Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Problémy s rodiči tchán tchyně

Tchán se ke mně chová jako proutník

Tchán se ke mně chová jako proutník

Čelím velmi nepříjemné situaci a nevím, jak ji řešit. Mám totiž problém se svým tchánem, který se ke mně chová velmi podivně, respektive nevhodně. Už dřív jsem měla pocit, že po mně „chtivě“ kouká, ale nic víc si nedovolil a tak jsem o neřešila.

Jenže v posledních několika týdnech se to dost vystupňovalo a já nevím, jak reagovat. Nejenom, že po mně kouká jako mlsný kocour, ale jakmile se spolu ocitneme na chvilku o samotě, snaží se mne osahávat, byť to vždycky nějak maskuje, třeba tady máš smítko apod. Je mi to hodně nepříjemné, snažím se takovým situacím předcházet, ale on je jako ostříž a jakmile jsem někde sama, přijde za mnou.

Všechno je o to horší, že s nimi bydlíme v jejich domě, máme pro sebe celé patro, oni jsou dole. Já jsem momentálně na mateřské, manžel je od rána do večera v práci a tchán se ke mně každé odpoledne, když přijde domů, vtírá pod nejrůznějšími záminkami. Tchyně pracuje na směny a vždycky, když má odpolední, jsou to pro mne neskutečné nervy.

Zatím jsem nikomu nic neřekla, tchánovi jsem pohrozila, že jestli toho nenechá, povím to jak mému manželovi, jeho synovi, tak i jeho manželce. Ani se nezarazil, poťouchle se smál, že něco takového bych nikdy neudělala a navíc, on by to popřel.

Nechci dělat nějaký rozkol v rodině, ale obávám se, že to nějakým způsobem vyřešit musím. Jen nevím jak. Ideální by bylo odstěhovat se, ale k tomu bych musela manželovi předložit nějaký věrohodný důvod.

Nenapadá vás nějaká finta nebo způsob, jak z téhle pitomé situace ven?  

Soňa


10.1.2014   Rubrika: Problémy s rodiči   |   Komentářů 39   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tchán se ke mně chová jako proutník

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-39
Market*
Market* - 13.1.2014 15:51

Doporučuji si sehnat a pečlivě nastudovat knížku Když Vám příbuzní otravují život od Susan Forwardové. jsou tam popsány podobné případy naprosto nevhodného chování rodičů partnera a co s tím.
Představ si , jak bys reagovala, kdyby tchán takhle obtěžoval Tvoji dospívající dceru. Co bys dělala ? Jak bys reagovala ? ....... Tak proč takhle nebráníš sama sebe ? takže nastudovat, ideálně dát přečíst maželovi a probrat to s ním a BRÁNIT SAMA SEBE !!!
případně tchána omylem nakopnout do k.....ísmajlik - 42 řešila jsem něco podobného sice nesahal, ale měl na mně jednoznačné slovní narážky, a to i před mým partnerem-svým synem, jeho manželkou, dcerou a jejím manželem a dokonce i před mojí mamkou....

 
Anahir
Anahir - 11.1.2014 14:54

A co seš to Soňo za rouru? Dostal takovou ránu po hubě, že by se už ke mě nepřiblížil na 5 metrů.
rozkol nerozkol, dostal by takovou držkovou jak ústní tak fyzickou že by měl tik do konce života.

 
Nika1
Nika1 - 11.1.2014 9:46

Když bych byla doma, tak bych se zamykala a tchánovi bych sdělila, že má každý právo na soukromí. Když jsme bydleli s tchánovci, tak tchán nerespektoval naše soukromí, prostě vůbec nic co se týče ve vztahu k nám. Je to takový vypelichaný mlsný kocour na všechny ženský. Jednou mě načapal jak běžím z koupelny pro nový ručník mokrá a nahá (starý ručník se pral v pračce), no trapný až na půdu pro obě strany. Naštěstí spolu už nebydlíme právě kvůli absenci soukromí a nemožnosti si cokoliv udělat po svém.

 
orinka
orinka - 11.1.2014 8:04

Renee: je to chlívák, v každém případě.

 
Renee
Renee - 11.1.2014 0:33

Je tchán aspoň fešák? Nebo je to klasický český upocený plešatý břichatý Pepan, co v šedesáti vypadá na osmdesát? smajlik - 16 V tom druhém případě bych se mu vysmála. To zabírá. Nic neurazí tyhle ošklivé loudily víc než pohrdavý smích a obvinění z trapnosti smajlik - 19 V prvním případě nevím, fešní charizmatiční zralí muži byli vždycky mou slabostí smajlik - 72 Ale v české populaci je jich tak málo, že pochybuju, že to bude tenhle případ smajlik - 42

 
Verera
Verera - 10.1.2014 19:43

Jaká finta? Jednoznačně říct manželovi a požádat ho, ať to s otcem vyřídí, když ty jsi to řekla už několikrát a otec to nebere vážně.

Ovšem pokud to u vás chodí tak, že manžel bude věřit otci a ne tobě, tak máš mnohem větší problém než jen chlípného staříka v domě.

 
denda04
denda04 - 10.1.2014 17:09

je to hrozná přectava ,ale určitě to manželovi řekni ,že se chceš stěhovat jinak to vše řekneš i matce co je to za prase

nebo jak by jsi mu ubližila kopla tak může říct ,že jsi ho otravovala TYa ON nechtěl tak proto to říct manželovi ,že něco takového určitě přiště udělaš ať se nediví jak ho budou bolet koule starého hajzlika smajlik - 48smajlik - 36smajlik - 42

 
UVita
UVita - 10.1.2014 16:10

Možná to chce ne obranu, ale útok. Vzpomínám si, že kdysi dávno v mém tehdejším zaměstnání byl chlap, který si taky rád šáhnul jakmile měl nějakou oběť. Jednou ale narazil, když dotyčná byla rychlejší než on a potáhla mu pytlík přes gatě. Úplně zcepeněl, vyvalil oči a od té doby dal holkám pokoj.

 
Ivča+3
Ivča+3 - 10.1.2014 12:26

A nesouhlasím se zamykáním, jaký to je asi pocit, být zamknutá za dveřmi a za nimi funící tchán? Zkrátka si to nesmí on dovolit, ani kdyby tam chodila nahá po domě. Vyřešit a nejlépe se odstěhovat. smajlik - 45

 
Ivča+3
Ivča+3 - 10.1.2014 12:24

Taky bych mu asi vlepila, ale jsem si skoro jista, že ke mě by si nedovolil. Nicméně moje rada je jednoduchá - rozhodně upozornit a komunikovat na toto téma s manželem. Co vyřešíš tím, že budeš mlčet??!!?? Necháš-li si to přerůst přes hlavu - a ty ty rendence evidentně máš - pak, jak už tu někdo psal, pak to skutečně může být časovaná bomba. Je-li to jen blbý vtipálek, tak se to nebude stupňovat, ale stupňovat to dovoluješ jen a pouze ty svým přístupem. Řeš to!!

 
PEGG
PEGG - 10.1.2014 12:19

Abrasia - 10.1.2014 8:44 smajlik - 34 "že by ho nenašel ani Google"
Máš pravdu, tady už není na místě být hodná holka, to se obrátí proti Soně. Bydlí v jednom domě, může se stát, že si chlapy budou něco vyříkávat a tchán jedovatě řekne ve zlosti např. "To sis přived pěknou, ta by dala i mně"
Soňo, pokud jsi mu řekla, že si to nepřeješ, jednej rázně, zmobilizuj všechny síly a braň sebe i svou rodinu. Pozvolna bych začala mluvit o vlastním bydlení a manželovi bych řekla, že se tam necítím dobře a do té doby se zamykej a chlípníkovi neotvírej, ať si trhne nohousmajlik - 82

 
tornado-lou
tornado-lou - 10.1.2014 11:39

Ja se trochu bojim, ze ta nahravka nepomuze. Oni to podobni darecci docela umi. To co delaji vypada zvenku neskodne. A projednou o ni nejde, podruhe to taky vypada normalne..... az se to zacne scitat. proto je tak obtizne se tomu branit. Svedek, ktery to uvidi jednou neuvidi vlastne nic nepatricneho, na videonahravce bude videt, ze ji ze svetru sebral kocici chlup..... vsechno vlastne normalni.

 
Mirrka
Mirrka - 10.1.2014 11:30

Kúpila by som si paralyzér proti smajlik - 40 a na dedulu použila. Vážne.
A inak...bála by som sa, že bude v budúcnosti obťažovať aj moje deti. Čím skôr preč.

 
annie
annie - 10.1.2014 11:13

Tak se odstěhujte - je to časovaná bomba... taky to může dopadnout tak, že se tě pokusí znásilnit, ty budeš za rozvracečku, tys ho vyprovokovala - však jsi nic neříkala...
Od teď zamykat, manželovi bych to okamžitě řekla a hledala bych bydlení...ať si to mlsný kocour vysvětluje doma jak chce.

 
medved
medved - 10.1.2014 10:32

osobně bych tchána nahrála...dneska už není problém mít kameru v počítači...prostě bych to narafičila tak, aby se jeho prasárničky odehrály před kamerou a pak bych mu nahrávkou pohrozila....buď jí dáš dál nebo toho nechá...vydírání sice hodné holky nedělají, ale na tyhle týpky bohužel nic jiného neplatí smajlik - 36

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-39
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76895.
    Archiv anket.