Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Zeptejte se tarotů.

Výklad karet. Zeptejte se tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 20.4. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na otázky z 20.4nada kucerova

Dumasa

Dobrý den. Jak na tom budeme s partnerem v budoucnu, co nás čeká? Děkuji. 11. 12. 1982.

Dobrý den, Dumaso, vidím vedle vás ještě jednoho muže. Měla byste být ale opatrná. Z tohoto trojúhelníku, bohužel, nic dobrého nekouká. Čekají vás perné chvilky, které si ponesete na zádech jako břemeno. Se současným partnerem stejně nakonec zůstanete. Takže dávejte si na další muže trochu pozor. Rozhodně přeji štěstí.


blesksoft

Dobrý den, jaký bude náše cesty v budoucnu? Společné, nebo se rozcházejí? Já 28. 5. 1967 a on 13. 1. 1971. Děkuji a hezké Velikonoce

Dobrý den, bleskot, toto spojení je takové, kterému se říká karmické. Chemie v takových vztazích funguje neuvěřitelně, ale rozum poměrně často velí konat jinak. Projdete si sice zkouškami, které nebudou jednoduché, ale vidím je ustát. Rozhodně se ale nejedná o bezproblémové a tiché partnerství. Přeji hodně štěstí.


milu-ska

Dobrý den, jsem narozena 22. 3. 1989 a chtěla jsem se zeptat, zda můj ted špatný život se po všech stránkách změní k lespíšmu. Děkuji Miluška

Dobrý den, milu-sko, měla byste se dát trochu dohromady. Spousta toho, co právě prožíváte, je jen proto, že nedokážete myslet pozitivně. Měla byste změnit pohled na svět, není tak špatný. I vám se povede lépe. Vaše roztočená karma se opět zastaví a bude dobře. Potkáte skvělého muže, ale pozor, je u vás vidět nedůvěra, kterou byste mohla hodně pokazit. Zkuste se více otevřít a vnímat i to dobré kolem sebe. Přeji spoustu štěstí.


he.petra

Dobrý den, jsem vdova nar. 17. 4. 1986, ráda bych se zeptala, jaká práce by byla pro mě nejlepší a jestli v nejbližší době nějakou vidíte a jestli mi bude vyhovovat? Děkuji moc a přeji hezký den. Petra

Dobrý den, he.petro, práci určitě najdete a dokonce takovou, která vám bude naprosto vyhovovat. Je to navíc za dveřmi. Máte skvělou intuici pro pocity druhých, také příroda vám hodně říká. Měla byste se věnovat oboru, který se věnuje právě těmto věcem. Určitě seženete práci, která vás bude nejen živit, ale zároveň i naplní. Přeji moc štěstí.


Lucinka93

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký bude vztah s mým přítelem v budoucnu. Vydržíme spolu dlouho? Já - 25. 9. 1993, On - 13. 11. 1991

Dobrý den, Lucinko93, bohužel vás nejspíš zklamu, ale stávajícího partnera vedle vás do delší budoucnosti nevidím. Váš princ na bílém koni přijede trochu později. Čeká vás ještě jedno partnerství, které nevyjde. Ale všechny tyto nezdary vás posunou do budoucna. Sama ale určitě nebudete. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den, jak na tom budem s partnerem v budoucnu? Jsme spolu 30 let. Má jinou partnerku 2 roky, zažádá o rozvod? Děkuji. Já 9. 9. 1957, manžel 6. 2. 1955. Veselé Velikonoce..

Dobrý den, Stanislavo. Měla byste se od svého manžela odpoutat. Čeká vás štěstí v podobě jiného partnera, který vás bude milovat. Manželovi přejte jeho novou známost. Ať si klidně jde. Sama nezůstanete. Není potřeba se tolik obávat budoucnosti. Máte kolem sebe rodinu, která vám hodně pomůže a vaše láska bude už jen třešnička na dortu. Manžel o rozvod sice zažádá, ale dá si docela na čas. Možná byste ho měla předběhnout. Přeji vám moc štěstí.


martamarta

Dobrý den, mám zaměstnání, ve kterém však nejsem spokojená, podaří se mi najít jiné zaměstnání a popřípadě kdy?
Děkuji Vám, Jiřina nar. 28. 9. 1956 mezi 4-5 hodinou ranní.

Dobrý den, martamarta, mějte oči otevřené, protože vaše příležitost se opravdu objeví. Jinou práci seženete a to ještě tento rok. Vidím vás pak opravdu šťastnou.


Stanislava

Dobrý den, pracuji na venkově v potrav. obchodě /bývalá Jednota/, nyní má nadnárod.společnost zájem odkoupit tyto prodejny. 28. 4.proběhne jednání o prodeji /pronájmu/. Uskuteční se výhledově prodej a zůstanu nadále jako vedoucí. 9. 9. 1957. Děkuji. Stana

Dobrý den, Stanislavo, dávejte dobrý pozor na to, co podepisujete, a hlavně za jakých podmínek hodláte pracovat. Nějakou dobu vás vidím opravdu v pohodě, ale co se týká financí, jdou postupně dolů až na úplně minimum. Do budoucna vás to dožene si shánět jiné zaměstnání. To sice seženete, ale nebude to hned. Měla byste mít otevřená zadní vrátka. Přeji moc štěstí.


Lip6

Dobrý den, chci se optat, zda nevidíte ve Vašich kartách blízko mě nového přítele, kamaráda, který by mně trošku pomohl, podpořil v těch mých životních změnách - plánuju stěhování, již rok hledám novou práci? Nyní jsem se s jedním mužem seznámila - bude to mít budoucnost? Já 4. 2. 1959, děkuji.

Dobrý den, Lip6, není potřeba se obávat zásadních věcí. Tento muž z vašeho života sice vystoupí, ale později se objeví jiný, je vidět i spokojenost. Stěhování klidně plánujte dál, zadaří se. Stálou práci zatím nevidím, jen nějaké brigády. Ale později něco konkrétního seženete. Tak jen hlavu vzhůru, postupně se vám podaří vše splnit. Přeji moc štěstí.


vera greplova

Dobrý den, ráda bych se zeptala na tento rok, co mě čeká a nemine ohledně zaměstnání. Jmenuji se Věra a narodila jsem se 17. 02. 1977. Jsem svobodná.

Dobrý den, vero greplova, v zaměstnání jsou vidět změny a to docela zásadní. Budete se muset rychle rozhodovat, proto jednejte sice opatrně, ale určitě ne moc dlouho. Bude potřeba jednat okamžitě. Nastoupíte na jiné místo, ale ani to není stálé. Stálá práce vás čeká trochu později, ale pak budete spokojená a šťastná. Ať už vás potká cokoliv, berte to jako výzvu. Přeji moc štěstí.


vikyky07

Dobrý den, já vdaná, nar. 29. 4. 1970, manžel 31. 5. 1966. Bude v mém životě jiný muž - kdy?), nebo zůstanu s manželem?

Dobrý den, vikyky07, měla byste udělat zásadní a konečné rozhodnutí. Jsou vidět kroky, které nejsou v pořádku. Jako byste si dělali s manželem naschvály. Jednou je to dobré, pak zase dlouho ne. Nedokážete žít spolu, ale ani bez sebe, tedy zatím. Později vás vidím z manželství odejít a to nastálo. Ale je tu nějakou dobu samota. Jiného muže sice pak potkáváte, ovšem, chvíli si na něj budete muset počkat.


vowi

Dobrý den. Jak na tom budeme s partnerkou po finanční a partnerské stránce? Díky za odpověd. 25. 8. 1974

Dobrý den, vowi, vidím celkem běžný vztah s nějakými drobnějšími trhlinami, které ale vždy brzy opravíte. Co se týká vás dvou, není tu až takový problém. Co se týká financí, bude nutné se uskrovnit a to nejméně na dva roky. Pak je ale opět vidět lepší život. Máte toho hodně před sebou, ovšem nic, co by se nedalo zvládnout. Přeji spoustu štěstí.


N.Kucerova@seznam.cz


 

Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 17.5.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz3.5.2011   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 37   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

Související odkazy:

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Zeptejte se tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
Stanislava
Stanislava - 28.4.2013 19:06

Dobrý den, prosím o sdělení, zda manžel 6.2.1955 se ke mě do budoucna vrátí, nejsme rozvedení, ale odešel za přítelkyní, bydlím se syny v jeho rodném domku, který na vlastní náklady opravuji.
Ráda bych na stáří trávila čas s ním. já 9.9.1957.
Přeji pěkný den, Stana.

 
Zuzzka
Zuzzka - 16.5.2011 12:07

Dobrý den,nevím zda ještě mohu položit dotaz,ale zkusím to.)
Chtěla jsem Vás poprosit o nahlédnutí do karet ohledně mého manželství.Manžel má nějaké zdrav.problémy a díky tomu je naše manželství v krizi.(Ne díky mně."Vrátí" se mi manžel zpět?Já 29.4.1981 a muž 10.5.1977.Máme dceru 15.12.2006.Děkuji moc.hezký den.

 
melody
melody - 14.5.2011 20:16

Dobry den prajem.
Chcela by som vediet co ja a laska, ci sa v blizkej buducnosti objavi niekto v mojom zivote. (nar. 20.7.1991)
Dakujem

 
Ztracenka
Ztracenka - 13.5.2011 17:37

Jak vidíte můj vztah ( nar. 29.10.1960) s partnerem 20.11.1958? Rozešli jsme se, mrzí ho to, vrátí se?

 
jana80
jana80 - 13.5.2011 8:00

Dobrý den, trápí mě finanční problémy, vyřeším je v nejbližší době a budu mít konečně trochu klidu? Děkuji nar. 18.4.1980 mezi 0-1ránosmajlik - 45smajlik - 69smajlik - 61

 
brostikdana
brostikdana - 12.5.2011 8:59

Dobrý den.Moc Vás prosím s kartičkami o radu.narozena 29.7. 1981.Studuji průmyslovou školu obor podnikání a nastoupila jsem do druhého ročníku ted dělám rozdílovky,ale všichni mě tlačí at začnu od začátku že to pro mě bude lepší.chtěla jsem se zeptat jestli ty rozdílovky udělám a jestli příští rok nastoupím do 3 ročníku a udělám maturitu nebo jestli mám začít od začátku.Jak vidí kartičky mám začít znovu?jsem z toho neštastná manžel mi radí zatnout zuby a jít dál a dostat se do 3 ročníku.prosím moc o radu.moccccccccc děkujihttp://www.stastnezeny.cz/images/smajlik/36.gif

 
s-evika
s-evika - 12.5.2011 7:51

Dobrý den paní Heleno. Již dvakrát jste mi pomohla zklidnit mysl a zato Vám moc děkuji. Teď se na Vás bracím znovu o radu. Manžel (nar. 3.11.1958) mi byl před 2 lety nevěrný, vše se zklidnilo. Ale teď neustále mluví o své kolegini z práce (nar. 9.11.1965), píše si sní SMS a já nevím co mám nebo nemám dělat. Jsem velice nedůvěřivá, i když se snažím nedat to najevo. Já jsem narozena 6.11.1958. Znamená tato žena pro něho něco víc než kolegini zpráce? Děkuji Vám za odpověď. Eva

 
anna1
anna1 - 10.5.2011 11:53

Dobrý den, letošní rok mi začal velmi špatně ( přišla jsem o práci a v tuto chvíli jsem stále bez práce) a chtěla bych se zeptat co mě čeká v tomto roce.
Příjde ještě nějaká ta radost ,štěstí a hlavně práce? Jsem narozená 26.8.1973.
Velmi Vám děkuji za odpověď.

 
Hanilka
Hanilka - 10.5.2011 9:34

Dobrý den. Jsem narozená 26.11.1969 a můj manžel 21.11.1969. Již delší dobu žije mezi dvěma ženami - jeho milenka je narozená 15.2.1985. Chci se zeptat, co mě v této oblasti tento měsíc čeká - zda se manžel nějak rozhodne a pro koho. Děkuji H.

 
step
step - 10.5.2011 7:05

step: Prosím neodpovídat. Špatné datum. Děkuji.

 
anna1
anna1 - 9.5.2011 13:58

Dobrý den, letošní rok mi začal velmi špatně ( přišla jsem o práci a v tuto chvíli jsem stále bez práce) a chtěla bych se zeptat co mě čeká v tomto roce.
Příjde ještě nějaká ta radost ,štěstí a hlavně práce? Jsem narozená 26.8.1973.
Velmi Vám děkuji za odpověď.

 
Nilson
Nilson - 8.5.2011 1:40

Dobrý den. Zajímalo by mě, zda a kdy budu mít práci jako učitelka MS nebo asistentka a jestli to bude v mém kraji či jiném. Děkuji

 
nezabudka
nezabudka - 7.5.2011 23:25

Dobry vecer pani Helenka,pred casom sme spolu rozpravali,ako vidite teraz ten vztah Jana 16.08.1965 a Zdenek 6.12.1953 ,popripade co bude dalej,dakujem Vam,Prajem hodne uspechov J.

 
kaaj
kaaj - 5.5.2011 13:05

Zdravím Vás, paní Heleno, budu mít asi trochu netypický dotaz.V práci máme kolegu-nesmírně pracovitého, inteligentního, kreativního a vtipného muže - je mu 30 let,se kterým lze ale těžce vyjít a vůči mně jeho averze přerostla do šikany bohužel.Je šance,že se vztah zlepší nebo že kolega odejde?Jeho výpady už překračují míru únosnosti...zdraví Kája(26.2.1956, kolega 12.4.1981)

 
gerbera
gerbera - 5.5.2011 12:38

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mně čeká ještě tento rok, nar. 18.1.1965, ve 20.00 hod.Děkuji Vám za odpověď smajlik - 45smajlik - 46

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-38
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2732.
Archiv anket.