Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Každý týden mohou zájemkyně z řad našich čtenářek využít tarotové či mariášové výklady karet, které připravují Ester Vosátková (mariášové karty) a Helena Kubešková (tarotové karty).

Dnes vám přinášíme odpovědi na  vaše dotazy, které připravila s pomocí tarotových karet Helena Kubešková.

Zároveň můžete přímo pod tento článek vkládat své otázky směřované na mariášové karty. O pravidlech vkládání dotazů se dočtete v dolní části tohoto článku.

 

POZOR!

Každá čtenářka, může položit pouze jeden dotaz za měsíc. Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet čtenářek. Děkujeme za pochopení.

 

Tarotový výklad - odpovědi na otázky z minulého týdne

Gaci

Dobrý den, v práci prožívám poslední dobou dosti stresy, nevím, zda se mám podívat po něčem jiném a zda by mě v mém věku ještě někde vzali, nebo mám vytrvat. Jinak práce, kterou vykonávám, mě baví, až na to, že vedení na nás vytváří větší a větší stresy. Jsem narozena 17. 7. 1955. Děkuji.

V klidu buďte v práci a koukejte jinam, přichází jiná práce a přecházíte tam. Je to víc o pohodě a o klidu v nové práci a i o financích. Přeji krásný rok 2010.

katado

Dobrý den, zajímal by mě do budoucna vztah s mým manželem (on 13.,4.,1975, já 16. 1. 1979). Děkuji a přeji krásné svátky.

Katado, málo komunikujete s manželem, jde vám do vztahu krize, kterou zvládáte.  Je třeba si uvědomit, že není vztah bez krizí a jsou to jen zkoušky pro nás. Přeji krásný rok 2010.

JADVINA

Krásný den. Moc prosím o odpověď. Poté, co jsem to v práci už nemohla vydržet pro samé hádky, podrazy a intriky, jsem dala výpověď, i když jsem tu práci měla ráda. A tak se ptám, povede se mi lépe v příštím roce? Najdu si práci? Jsem nar. 12. 5. 1962. Moc a moc děkuji a přeji krásný rok 2010.

Jadvino, máte v tomto roce práci a jde vám hned v prvním čtvrtletí a je to práce finančně zajímavá, koukejte se okolo sebe a rozhoďte sítě okolo sebe mezi známými, nebojte se, vypluje napovrch. Přeji krásný rok 2010.

batum

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda můj syn (rozvedený) najde tu pravou pro společnou cestu životem 8. 4. 1977. Děkuji a přeji krásné a příjemné Vánoce, hodně zdraví a štěstí v NOVÉM ROCE.

V tomto roce mu jde do života žena, ale váš syn nevidí problémy, a tak tento vztah nedopadne a až ten následující mu jde do života fajn holka, se kterou bude spokojený. Přeji krásný rok 2010.

jablcko

Dobry den. Dakujem za Vasu odpoved v minulom vyklade kariet. Presne ste vystihla situaciu, ktora je okolo mna. Tiez sedi aj charakteristika cloveka, na ktoreho som sa pytala. Prajem Vam krasne vianocne sviatky a stastny novy rok 2010...

Děkujeme. Přeji krásný rok 2010.

hell 9

Dobrý večer. Jsem nar. 25. 7. 1957. Chtěla bych se zeptat Helenky, jestli se mám hlouběji věnovat studiu tarot, jestli mám předpoklady uspět v tomto směru. Přeji krásnou noc.

Hell, cesta není jednoduchá, ale věnovat se máte tarotu, je třeba u vás i zapracovat na psychologii, což je základ u karet. Přeji krásný rok 2010.

BeataY

Dobry den, rada bych se vas zeptala, jake mam sance dostat v roce 2010 novou praci a zda mi bude lepe vyhovovat nez ta stavajici. Vdana, nar. 30.12.1962 v 15.50. Dekuji a preji krasny advent.

Beato, novou práci můžete získat až ke konci roku a přes známé. Přeji krásný rok 2010.

kat

Dobrý den, ráda bych se zeptala, v příštím roce mě čekají zřejmě dvě operace. Chci se zeptat, zda proběhnou bez problémů a zda to bude mít kýžený efekt, který od toho očekávám. Děkuji. 6.3.1979, vdaná.

Jedna operace má efekt, který chcete a druhá – u ní jsou komplikace, ale zvládnete to. Přeji krásný rok 2010.

Marcela Gazdikova

Dobry den, chtela bych se zeptat na sve zdravi, vdana, nar. 13. 2. 47. Dekuji, snad to tentokrat vyjde, preji krasne Vanoce a hodne stesti v novem roce.

Máte si dávat pozor na srdce a věci spojené s ním (žíly a tlak), čeká vás letos vyšetření, ale zvládnete to stabilizovat léky. Přeji krásný rok 2010.

Saarah

Dobrý den. Chci se zeptat, jak to bude se vztahem já 13.,2. 1969 a manžel 25.,9. 1971. Něco se děje a já si nejsem jistá, jestli to chci.

Ztrácíte chuť cokoliv budovat ve vztahu. Snažíte se komunikovat, ale váš manžel neví, co chce, a tak se nemůžete o nic opřít. Je třeba s ním nejen komunikovat, ale řešit s ním právě budoucnost, pokud on nezmění svůj přístup, tak jdete od něj. Přeji krásný rok 2010.

ladislava

Hezký den, chtěla bych se zeptat na svoji dceru, bohužel si vybírá zvláštní partnery, poslední vztah skončil těhotenstvím, ale také krásným vnoučkem. Dcera se narodila 12. 6. 1983 v 11.10, bude někdy mít normální vztah? Děkuji, hezký den, pohodový příští rok a kupu zdraví k tomu. L.V.

Ladislavo, bohužel šahá po nesprávných partnerech, Jde jí o to, aby nebyla sama, a nehledá kvalitního partnera. Toho správného potká, ale bude to chvíli trvat a ještě ji potkají ti nesprávní, ale nemůžete s tím nic dělat. Přeji krásný rok 2010.

dlaskova

Dobrý den, jsem narozená 3. 1. 1960 a chtěla bych se zeptat, kdy se zlepší má finanční situace. Děkuji a přeji Vám krásné Vánoce a hodně zdraví a štěstí v novém roce.

V tomto roce nemám žádnou změnu a je třeba hodně hlídat výdaje, jinak nic výrazně horšího nehrozí, ale zlepšení také není vidět. Přeji krásný rok 2010.

jlo

Dobrý den, ptám se karet na syna Tomáše nar. 23. 5. 1991 - dostane se na vysokou a to na tu, co si vybere a do Prahy? Budou okolo toho problémy, nebo to půjde snadno? Děkuji Jarmila (10.8.1964)

Jarmilo, na tuto otázku jsme vám odpovídali 3. 11. a nic se v kartách nezměnilo oproti minulému výkladu. Přeji krásný rok 2010.

brigita

Můj zeť, nar. 3. 4. 1974, /ženatý/, 2 děti, má stále nějaké zdravotní potíže - prý žaludek-trávení. Nechce odpočívat, prý nemý čas na odpočívání. Jak ho vidíte?

Váš zeť si zadělává na pořádné potíže. Je to hodně psychosomatické nyní díky jeho zodpovědnosti, ale jeho tělo je hodně vyčerpané a položí ho to, pak teprve mu dojde, že je třeba myslet i na sebe. Přeji krásný rok 2010.

kickinka

Dobrý den, 24.11. jste mi odpovídali na můj dotaz toto:
Dobrý den Radka, každá čtenářka může položit svůj dotaz jedenkrát za měsíc. Vám bylo odpovězeno 3.11, další dotaz můžete tedy položit za měsíc od tohoto data. Toto opatření je z důvodu, aby se při výkladech dostalo na co největší počet čtenářek. Děkujeme za pochopení. Teď 15.12. mi píšete, že se můžu ptát až za 14 dní...
Tak počkám měsíc, snad to pak vyjde. Díky Radka.

Radko opravdu je možné nyní vám odpovědět, jen je třeba položit otázku. Takže položte ji a ráda vám odpovím příští týden. Přeji krásný rok 2010.

moták

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se s manželem v blízké budoucnosti "vyhrabem" z dluhů a finančních potíží. On 22. 10. 1968, já 20. 10. 1974.

Motáku, je třeba se víc zaměřit na nové klienty v podnikání. Peníze nikdy nechodí samy a vy máte velkou možnost se z toho dostat právě díky manželově práci. Přeji krásný rok 2010.

avocab

Dobrý den, chtěla bych vědět, zda a kdy najdu toho pravého pro život. 28. 3. 89. Děkuji.

Chcete další vztah? Je třeba nejdřív ukončit ten předchozí a uvědomit si, co od partnera chci a co mu nabízím. Pak teprve hledejte dál, jinak vám budou chodit jen muži pro vaše zkušenosti a uvědomění si co chcete a co nechcete. Přeji krásný rok 2010.

Minda

Dobrý den, ráda bych věděla, jestli už zůstanu sama, nebo jestli mě ještě v tomto životě čeká nějaký partnerský vztah. 13. 7. 1961. Děkuji.

Mindo, moc se věnujete své rodině, a tak ani nevidíte muže okolo vás. Pro ně jste zadaná díky svému chování, zkuste otevřít oči, úsměv na tvář a uvidíte že se muž objeví. Přeji krásný rok 2010.

 

 

www.kartarkahelena.cz


Ptejte se mariášových karet, dotazy vkládejte přímo do diskuse pod článek.

 

Až do středeční půlnoci můžete opět vkládat své dotazy. Tentokrát bude odpovídat Ester Vosátková prostřednictvím mariášových karet. Podle počtu dotazů budou opět náhodně vybrány ty, na které bude odpovězeno. Odpovědi vyjdou v článku na hlavní straně magazínu přesně za týden.

 ester

Pravidla vkládání dotazů

Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. Pokud nebude na dotaz odpovězeno, může jej zopakovat v tom samém měsíci.

Při zadávání dotazu je potřeba uvést datum narození a případně i datum narození  člověka, kterého se výklad má týkat. Ptáte-li se například na partnerské soužití, uveďte datum narození své i svého partnera.

U výkladu pomocí mariášových karet nezapomeňte uvést i váš rodinný stav – svobodná, vdaná, rozvedená…

Dotaz musí být směřován pouze na jednu konkrétní záležitost, nesměšujte, prosím, do jedné otázky více problémů.

Nevkládejte, prosím, pod článek jiné otázky ani zde nerozpoutávejte diskusi. Tento prostor slouží pouze pro dotazy na konkrétní výklad karet. Kvůli přehlednosti budou všechny ostatní příspěvky smazány.

Pokud si chcete o výkladu karet on-line popovídat, můžete tak učinit v diskusi Výklady karet on-line na ŠŽ. Po kliknutí na odkaz „Přidat k oblíbeným“ se vám diskuse objeví na vaší osobní stránce.

 

Jaký je rozdíl mezi výkladem prostřednictvím tarotových a mariášových karet si můžete přečíst v tomto článku.

 

www.kartarkaester.cz.tl

Redakce


5.1.2010   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 70   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Výklad karet. Odpovědi od tarotů, ptejte se mariášek.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-72
nick
nick - 26.10.2010 15:36

Dobry den chtěla bych se zeptat jestli se budu v příštím roce vdavat.Mé datum nar.13.3.1975 a přítele 2.1.1972.jsme spolu 11let.Děkuji za odpověd.nick

 
prašivka
prašivka - 1.7.2010 2:50

prasivka Dobrý večer přítel se semnou rozešel chtěla jsem se zeptat jestli se ke mě vrátí já Eva 20.2.1975 on David 6.1.1975 moc děkuji dobrou noc.

 
mafara
mafara - 30.1.2010 19:30

Dobrý den, narodila jsem se 19.4.1964. Ráda bych věděla, jak to vypadá letošní rok finančně. Uvažuji o rozšíření svého podnikání, ale uvažuji jestli je to správné v období krize. Jsem vdaná
Děkuji

 
Byra
Byra - 29.1.2010 11:53

Dobrý den, v minulém dotazu z listopadu jste mi odpověděla na můj dotaz ohledně mého vztahu, že mě čeká svatba, ale bohužel přítel vztah ze dne na den ukončil.Jsem zmatená a proto bych se chtěla zeptat, zda se vrátí (on 28.5.1980), já 26.6.1984

 
Kaktuska-75
Kaktuska-75 - 26.1.2010 10:03

Dobrý den prosím potřebovala bych poradit jak dál.Jsem 13 let vdana a v září jsem přišla manželovi na nevěru.Tvrdí že si už jen píší,ale nevim jestli mu věřit.Chtela jsem se zeptat jak bude pokračovat náš vztah je to hrozný paličák a řekl mi že si stejně bude dělat co on bude chtít.Moje datum je 1.2.1975 manželovo 7.8.1973 a milenka je 22.4.1973smajlik - 12Děkuji moc

 
julyah
julyah - 25.1.2010 15:52

Dobrý den
chtěla bych se zeptat zda se nám s přítelem povede druhé miminko které moc chceme .. máme doma tříletého chlapečka, já mám nějaké gynekologické problémy, které se řeší, ale přesto se stále nedaří :( jsme z toho smutní, moc bychom chtěli ještě jedno děťátko.
Já 14/7/1983 On 16/11/1982
děkuju!!smajlik - 100

 
lea1
lea1 - 19.1.2010 12:05

Dobrý den,mohla bych se prosím zeptat,jak bude pokračovat manželství s mým mužem do budoucna?Já jsem narozena 17.4.1974 manžel 2.10.1970.Předem moc děkujismajlik - 46

 
čarodějka2
čarodějka2 - 19.1.2010 6:26

Přeji hezký den, Ester , ráda bych se zeptala, jak se vyvine vztah s mým partnerem. Já 31.12.1963,rozvedená, on 31.10.1962 ženatý, poprvé jsme setkali 10.3.2009 v 9,20hod. Děkuji čarodějka

 
jkrej
jkrej - 18.1.2010 19:52

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vzah s přítelem, jestli mám šanci, nebo ne. Jsem narozena 30.1.1949 svobodná a on 10.7.1945.
Děkuji

 
piratecka
piratecka - 18.1.2010 10:49

Dobrý den,jsem vdaná,chci začít znovu,mám vztah s mužem 29.3.1968,já 26.3.1968..jak to s námi dopadne?

 
RachelW
RachelW - 14.1.2010 10:41

Dobrý den. Mám na Vás dotaz. Jsem delší dobu zadaná, ale v mé blízkosti se začal vyskytovat mnohem mladší muž. Já 13.2.1969, on 26.10.1978. Má tento vztah nějakou budoucnost? Děkuji RachelW.

 
eleonora011
eleonora011 - 14.1.2010 6:57

Dobrý den dělám si dalkově maturitu.Zvládnu to a školu dokončím?

 
dashetta
dashetta - 13.1.2010 18:39

Dobrý den, jsem svobodná, nar. 19.7.1973. Momentálně by mě zajímalo, jak se to bude vyvíjet s mou prací. Mockrát Vám děkuji.

 
tea
tea - 13.1.2010 9:13

Dobrý den, chci se zeptat, jak to u mě bude v roce 2010 s prací? Vloni jsem ukončila VŠ a již delší dobu nemohu práci sehnat. svobodná, 7.10.1984

 
vikyky07
vikyky07 - 12.1.2010 20:21

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na své zaměstnání, čeká mě nějaká změna? vdaná,29.4.1970

děkuji

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-72
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.