.

BERAN

Rodinná pouta se upevňují a možná vám v těchto dnech dojde hodně souvislostí z minulosti. Lépe pochopíte své dětství, rodiče i další předky a pocítíte větší semknutí s rodinnými kořeny. Je vhodná návštěva rodného kraje i nejbližších příbuzných, určitě si budete mít o čem povídat. Vztahy se tváří velmi harmonicky.

BÝK

V rodině zřejmě dojde k nečekané události, která vás potěší. Není vyloučeno, že někdo z vašich blízkých čeká potomka nebo vám pošle svatební oznámení. Je také možné, že se pohne kupředu soudní proces ohledně peněz či dědictví. Rodinných záležitostí máte natolik plnou hlavu, že se ani nemůžete pořádně soustředit na práci.

BLÍŽENCI

Vypadá to, jako by vaší lásce okolí nepřálo. Přátelé mají na váš protějšek vyhraněný názor a neváhají vám to dát najevo, což vás přirozeně mrzí. Neberte si ale jejich slova příliš k srdci, jde spíš o kamarádské pošťuchování, které není míněno zle. Vy sami nakonec také umíte kritizovat, když na to přijde. Hádkám se raději vyhýbejte.

RAK

V zaměstnání se rýsuje změna, která by vám měla přinést větší prestiž a uznání. Zejména zpočátku týdne se budete cítit jako králové a zřejmě se dočkáte i finančního přilepšení. Máte ostřejší lokty než obvykle. K úspěchům vám pomáhají jak příznivé okolnosti, tak vlastní schopnosti. Trpělivost vám přinesla růže.

LEV

Tento týden vám planety přejí, co se týče rodinných vztahů a lásky, v zaměstnání to ale bude horší. Někdo jiný přebral iniciativu, už nejste ve středu dění a rozhodování asi nebude svěřeno vám, což vaši povahu může dost vytočit. Rodina vás nicméně podpoří, a stejně tak i přátelé. V jejich kruhu se budete cítit osvobozeně.

PANNA

Dařit by se mělo tento týden zejména podnikatelům a vůbec osobám, které rády jednají na vlastní pěst. Jste nabiti energií a máte chuť zařizovat, organizovat... a vydělávat. Vztahy s obchodními partnery jsou také dobré, snadno se dohodnete na společném postupu. Akorát v soukromí vám to může zaskřípat, Venuše se na vás moc neusmívá.

VÁHY

Některé akce provádíte dost neuváženě a pak se jen nestačíte divit, jakou spoušť jste po sobě zanechali. Je to zřejmě tím, že vám současný životní styl ani práce nevyhovuje a snažíte se o změny, na které ale ještě nedozrála doba. Co vám však může být útěchou, je stabilní partnerství a dobré vztahy s přáteli. S nimi vám bude příjemně.

ŠTÍR

V zaměstnání se vám začalo dařit a možná nečekaně natrefíte na osoby z vyšších pozic, které vám budou dobrou oporou. Tento týden se vám osvědčí, že dobré vztahy s nadřízenými a kolegy jsou odrazovým můstkem pro kariérní postup. Posílenou energii mají zejména Štíři narození na konci října. Ti by si mohli přijít i na více peněz.

STŘELEC

Na jedné straně nechcete být o samotě, protože čtyři stěny domova působí poněkud depresivně, na straně druhé jste líní zvednout se z gauče a vyrazit mezi lidi. Nejlépe uděláte, když si pozvete přátele domů a strávíte s nimi příjemný večer s chlebíčky a sklenkou vína. Občas ale překonejte lenost a aspoň si trošku zacvičte.

KOZOROH

S Marsem ve vašem znamení se cítíte silnější a váš pracovní výkon je hned mnohem lepší. Lépe se prosazujete a není vyloučeno, že získáte zajímavější pracovní pozici nebo aspoň lepší plat. Ve vztazích už tak aktivní nejste, spíš se potýkáte s nesmělostí. Spíš asi budete loveni, než abyste se stylizovali do role lovců osobně.

VODNÁŘ

Na peníze si stěžovat nemůžete, ale vypadá to, že vlastním úsilím si jich více nevyděláte. Kariérní postup jako by v těchto dnech ustrnul na mrtvém bodě a moc se vám nedaří plnit svůj vysněný plán. Dobrou finanční podporu však můžete čekat ze strany rodiny, zřejmě dostanete zajímavý příspěvek na domácnost nebo hodnotnější dar.

RYBY

Snažíte se dosáhnout lepších příjmů a zcela vás pohltila práce. Povzbuzuje vás, že vám jde vše rychle od ruky a nadřízení i klienti jsou s vaším výkonem spokojeni. Přestáváte mít však čas sami na sebe i na své blízké, kteří se vám to snaží s lehkou výčitkou naznačit. Snažte si den rozvrhnout tak, abyste nikoho nezanedbali.

 

www.astroporadna.com


17.1.2011   Rubrika: Horoskopy   |   Komentářů 2   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Horoskop na leden. Týden od 17.do- 23. 1.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 17.1.2011 9:23

Jsem Vodnář......přišla jsem o zaměstnání, finanace též nemám, tak nevím mno.....smajlik - 26ale je teprve začátek tsmajlik - 26dne, třebas se to ještě změní ke konci,. kdo ví

 
PEGG
PEGG - 17.1.2011 8:44

Já i manžel jsme Býci, kdyby ta předpověď vyšla, byla bych nejšťastnější člověk na světě.smajlik - 61

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.