Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 28.2. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 28.2.nada kucerova

vilma

Dobrý den, narozena 2.2.1977, jak se bude vyvíjet můj citový život? (rozvedená, mám chlapečka, partnera 28.1.1974...spíše kamaráda, nechci být sama, ráda bych trvalý vztah směřovat k úplné rodině...)
Děkuji za Váš čas a odpověď

Dobrý den, Vilmo. Zatím je vidět spíše přemýšlení o životě jako takovém. Máte toho hodně co napravovat. Ale není třeba si dělat velké starosti s minulostí. Soustřeďte se spíše na budoucnost. Je potřeba se úplně odpoutat od muže, kterého máte v mysli. Pak potkáte muže, který vás bude milovat. Čím dřív se ale s minulostí vypořádáte, tím lépe. Přeji moc štěstí.


Lanata

Dobrý den,v minulém výkladu jsem odpověď na svůj dotaz nenašla, proto si dovoluji zadat dotaz znovu :
Naskytla se nám možnost stěhování do většího bytu v řadovce.Bude pronájem dlouhodobý-tak jak slibuje majitelka? Zvládneme to finančně?(já jsem nyní na mateřské a vydělává pouze manžel) Já 14.11.1970, manžel 28.3.1969
Děkuji za odpověď

Dobrý den, Lanato. Nebojte, zvládnete to. Stěhování je navíc vidět velmi brzy a bydlení opravdu na delší dobu. Váš manžel je nejen velmi schopný a milující muž, ale i na vás brzy dojde řada. Budete přispívat do rodinného rozpočtu. Rozhodně přeji moc štěstí.


BDLR

Dobrý den. Jsem narozena 18.6.1974 a syn 17.7.2004. Začal teď chodit do 1.třídy,měl odklad.Učíme se skoro každý den,ale čtení i psaní mu pořád nějak nejde.Chodíme i k psycholožce a teď jdeme na další vyšetření,jestli nemá nějakou poruchu v učení. Můžete mi prosím říct, jestli se to zpraví nebo mu učení opravdu nepůjde a skončí v pomocné škole? Moc si nerozumíme i s jeho paní učitelkou.Děkuji

Dobrý den, BDLR. Váš syn nijak postižený není, jen se musí dostat do kolotoče učení již takhle brzy. Dorazí to k němu tak nějak se zpožděním. Ale dorazí. Dejte mu jen více prostoru a moc na něj netlačte. I za cenu toho, že by musel některou třídu opakovat. Přeji moc štěstí.


Sarina125

Dobry den,
zda se mi, ze konecne mam toho praveho zamestnavatele, ale je tu hacek, je to prace na dobu urcitou. Muzu pocitat s tim, ze v tehle firme zustanu? Sef naznacoval, ze pokud na tom bude firma dobre, nechal by si mne na neurcito. Muj datu narozeni je 17.2.1979.
Dekuji.

Dobrý den, Sabrino. Bohužel vás musím zklamat, ale toto zaměstnání není poslední. Nějakou dobu vás sice ještě v této práci vidím, ale sama to nakonec vyhodnotíte, jako ne úplně dobré a začnete si hledat novou práci. Teprve tam je vidět to, že se vám bude dařit. Zkuste se tedy moc neupínat na současnou situaci a více hleďte do budoucnosti. Přeji moc štěstí.


monja

Dobrý den
Jsem čtyři roky rozvedená, narozená 10.5.1967. Už přes rok mám sice hezký, ale ne zcela perspektivní vztah s mužem 2.10.1961.
Moc mi pomohl a pomáhá, ale začínám si přát trochu něco víc ...
Objeví se nějaký muž, který by byl pro mě ? Děkuji.

Dobrý den, monjo. Tento vztah do budoucnosti opravdu vidět není. Jiný muž se sice ve vašem životě objeví, ale nebude to hned. Buďte více trpělivá a pokuste se se současným vztahem vypořádat. Tím dříve budete nastavená na nový vztah. Přeji moc štěstí.


lunep

Dobry den,
uz 5rokem jsem s detmi na rodicovske dovolene.Chtela bych se zeptat,jestli dostuduji vysokou skolu a nastoupim do prace, ve ktere jsem pred RD pracovala 8let.Muj datum narozeni je 14.5.1978.Dekuji moc za odpoved Lucie Wijova

Dobrý den, lunep. Vysokou školu opravdu vidím, ale práci, ve které jste pracovala před RD ne. Budete hledat jiné zaměstnání. Není potřeba se obávat, najdete ho. Přeji moc štěstí.


andrea224

Dobrý den,
.V práci kde pracuji je poslední dobou opravdu velké dusno :-( a už tam nechodím ráda jako dříve.Dokonce uvažuji, že dám sama výpověď. Pokud ji dám a mám dát,najdu si ve velmi brzké době novou práci?
Děkuji za odpověď.
8.8.1976

Dobrý den, andreo224. Novou práci, bohužel, zatím nevidím, i když přemýšlet o ní budete velmi intenzivně. Není ale vidět nabídka, či jiná forma důvodu k odchodu. Nová práce jednoduše zatím nepřichází. Zkuste se obrnit trpělivostí, protože v současném zaměstnání ještě budete muset zůstat. Přeji moc štěstí.


Theres73

Dobrý den paní Naďo,
na začátku tohoto roku jsme se rozešli s přítelem (já - 26.8.1973, přítel – 30.9.1976). Prozatím spolu nadále bydlíme, možnost návratu vztahu ani jeden zcela nevylučujeme. Já osobně bych o to velmi stála, přítel ale nyní nechce nic rozhodovat a chce si dát delší čas na rozmyšlenou, kam v životě směřovat dál. V tuto chvíli je situace taková, že sice bez problémů spolu komunikujeme, ale nedokážeme odhadnout vývoj událostí a rozhodně nejde o partnerský vztah.
Ráda bych se zeptala, zda je obnova našeho vztahu možná a zda je šance, že budeme opět žít spolu jako rodina (mám 7letého syna z prvního manželství). Děkuji a přeji vám krásný den.

Dobrý den, Theres73. Současného přítele vedle vás do budoucna nevidím. Měla byste se rozhodnout ale rychle, tento vztah vás velmi brzdí. Měla byste tuto záležitost jednou pro vždy uzavřít a jít zcela jinudy. Také proto, že máte v osudu vztah zcela nový a velmi hezký. Přeji moc štěstí.


kristyna

Dobrý den, prosím Vás, vyřeší se v blízké době mé problémy s exekutory? Děkuji. Kristýna 20. 7. 1982

Dobrý den, kristýno. Zkuste více komunikovat a hledat řešení. To opravdu naleznete, jen to nebude hned. Je potřeba se obrnit trpělivostí a chladnou hlavou. Vše ale nakonec dobře dopadne. Přeji moc štěstí.


babkatapka

já jsem asi neviditelná
ptám se po třetí, nar. 12.8.1942 ráda bych prosím věděla, jestli moje letošní životní jubileum bude mít vliv na moje rodinné vztahy? Změní se přístup rodiny? Děkuji za odpověď

Dobrý den, babkotapko. Nevím sice, jaké konkrétní rodinné vztahy máte na mysli, zda muže nebo rodinu jako takovou. Ale žádná změna vidět není. Naopak. Není proto se obávat čehokoliv. Přeji moc štěstí.


hanzas

Dobrý den, já jsem se ještě své odpovědi ze 7.2. nedočkala a docela by mě zajímalo co bude dál. Jsem bez práce, financí, kamarádek a dá se říct, že nevím jestli má ještě takový život cenu. Děkuji Hana 21.3.1965

Dobrý den, hanzas. Přemýšlela jste někdy nad tím, proč tomu tak je? Každý život má cenu, to mi věřte. Zkuste se více zaměřit na svoje myšlení, negativním přístupem nedocílíte nikdy ničeho. Poutáte k sobě situace a lidi, kteří jsou naladěni úplně stejně. A negativní lidé ani situace vám nepomohou. Zkuste se dívat do budoucnosti trochu více s nadšením. Máte se na co těšit. Zkuste popřemýšlet o kineziologii. Tato terapie by vám mohla pomoci. Přeji vám moc štěstí.


kolečko

Dobrý den..mám dotaz k mému synovi , zdali mu vyjde práce , která bude už normálně včas placená..děkuji syn 27.5.1983

Dobrý den, kolečko. Nemusíte se o svého syna tolik bát. Práci sežene. Jen to bude ještě chvíli trvat. Ale v kartách je vidět solidní zaměstnání zcela jasně. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den, chtěla sem se zeptat na naši finanční situaci, mmt sme se přestěhovaly do bytu najemního, najem 8 tisíc, ja sem na MD a muž byl 2 měsíce bez prace a od 1.4. nastupuje do nového zaměstnaní, mame oba strach jak to budeme zvladat.sme oba docela dost ve stresu. mohla by ste se prosím podívat do karet na naši finanční situaci? děkuji
Já sem narozená 21.8.1983 a muž 21.10. 1981
Kris

Dobrý den, kristuldo. Finance jsou zatím ještě vidět trochu na hraně, ale není to nic, co byste společně nemohli zvládnout. Ustálenější situace je zhruba do půl roku. Pak by nemělo hrozit nic mimořádného. Není tedy třeba mít takový strach. Přeji moc štěstí.


Elfa

Dobrý den,paní Naďo,ráda bych se Vás zeptala na případné změny v mém životě,které by mě mohly potkat v tomto roce.Jedná se mi hlavně o práci a bydlení.Čekají mě v této oblasti nějaké změny k lepšímu?Najdu lepší práci a lepší bydlení a proběhne to vše bez problémů? Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji za odpověď a mějte se co možná nejlépeE

Dobrý den, Elfo. Zatím je sice vidět ustálená situace a velké změny nejsou vidět. Přijdou ale postupně. Je třeba tomu dát jen větší prostor. Nejprve dorazí změna v bydlení, následně v práci. Přeji moc štěstí.


drahušška

Dobrý den paní Naďo,
nar.31.7.1954-prosím o výklad,co se změní v mém soukromém i pracovním životě-prosím o podrobnější výklad.Děkuji moc.Drahuška

Dobrý den, drahušško. Pokud jste si přečetla pravidla pro vkládání otázek, víte, že je prostor pouze pro jednu. Podrobný výklad je možný, je ale nutné se domluvit prostřednictvím mailu, který je pod našimi jmény uvedený. Soustředím se tedy na práci. Velké změny vidět nejsou, ale k lepšímu se něco zásadního pohne během léta. Zůstáváte. Navíc je vidět i větší spokojenost. Přeji moc štěstí.


žížala

Dobrý den.
Opakuji svůj dotaz již po třetí, nebyl mě zodpovězen, tak doufám, že bude Vámi.
Prosím můžete se podívat zda mě opět prodlouží částečný invalidní důchod a jak to bude probíhat-myslím zda s překážkami nebo lehce? Mám jej uznám do března 2012 a poté mají schvalovat nebo nechvalovat jeho prodloužení.Jsem narozená 2.7.1971. Děkuji moc předem, nerada bych kvůli tomu přišla o zaměstnání, splňuji totiž podniku 4% zaměstnávání zdravotně postižených osob. Děkuji.

Dobrý den, žížalo. Prodloužení důchodu opravdu vidím, i když nebude to poslední dokazování. Do budoucna se opravdu na nějaké problémy připravte. Rozhodně ale není vidět konec práce. Zkuste být více v klidu, není nutné se bát. Jen vše řešit s chladnější hlavou. Přeji moc štěstí.


http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/ 

N.Kucerova@seznam.cz


Dotazy pro Helenu Kubeškovou a její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem. helena kubeskova

 

 

Odpovědi vyjdou v úterý 3.4.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat dříve.)

 

www.kartarkahelena.cz

 


20.3.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 44   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,8/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Přečtěte si odpovědi od tarotů.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
salmon
salmon - 14.9.2015 17:46

Nabídka půjčky mezi zvláště ve výši 2 %
Dobrý den, hledáte půjčku oživit vaše aktivity pro projekt, ať už pro koupi bytu, ale jsou zakázány banky nebo ve složce v létě odmítnut Bank. Jsme jednotlivce, která poskytuje úvěry od 2.000 EUR € 1.000.000 osobám, které jsou schopni splnit podmínky. Nejsme banka a které nevyžadují mnoho dokumentů se vám věřit, ale musí být člověk jen, čestný, moudrý a spolehlivé. Jsme octroiyons půjčky pro lidi zaživa ve všech Evropy a světa Entier (Australie, Francie, Belgique, Kanada, Suisse, Roumanie, Italie, Espagne, Republique Tcheque, Italie, Portugalsko...). Naše úroková sazba je 2 % rok. Pokud potřebujete peníze z jiných důvodů, neváhejte a kontaktujte nás pro více informations.nous jsou k dispozici pro zákazníky satisfairenos v maximální dobu trvání 3 dny po přijetí vaší přihlášky. Pokud máte zájem, kontaktujte nás pro další informace. E-mail: salmontetuanui@gmail.com

 
kustka
kustka - 7.8.2012 17:49

Dobry den,ma dcera si nerozumi s mim pritelem 12let.Rada bych vedela,jestli ma tento nas vztah budoucnost,dost me to trapi,stale se rozchazime.Jsem svobodna, 28.1.1974, muj pritel 29.4.1975.Dcera je narozena 3.12.99. Moc dekuji za odpoved.

 
mika009
mika009 - 5.4.2012 11:47

Dobrý den paní Heleno,nechápu proč uš 3 měsíc mi nikdy neodpovíte.A přitom se ptám pořád dokola na jedinou otásku.Již krajem ůnora jsem psala poprvé a nic a pak krajem března a zase nic.Vy odpovídat jen pár vybravým,velice mě to trápí a necápu to nikdy jsem vaše pravidla neporušila a bylo to první dotas ,tak proč.smajlik - 85

 
Sara*
Sara* - 3.4.2012 9:01

Prosím prosím Vás potřetí na jednu jedinou otázku, na kterou jsem ještě nedostala odpověď z 29. 2. 2012....
Sara* - 20.3.2012 13:47 (odpovědět, poslat vzkaz)

Dobrý den, prosím, nenašla jsem odpověď, proto si dovolím poprosit ještě jednou..
Sara* - 29.2.2012 14:04 (odpovědět, poslat vzkaz)

Dobrý den, prosím o zodpovězení otázky, zda mám šanci zaujmout muže, narozeného 29. 5. 1976, zda by bylo možné s ním navázat bližší vztah. Jsem 15. 10. 1972 Moc děkuji za odpověď, S.


 
janinna71
janinna71 - 2.4.2012 17:51

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda vidíte nějakou změnu ve zdravotním stavu a partnerském vztahu. Měla bych si dát na něco pozor? (já 15.11.1971, manžel 9.5.1970) Děkuji, Jana.smajlik - 40

 
JANAHR2
JANAHR2 - 2.4.2012 11:04

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, na zdravotní stav svého syna (10.9.1986), zda se mu bude dařit ve studiu a na náš společný vztah (4.2.1960). Děkuji Jana

 
Hana
Hana - 29.3.2012 12:37

Dobrý den, prosím o výklad jaký je a jaký bude vztah mého syna Petra nar. 03.08.1984 a jeho přítelkyně Šárky nar. 08.04.1987. Je to "karmický" vztah? Jsou oba spokojení? Děkuji Hanka smajlik - 45

 
alenka901
alenka901 - 28.3.2012 23:04

Dobrý večer , ráda bych poprosila vás a kartičky o nahlédnutí do mé blízké budoucnosti. Má otázka zní: Jak se to bude vyvíjet s láskou? Jedna osoba v mém okolí vyskytuje ale nevím jestli je to ten pravej(tomáš 13.1.1987) jsem již dlouho sama a nechce si vrhat do nového vztahu po hlavě.Děkuji za energii a čas Alča (30.6.1985)

 
Nilson
Nilson - 28.3.2012 21:57

Dobry vecer.Jsem narozena 25.12.1957. Minulý tyden jsem absolvovala bohuzel bez uspechu psychotesty.Muzete me rici, kde se stala chyba.dekuji

 
Majda123
Majda123 - 28.3.2012 11:12

Dobrý den,
moc Vás prosím o výklad.
Bydlím ve společné domácnosti s bývalým manželem, ale mám strach, že to dlouho dobrotu dělat nebude.
Zajímá mě jestli to naše soužití bude probíhat v klidu a ve vší slušnosti?
Jmenuji se Magdaléna nar. 16.5.1982.
Manžel Tomáš nar. 27.12.1979.
Předem Vám moc děkuji.

 
Gabriela
Gabriela - 28.3.2012 6:57

Dobrý den, chtěla bych vědět jak se bude vyvíjet můj vztah s přítelem. Jsme spolu téměř 4 roky. Narodila jsem se 5.6.1967 a přítel 5.3.1963. Přemýšlíme i o svatbě. Děkuji Gabriela

 
henka.s
henka.s - 27.3.2012 22:45

Dotaz pro paní Naďu:
Dobrý den,
jsem narozena 16.5.1980 a v současnosti řeším potíže s hledáním práce v okolí mého bydliště a dokončení studia.Podaří se mi najít práci v brzké době a zvládnout studium? Děkuji moc.Helena

 
Dejna22
Dejna22 - 27.3.2012 10:20

Hezký den,
ráda bych se zeptala, zda letošní rok již konečně najdu toho pravého partnera pro mě. smajlik - 43 nar. 29.6.1972. Děkuji za odpověď.

 
drahušška
drahušška - 27.3.2012 7:33

Dobrý den,chci se zeptat na vztah,já nar.31.7.1954,on 13.6.1956,jakou má tento vztah budoucnost?Pokud ne,co mě čeká dál.Děkuji za odpověd.D.

 
zuzulili
zuzulili - 27.3.2012 7:13

Dobrý den.Ráda bych Vás poprosila o odpověď na otázku.Jak dopadne vztah Jaromír 14.3.1952 a Hana 7.1.1966.Je to jeho osudová žena?Děkuji moc za odpověď.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-46
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 2891.
Archiv anket.