Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od mariášek, dotazy pro taroty.

Výklad karet. Odpovědi od mariášek, dotazy pro taroty.

Minulý týden jste mohli v našem on-line výkladu karet pokládat dotazy na výklad prostřednictvím mariášových karet Ester Vosátkové. Odpovědi na některé z nich si můžete právě nyní přečíst.

Zároveň máte možnost přímo pod tímto článkem pokládat své dotazy na tarotové karty. Pravidla vkládání dotazů najdete v dolní části tohoto článku.

POZOR! Každá čtenářka, může položit pouze jeden dotaz za měsíc. Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počt čtenářek. Děkujeme za pochopení.

Mariášový výklad – odpovědi na vaše dotazy

avocab

Chtěla bych se zeptat, co mě čeká ve vztazích s opačným pohlavím? Bude nějaký? Nejlépe ten pravý? Děkuji, nar. 28. 3. 89

Odpovídalo se vám před 3 týdny. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz za měsíc. Děkujeme za pochopení.

mirgovanatalka

Dobrý den, jsem nar. 1. 4. 1987 a můj manžel je nar. 15. 8. 1979 a chtěli bychom se zeptat, jaký bude náš vztah v budoucnosti, kdy budeme mít druhé ditě a jak na tom budeme finančně, předem vám mockrát děkuji.

Vaše otázky jsou, mirganatalko, na několik hodin výkladu u kartáře doma, takže dle pravidel vám odpovím na jednu otázku a další můžete klást za měsíc. Další dítě můžete plánovat, až si dáte celý vztah s manželem dohromady a budete vědět, že na to máte finančně. To jsou věci, pro které by manžel raději počkal. Hodně věcí nevidíte ve vztahu, radila bych vám otevřít oči a komunikovat. Nejde zde o milenku!

Xantipa

Dobrý den, já nar. 3. 6. 1959, manžel 21. 8. 1955. Kterým směrem máme rozšířit naše podnikání? Děkuji.

Xantipo, vychází vám v kartách, že máte rozšíření do oboru, kde budete zajišťovat služby, a nebo i prodávat zboží pro těhotné a miminka. Nejde mi tam ale klasický kamenný obchod. Nevím, čím se zaobíráte, ale toto vám ukazují mariášky, a je to především vaše doména. :o)))

Marciček

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na můj a manželův vztah do budoucna, popřípadě jestli budeme mít nějaké další mimi. Já narozena 4. 7. 1977, manžel 28. 5. 1976, děkuji.

Marcičku, sice vás někdo od toho bude zrazovat, ale další dítě tam máte. Měla byste přijít na konci příštího roku do jiného stavu a celé těhotenství dopadne dobře. Vztah je vidět, že je v pořádku, plný lásky (nemusíme si zde říkat, že všude je něco, ale vy to zvládáte řešit a jste schopni se domluvit).

Jaj  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na svého dobrého kamaráda (5. 2. 1979). Podaří se mu někdy najít tu pravou pro společnou cestu životem?  Děkuji.

Jaj, váš kamarád by se teď mě ale věnovat profesi a vydělávání peněz. On nemá v hlavě srovnané, jaká partnerka je ta, co by chtěl. Nejde mi o osobu, ale o to, jaká by měla být, ohledně kvalit člověka, a to si musí srovnat v hlavě. Ted během 2 let se mu zamotají 2 ženy do života, kdy on pochopí, jaké povahové rysy nechce u svých partnerek a co chce. Až pak ho někdo ze svých přátel seznámí se slečnou a s tou již zůstane.

Dadunka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na syna 28. 3. 84. Podaří se mu vymanit z dluhů, které si udělal a nyní má problémy s jejich splácením? Bojím se, aby tyto dluhy nenarostly do závratných výšek a pak by to bylo nad jeho síly splatit. Nyní má práci, ale stále se mu něco nelíbí, je hádavý a podrážděný. Vydrží v tomto zaměstnání, a nebo najde nějakou jinou práci, kde by byl spokojenější? Děkuji za odpověď, Dáda

Dádo, je mi líto, ale vašemu synovi se všude nebude něco líbit. Chybí mu pokora a hraje si na něco, co není. Ať si uvědomí, že pracuje proto, aby poplatil, co musí, a za každou chybu se musí zaplatit. Nemůžete mu pomáhat, neb to on očekává, a vůbec by mu to nemohlo. U něj to není o jiné práci, ale o pokoře a pochopení a sklopení “uší“ a popraní se situací, kterou si udělal sám.

brigita

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, zda se našemu synovi, nar. 15. 2. 1975, (zatím svobodný), podaří v příštím nebo dalším roce vyměnit byt. Děkuji za odpověď.

Brigito, byt se mu podaří vyměnit až v roce 2011 a to ještě s komplikacemi.

mona3d

Dobrý den, žiji s partnerem, momentálně jsem na MD a prosím o odpověď, jak to budu mít do budoucna se zaměstnáním. Narozena 14. 10. 1967. Děkuji, hezký den.

Mono3d, s prací to nebudete mít jednoduché, neustále se bude setkávat s nabídkami, které díky dítěti nebude moc přijmout.

veselanka

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda můj partner, ing, nar 10. 6. 1951, sežene práci? Děkuji.

Veselanko, nemám tam práci vhodnou pro vašeho partnera, naopak bude řešit svoje zdravotní problémy.

Milka98

Dobrý den, prosím o výklad ohledně mého zdraví. Narodila jsem se 9. 8. 1962. Moc děkuji.

Milko. karty se vám vykládaly minulý týden, prosím dodržujte pravidla vkládání dotazů - každá čtenářka může položit dotaz jednou měsíčně.

alicka

Prosím bude s mým miminkem v bříšku všechno v pořádku? Já 25. 8. 1965. Děkuji.

Miminko bude v pořádku, jen budete hodně hlídaná.

anderska..  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli máme s přítelem šanci opět obnovit náš vztah tak, aby opět fungoval, zda s námi zůstane. nebo opět odejde. Vrátil se po půl roce od milenky s tím, že je těhotná, ale teď chce být s námi. Jsme oba svobodní. Já 28. 12. 1980 a on 16. 10. 1977 ,máme spolu 4 děti. Děkuji.

Kateřino, nebudete už mu věřit. Vaše pochybnosti o jeho kvalitách jako chlapa jsou správné a jasné. Vím, že máte spolu 4 děti, a těžko se říká, kdo má nyní větší právo na otce, ale jde o váš vztah a tam to nevidím dobře.

Lessa

Dobrý den, jsem žena nar. 9. 6. 1973 svobodná a chci se zeptat na muže nar. 24. 1. 1981. Zajímá mne, zda naše kamarádství přeroste ve vztah, nebo zda mám raději hledat životního partnera někde jinde. Děkuji

Lesso, hledejte vztah jinde, toto není váš životní partner, ale přátelství vám vydrží.

mooninn

Dobrý den, jsem muž narozený 9. 3.,1982 svobodný a chtěl bych se zeptat, jestli žena narozená 12. 6. 1977, teď vdaná, bude někdy mou životní partnerkou.

Nevidím vás vedle sebe jako životní partnery.

arumh

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci budem mat s partnerom dieta. Ja som slobodna, narodena 23. 01. 1980 a partner je slobodny, narodeny 05. 09.1 980 Dakujem

Ano, dítě vám jde společně s partnerem.

Mařka

Dobrý den! Jak je to s mým zdravím? Původ mých zdr. potíží? Zlepší se to do budoucna? Rozená 18. 5. 1943, vdaná. Děkuji.

Karty vám ukazují, Mařko, trávicí obtíže a také problémy se srdcem a tlakem (i žíly do této oblasti patří), navíc u vás hodně potíží jsou psychosomatické, bylo by dobré si dát do pořádku nervy a řešte jen starosti, které jsou vaše, a ne jiných lidí. Stav se bude zlepšovat, pokud odbouráte svoje stresové věci.

blesksoft

Dobrý den, je mi hrozně a nemám ani chuť připravovat Vánoce, protože nemáme peníze na dárky a bude mi strašně líto dětí. Vyhlídka příštího roku je taky mizerná. Prázdniny budou doma a manžel ještě pojede do Afghánistánu. Ubývají mi síly. Jak to vidí karty, bude příští rok alespoň trošku pozitivní někde v něčem? Prosím já 28. 5. 1967. Moc děkuju.

Opravdu bych vám ráda odpověděla na konkrétní otázku, ale v čem má být pozitivní váš rok? Pracovně, vztahově, zdravotně, finančně? To je tolik variant této otázky, že vás prosím o konkrétní dotaz a pak vám bude odpovězeno. I váš dotaz je na hodinu výkladu. Tato služba je pro čtenáře pro jeden dotaz za měsíc a dotaz musí být konkrétní a přesně formulován. Když se vám na to podívám, může tam vyjít něco, co by vás nepotěšilo v tuto dobu, a přitom v dané chvíli to nemusí být tak černé, jak by to mohlo dnes vyjít. Je to dané i vaším rozpoložením a ve své podstatě to, že čekáte útěchu a ta v kartách není, ony ji nedávají.

Klekí

Dobrý den, už nejméně dva roky mám docela dost posrané. Chtěla bych vědět, zda se to konečně zlepší, ve všech oblastech života. Hlavně, zda konečně seženu práci. Jsem narozena 4. 4. 1967.  Děkuji Petra.

Petro, váš příklad je ukázkový, kdy je třeba dojít osobně ke kartářce. Práce vám jde, ale ne v takovém ohodnocení, ve kterém si přejete, a proto ji nevezmete. Naopak se budete věnovat novému vztahu a spoustu věcí nevnímáte. Osud vás chce něco naučit a vy to přehlížíte! Otevřete oči.

kickinka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda se nám během příštího roku (2010) podaří postavit baráček, čili příští Vánoce jestli už budeme v něm. Už se nám to táhne 3 roky všechna ta povolení. Manžel je narozený 2. 2. 1966 a já 31. 8. 1978. Díky Radka

Odpovídaly jsme před 14 dny, proto je možné klást otázku až za 14 dní.

prazak

Dobrý den, najdu muže pro společný život? Dat. nar. 2. 2. 1960. Děkuji za odpověď.

Jde vám tam muž mladší a vám se bude zdát hodně nevyzrálý, což je způsob jeho prezentace, nechce, aby ho někdo prokoukl. Buďte k němu trpělivá, ukáže vám svojí správnou a pravou tvář.

Jarush

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda si po rozvodu ještě najdu partnera, s nímž budu šťastná. Jsem narozena 17. 3. 1959. Děkuji.

Jarush, ráda bych vám napsala, že ano, ale nejdřív si musíte vyřešit v sobě rozvod. Stále to nemáte vyřešené a to vám brání najít správného partnera. Bude se okolo vás točit muž, zadaný a navíc by nejraději jen využíval pohodlí vašeho domova a stejně by vám s ničím nepomohl a nic by vám v tom vztahu nedával. Je třeba se nejdřív odpoutat a pochopit to a pak teprve přijde ten správný chlap.

 

www.kartarkaester.cz.tl

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci. helena

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

www.kartarkahelena.cz

 

POZOR POZOR POZOR!!!

Z důvodu nadcházejících Vánoc, svátků a Silvestra, budou odpovědi na dotazy, položené dnes, zveřejněné až v úterý 5.ledna.

Děkujeme za pochopení.

Redakce


15.12.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 39   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od mariášek, dotazy pro taroty.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-39
ozon
ozon - 28.1.2010 13:34

Dobrý den, jsem narozena23.3.1954 ve Zlíně a přítel 6.4.1946 . Co na to říkají karty ?Moc děkuji!!!

 
LucyW
LucyW - 4.1.2010 13:35

Přeji krásný den, jsem narozena 5.5.1989, svobodná a ráda bych se zeptala, zda konečně potkám svého životního partnera, popř.kdy ho potkám a jaký bude. Děkuji a přeji hodně štěstí do roku 2010. S pozdravem Lucie

 
30jitka
30jitka - 3.1.2010 15:16

Přeji krásný a optimistický rok 2010.Jsem narozena 30.4.73(svobodná).Najdu konečně práci?V únoru mi končí podpora a není nic v dohledu,i když na pohovory chodím a snažím se něco si najít.Děkuju moc za odpověď a těším se že mne potěšíte.Jitka

 
maluschka
maluschka - 2.1.2010 16:41

Dobrý den, jsem nar. 9.8.1973. Delší dobu žiji s přítelem 8.3.1962. Chci se zeptat jak bude tento vztah pokračovat. Děkuji

 
libulinka05
libulinka05 - 2.1.2010 16:20

Dobrý den,jsem narozená 5.3.83 a chtěla bych se zeptat na mého bývalého partnera (on 17.5.82) se kterým jsme nyní kamarádi jak to snáma vypadá do budoucna?DĚKUJI

 
marcela338
marcela338 - 1.1.2010 20:03

Dobrý den,jsem narozená 16.6.1974,rozvedená a bez práce.Chtěla jsem se zeptat jestli v dohledné době najdu práci.Děkuji za odpověd.S pozdravem Marcela

 
tysa
tysa - 1.1.2010 15:27

Dobrý den, prosím o výklad k mé práci a kariéře v roce 2010. Datum narození 15.12.1977. Děkujismajlik - 21

 
Cambriaa
Cambriaa - 1.1.2010 0:04

Dobrý den, já narozena 24.05.1950 se chci zeptat, zda-li si budeme s přítelem-kamarádem letos bližší, než doposud, je narozen 24.06.1956, zda-li je to s láskou? Velmi děkuji za odpověď a přeji Vám hodně úspěchů a zdravíčka v novém roce 2010, ať se Vám daří v kartičkách....

 
Jane1
Jane1 - 31.12.2009 21:56

Dobrý den, jsem rozvedená, nar. 15.10.1958 a momentálně jsem nešťastná ze svých zdravotních potíží. V lednu mám letět ( 21.1. - 25.1. ) do Španělska, proto se chci zeptat, zda se v tu dobu budu cítit dobře po zdravotní stránce, abych z cesty měla dobrý pocit a vše zvládla v pohodě? Děkuji Vám za odpověď!


 
sara3
sara3 - 29.12.2009 16:03

Dobry den,chtela bych se zeptat jestli se ke me vrati byvaly pritel.ptam se protoze to tak pokazde bylo a ted bych chtela vedet jestli mi jeste zasahne do zivota?Ted ale nekoho ma a to svou byvalou.ja Hana 19.10.75 a on Vladimir 18.2.75

 
Marbulka
Marbulka - 29.12.2009 14:14

Dobrý den,
ráda bych se zeptala zda se já (30.3.1982) a manžel (13.8.1979) v roce 2010 už konečně vyhrabeme z finančních potíží. a jak na tom bude manžel s prací.
Děkuji moc za odpověď

 
Peggy
Peggy - 29.12.2009 13:44

Dobrý den,chtěla bych se Vás zeptat, zda nás s manželem čekají v roce 2010 nějaké podstatné změny v našem životě např.těhotenství,narození dítěte,stěhování,změna zaměstnání, ztráta větší částky peněz z důvodu chybné investice, rozchod. Já jsem narozena 18.12.1972, manžel 20.5.1971. Předem Vám moc děkuji za odpověď.

 
nova65
nova65 - 29.12.2009 12:29

Dobrý den, mám přítele nar. 7.11.1959, rozvedený, já nar. 29.4.1965, rozvedená a chtěla bych vědět, zda máme vyhlídky na společnou budoucnost, protože někdy se mi zdá, že se ještě neoprostil od minulého vztahu s přítelkyní, nar. 25.12.1978, která se s ním loni rozešla, ale prý v dobrém a jsou stále "přátelé", což já, přiznám se, nesu dost nelibě.

 
Hanali
Hanali - 29.12.2009 10:54

Dobrý den, ráda bych věděla, jaké bude naše další manželské soužití. Jsem ze vztahu zklamaná a nešťastná. on 8.10.1954, já 21.4.1961.
Děkuji a mnoho zdaru a spokojenosti v novém roce.

 
BeataY
BeataY - 28.12.2009 21:48

Ze vseho nejdrive bych vam rada poprala vsechno nejlepsi do roku 2010. Zdravi, lasku, stesti, hodne lidicky okolo sebe.

Chtela bych se vas zeptat ... jsem uz docela na konci svych sil co se tyka stavajiciho zamestnani. Rada bych vedela, jak na tom budu v roce 2010, zda na mne ceka jine, mene vycerpavajici misto. A kdy. Narodila jsem se 30. prosince 1962, jsem vdana. Dekuji!

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-39
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.