Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Horoskopy, sny, tajemno

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 24.10. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek.

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 24.10.

monja

Dobrý den, paní Naďo,
chodím s mužem 2.10.1961, ted to vypadá, že by to snad mohl být vážný vztah .... nejsem si ale vůbec jistá, dost jsem se spálila v předešlém vztahu. Jsem rozvedená, narozená 10(11).5.1967. Jak to vidí karty ?
Děkuji Monja

Dobrý den, Monjo. Nejspíš vás moje odpověď nepotěší, ale zatím tohoto muže vedle vás nevidím, dokonce doporučuji opatrnost. Láska do konce života vás čeká, jen trochu později. Přeji moc štěstí.


Sarina125

Dobry den,
mam otazku ohledne vztahu mich dobrych pratel. Kamaradka narozena 10.12.1977 a kamarad narozeny 29.5.1978. Kamaradka ma podezreni na jinou zenu ve vztahu a moc ji trapi odcizeni s partnerem, ktery porad mluvi o rozvodu. Opravdu se rozvedou?
Dik moc za odpoved.

Dobrý den, Sarino. Myslím, že se o vztah vaší kamarádky bojíte zbytečně. Rozvod nevidím. Dokonce je vidět nastartování tohoto vztahu. Přeji moc štěstí.


Zdenicka

Dobrý den, minule na mě již nevyšlo,tak prosím znovu o náhled do karet ohledně vztahu dcery nar. 11.6.1989 a přítele nar.7.3.1991,zda zůstanou spolu nebo to dopadne jinak,popř. zda u dcery se objeví i někdo jiný.Děkuji

Dobrý den, Zdeničko. Zkuste nechat řešení vztahu na vaší dceři. Evidentně si děláte zbytečné starosti. Nevidím rozchod, i když nějaké problémy tento vztah mít bude. Ale poradí si. Přeji moc štěstí.


Ivušee

Dobrý den ráda bych se zeptala na manžela, narozen 19.3.1971, který je nyní bez práce. Zda má začít podnikat nebo si raději hledat práci u zaměstnavatele. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, Ivušee. Podnikání u vašeho muže nevidím. Je vidět zaměstnanecký poměr, i když spokojen nebude. Ale práci později ještě změní. Přeji moc štěstí.


Aknalbf

Dobrý den,paní Naďo! Můj syn,nar 5.1.1982,bydlí momentálně na ubytovně,bude se rozvádět,má dvojčata holčičky,v prosinci jim budou dva roky,ale na ubytovnu si je nemůže brát na celé víkendy. Prosím vás,za jak dlouho sežene finančně dostupné bydlení pro sebe,popřípadě společné bydlení i se mnou? Jsem vdova,nar.12.4.1953. Moc vám děkuji za výklad a odpověď. Aknalbf

Dobrý den. Váš syn bydlení najde a bude samostatné. S vámi v jedné domácnosti ho nevidím. Ale bude spokojený a je vidět dokonce nová láska. Přeji moc štěstí.


grenadina

Krásný den, milá Naďo, kamarádka (22.5.1986) mi nabídla dlouhodobou brigádu, ale ještě není vůbec jisté, kdy bych mohla nastoupit a jestli vůbec. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli to vyjde a já k ní nastoupím popřípadě kdy? Narodila jsem se 13.10.1986. Moc Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den, grenadino. Nevím, zda vám udělám radost, ale brigádu u kamarádky nevidím. Je vidět naopak pracovní poměr, ve kterém budete spokojená. Nabídka jde od muže, kterého znáte. Přeji moc štěstí.


blesksoft

Dobrý den, jsem bez práce a finanční situace není dobrá, najdu práci a zlepší se v příštím roce moje životní situace? Jsem narozena 28.5.1967
moc děkuji

Dobrý den, zkuste být připravena. Dobrá zpráva ohledně práce je na dosah. Měla byste se nyní soustředit i na ta místa, která nejsou tak atraktivní. Odtud jde cesta už jen nahoru. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den, nebyl mi zodpovězen dotaz - pracuji jako vedoucí prodejny potravin na vesnici.Vedení na nás vyvijí tlak na výšší tržby, některé ved. tento tlak z vedení navydrželi a odeši.Zústanu do důchodu na stejné pozici-vedoucí a ve stejné prodejně? jak to vidí karty? mám 5 let do odchodu do důchdu.
Děkuji, pěkný den. Stana. 9.9.1957

Dobrý den, Stanislavo. Evidentně svojí práci rozumíte a vykonáváte ji velmi dobře. Tato práce vám také proto vydrží. Přeji moc štěstí.


Hana

Dobrý den, minulý měsíc jste mi předpověděla, že budu mít super práci. Můžete se, prosím, podívat do karet, kdy to bude a co pro to mám udělat? Moc děkuji Hana 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Za svými výklady si stojím. Bohužel, s časem je trochu problém. Ale proč nejste víc trpělivá? Vše přichází v ten pravý čas. Dočkáte se i vy a jsem si jistá, že brzy. Přeji moc štěstí.


Mosh

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda vidíte v kartách, jestli budu mít druhé dítě.S manželem jsme se rozvedli,ale vrátili jsme se k sobě.Chtěli by jsme si postavil i baráček,ale já tomu moc nevěřím, že se nám to povede zrealizovat.Děkuji moc za Váš čas,Já.15.08.1986.manžel-2.11.1978.

Dobrý den, je potřeba změnit vaše myšlení. Pokud budete přesvědčena, že se to nepodaří, můžete si být i jistá, že to tak bude. Buď tedy dáte svému vztahu šanci s tím, že se budete těšit na výsledek. Nebo ne. Není nic jiného. Přeji moc štěstí.


jasmine

Přeji hezké dny.Jsem narozena 4.3.1961 jako první z dvojčat(bratr).5 let se trápím s bolestmi trojklanných nervů,jsem po dvou operacích + ozáření Gama nožem ,nyní nově umrtvení(obstřik trojklanných nervů),efekt byl opačný,rozjeli se mě více bolesti a dny jsou jen přežívání,večer bolestmi nevnímám.Čekám až se lékař,který jediný tomu rozumí a prováděl 1 operaci +obstřik vrátí z dovolené z Himalájí,on jediný tomu rozumí.Bohužel pro mě má poslední naděje a bojím se,že již nikdy nebudu vést život,ale jen přežívání.Pomůže mi lékař či nikoli? Děkuji za odpověd´.

Dobrý den, jasmine. Zásah a pomoc lékařů je zde opravdu vidět. Ovšem, ne zcela a ne na stálo. Zkuste se zaměřit na karmické zatížení. Doporučuji podstoupit buď regresní terapii, nebo rodinné konstelace. Jsou to metody, které mohou odkrýt příčinu. Přeji moc štěstí.


 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou na magazínu za dva týdny.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


6.11.2012   Rubrika:   |   Komentářů 21   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše otázky.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
dasinka1
dasinka1 - 27.11.2012 8:56

Narodila jsem se 8.8.1963. Byla jsem 2 krát vdaná, bohužel oba muži gembleři a nespolehliví, tak jsem se celý život starala sama. Mám dvě dospělé děti a vnučku. Naposledy jsem se spálila po 1 a půlletém vztahu, kdy mi přítel řekl, že se mnou do budoucnosti nepočítá a nedokáže s někým žít. Mám ještě vůbec si najít vhodného partnera?

 
Darina
Darina - 27.11.2012 8:13

Čakala som dnes odpovede a nič, pritom by mali byť už minulý týždeň. Čo sa deje?

 
jitka 19
jitka 19 - 26.11.2012 11:34

Dobry den,chtela bych se zeptat na meho syna narozeneho 14.8 .1991 v 19.50 hodin zda-li u nej vidite v budoucnu nejaky vztah.Doposud zadny nemel a velice ho to trapi.Dekuji Jitka

 
Sadria
Sadria - 21.11.2012 10:38

Dobrý deň,

rada by som sa spýtala, či moju rodinu čaká nejaká zmena bývania, zmena k lepšiemu bývaniu a k zlepšeniu finančnej situácie.
Dátum: 1.8.1970. Ďakujem

 
muminc
muminc - 18.11.2012 21:56

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se dcera 3.10.1988 dočká vytouženého miminka. Děkuji za odpověď.

 
kobliha
kobliha - 13.11.2012 14:18

Dobrý den,

prosím o zhodnocení vztahu - já 23.5.1964 a muž, který se objevil v mé blízkosti 6.12.1961. Čeká nás společná budoucnost? Díky.

 
alexs
alexs - 13.11.2012 13:17

MIlá Naďo.
chci se zeptat, zda v blízké době čeká moji 5 členou rodinu stěhování či nějaká změna k lepšímu týkající se bydlení, máme sice krásný byt v osobním vlastnictví, ale zápasíme s vlhkostí a plísní, nemocema a tak jsem z této situace hodně smutná. Je v brzké budoucnosti možné stěhování do jiného domu,případně zůstaneme-li v našem městě
mé narození je 21.7.1979

 
malile
malile - 13.11.2012 10:51

Dobrý den paní Naďo, nevím, jestli není na můj dotaz už pozdě. Chci se zeptat, zda se mi podaří vyřídit částečný důchod, nějak se mi to komplikuje. Nebo jestli se mi podaří sehnat nějakou práci, jakýkoliv přivýdělek, u které bych se stihla postarat i o svou nemocnou matku. Děkuji. Lenka 28.2.1962

 
Lanata
Lanata - 9.11.2012 13:24

Dobrý den, paní Naďo. Dotaz jsem vkládala před dvěma dny,ale od té doby se pár věcí změnilo a byla bych ráda,kdybyste upřednostnila tento dotaz.
Objevil se způsob léčby, který by snad mohl pomoci mému synovi k lepší pohyblivost, možná by se mohl i sám postavit na nohy. Léčba je velice nákladná, záleží na rozhodnutí revizního lékaře. Můj dotaz zní : podstoupí teď nebo v budoucnu syn implantaci přístroje ? zlepší to jeho zdrav.stav natolik,že bude víc soběstačný? Syn 2.8. 1992

 
Lanata
Lanata - 7.11.2012 15:18

Dobrý den. Manželova matka (29.7.1948)spolu se svým bratrem a sestrou zdědili dům,který se už delší dobu snaží prodat,zatím však bez úspěchu a mají s tím akorát hodně starostí. Prosím,co říkají karty? Je naděje,že se to brzy podaří?
Děkuji za odpověď.

 
Anipek
Anipek - 6.11.2012 15:05

Dobrý den,chci se zeptat na dceru(19.5.1986 v 19hod.)bylo mi řečeno, aniž jsem se zeptala,od paní která se zabývá výkladem karet,že ji čeká v životě velké trápení-doslovně moc a moc špatné a zlé zrápení a bude potřebovat veškerou mou podporu a pomoc v životě.
Usadil se ve mě strach a obavy.Mohu jí vůbec nějak pomoci,odvrátit nebo zmírnit vyřčená slova nebo je to jenom zlá slina???Děkuji za odpověď.

 
evča.
evča. - 6.11.2012 14:27

Dobrý den.chtěla bych se zeptat na zdravotní stav manžela.Nar.12.3.1958.Děkuji

 
samantha155
samantha155 - 6.11.2012 13:50

Přeji hezký den paní Naďo,prosila bych Vás o nahlédnutí do kartiček,co říkají na zaměstnání mého partnera nar.3.9.1973.Jaké má vyhlídky v příštím roce?
Děkuji mnohokrát za Váš čas.
Samantha

 
Jananah
Jananah - 6.11.2012 11:45

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vývoj mého manželství...pevně doufám, že jde jen o přechodnou krizi.Já 1.3.1970 v 18.43,manžel 10.10.1963.Moc děkuji za odpvěď.

 
blesksoft
blesksoft - 6.11.2012 10:36

Moc děkuj výkald smajlik - 31

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-21
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55361.
Archiv anket.