Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Miluju ho, ale vadí mi, že kouří

Miluju ho, ale vadí mi, že kouří

Jsem rozvedená, brzy mi bude čtyřicet. Už skoro deset let jsem sama, mám třináctiletou dceru. Pár známostí jsem sice měla, ale žádná z nich nedopadla dobře. Až teď mám pocit, že jsem konečně potkala toho pravého. Jenže to má pro mne jedno velké ALE…

Současného přítele jsem poznala před třemi měsíci, vzájemně jsme si padli do oka. On je o pět let starší, také rozvedený, má dospělého syna. Žije sám. Prakticky okamžitě jsme si porozuměli. Máme hodně podobné názory na život, zajímají nás stejné věci. Kultura, hlavně filmy, oba jsme sportovně založení, teď mezi svátky se spolu chystáme na hory, chceme využít, že budeme mít možnost být spolu několik dní, dcera bude v té době u svého otce.

Mám ho moc ráda, je mi s ním moc dobře a myslím, že je to vzájemné. Vadí mi jen jedna věc. Je kuřák. V době, kdy jsme se seznámili, nekouřil, ani jsem neměla tedy potřebu se ho na to ptát. Ale po asi měsíci a půl s kouřením začal. Vysvětlil mi, že se pokoušel přestat, vydržel to tři měsíce, ale vlivem stresu v zaměstnání zase začal.

Ono zdánlivě asi zas o tak moc nejde, ale pro mne je to docela zásadní věc. Vyrůstala jsem v rodině, kde kouřili všichni. Rodiče, prarodiče, i mí starší sourozenci začali velmi brzy s cigaretami a rodiče jim to tolerovali. Všichni kouřili doma jak prokopnuté komíny, smrdělo nám úplně všechno, včetně oblečení v mém pokoji, kde se nekouřilo.

Mám vůči cigaretám a tomu nikotinovému smradu velkou averzi. Nemůžu si pomoct, ale oravdu to z duše nesnáším. Proto jsem byla ráda, že můj přítel je nekuřák. Rozčarování, které mi připravil, mě dost zasáhlo. Přesto jsem se snažila to nějak překonat, říkala jsem si, že si snad zvyknu. Požádala jsem ho o ohleduplnost, vysvětlila mu, jak to vnímám.

On se snaží. Když je se mnou, nekouří vůbec, u mě doma by si nezapálil ani náhodou. Když ale přijdeme k němu, smrdí to tam úplně stejně, jako u mých rodičů. I když v mé přítomnosti nekouří, já z něj ty cigarety cítím, vysloveně mi to nedělá fyzicky dobře.

Nevím, co mám dělat. Mám ho ráda, nerada bych ho ztratila. Nutit ho nátlakem, aby s tím přestal, nemůžu, je to dospělý chlap. Jsem bezradná, kolikrát se už i přistihnu, že se s ním nechci líbat.

Ráda bych se zeptala, zda některá z vás neřešila něco podobného. Myslíte, že je naděje, že se pokusí znovu přestat a vydrží? Měla bych na něj tlačit, nebo spíš radši ne? Víte, byla jsem opravdu dlouho sama, teď jsem konečně s někým fakt šťastná, až na ty cigarety. Jak to mám překonat?

Pavča


7.12.2017   Rubrika: Partnerské problémy   |   Komentářů 98   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Miluju ho, ale vadí mi, že kouří

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-98
LauraIsova
LauraIsova - 25.2.2023 18:35

Taky objednávám přes vapoo. Baví mě ty jednorázové cigarety, tak postupně zkouším veškeré příchutě :)

 
Janeckova4
Janeckova4 - 21.12.2022 21:18

Jestli si chcete vybrat kvalitní elektronickou cigaretu, tak já jsem ji koupila z obchodu https://www.vapoo.cz/ Naprosto mi vyhovuje.

 
Drapalova
Drapalova - 21.12.2022 8:01

Kde bych ji mohla koupit? To mi můžete prosím poradit?

 
Janeckova4
Janeckova4 - 18.12.2022 23:48

Když mu koupíte kvalitní elektronickou cigaretu, tak je to cesta. Teprve potom to totiž dokáže dávat pořádnou dávku nikotinu a celkově se pak líp kouření omezuje. Vím to z vlastní zkušenosti.

 
Drapalova
Drapalova - 15.12.2022 0:59

Je cesta, aby chlap omezil kouření ty elektronické cigarety nebo cigarety na zahřívání tabáku? Jaká je vaše zkušenost prosím?

 
michael480
michael480 - 24.11.2019 17:39

Ahoj, milý, jsem Michael, ráda tě oslovím z tohoto webu, neváhej mě kontaktovat na svém e-mailu, protože nejsem vždycky, prosím, odpověz mi zpět, protože mám něco důležitého Budu rád, když budeme mluvit, Odpovězte, prosím, abych vám mohl také poskytnout můj obrázek Čekat na vaši odpověď E-mail: (michaelgeorge4800@gmail.com)

 
Heinz Munkel
Heinz Munkel - 13.4.2018 0:42

Dobrý den, pane / paní.

Jsme společnost soukromého investora a nabízíme úvěry ve výši 2% úrokové sazby a nabízíme různé úvěry, jako jsou osobní půjčky, podnikové úvěry, konsolidační úvěry, zajištěné a nezajištěné úvěry, vánoční půjčky,
Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu a požádali ji o její půjčku.
Další informace a dotazy můžete zaslat na adresu heinzmunkel.loanfirm@gmail.com

 
Tomiva
Tomiva - 10.4.2018 12:42

Já jsem si jeden měsíc psaa uplně všechno od maličkostí po velké nákupy jídla I oblečení. Když jsme šli na večeři nebo do kina, výlety no prostě vše a na konci měsíce mi to dalo docela dost no. Je fakt, že jsem v tu dobu ještě kouřila a to byly minimálně 4 krabičky na týden takže cca 400 a docela se mi povedlo ušetřit na tom že jsem přestala kouřit ale přešla jsem na elektronickou cigaretu. Mám od vapour2 a sadu liquidů kterou si koupím mám na hrozně dlouho dva které míchám mi vydrží třeba 14 dní i dýl a to vyjde tak na 180 korun. Je dobrý si v tom takhle udělat pořádek aby člověk věděl kam ty peníze dává, ale aby mě to od nečeho odradilo že třeba budu víc šetřit a něco si nekupovat se nestalo :D

 
Orion
Orion - 14.1.2018 20:58

Aktivisté boje proti kouření se cítí jako vybraní spasitelé, kteří zachrání svět.
Pro tyto lidi je boj proti kuřákům něco jako svatá válka za lepší svět. Pane bože a došlo to tak daleko, že nyní je kuřák legálním idiotem. Nakonec to bude ještě plnohodnotný důvod k rozvodu nebo překážka ke svatbě...... Nezdá se vám to už k smíchu? A co přijde jako další ...., že chlapovi chutná bůček s česnekem také bude nazýván idiotem nebo vyvrhelem protože smrdí? Jen abychom časem nevrátili i k pálení čarodějnic kuřaček nebo knih o výrobě cigaret a pěstování tabáku. Tak lidi nezblbli ani soudruzi a ti to opravdu uměli.

 
enka1
enka1 - 20.12.2017 8:36

krasaka: smajlik - 94

 
kareta
kareta - 18.12.2017 22:06

vzhledem k tomu, že i jako kuřák jsme měla poměrně ostrý čich, který se mi ještě přiostřil, když jsme přestala, tak konstatuju, že samotný kuřák zas tak nepáchne, ale kombinace alkoholu a cigarety je naprosto smrtící, odporná a nesnesitelná.

 
krasaka
krasaka - 18.12.2017 17:54

Hakan123: A jak to souvisí s nepříjemným kouřením partnera smajlik - 55smajlik - 55smajlik - 55
Buďte bez obav - na Šťastné ženy chodí jen " šťastné ženy" které si určitě nepotřebují půjčovat NIC a tudíž se namáháte naprosto zbytečně smajlik - 48smajlik - 48smajlik - 48
Vyzývat lidi, aby si vzali další půjčky ke splácení předchozích půjček nebo dokonce si půjčovat kvůli vánocům - to opravdu může pouze "šmejd" nebo "idiot" smajlik - 37

 
Hakan123
Hakan123 - 18.12.2017 15:46

Dobrý den, jste v jakékoliv finanční situaci? Aplikujte dnes na vaše půjčky, abyste splatili dluhy a spustili nový obchod a vaše vánoční půjčky. Více informací., Email: mehmethakan117@gmail.com

 
Hakan123
Hakan123 - 18.12.2017 15:46

Dobrý den, jste v jakékoliv finanční situaci? Aplikujte dnes na vaše půjčky, abyste splatili dluhy a spustili nový obchod a vaše vánoční půjčky. Více informací., Email: mehmethakan117@gmail.com

 
illča
illča - 18.12.2017 14:17

Nessie: no, jen tak na okraj...Pavča píše, že když se seznámili, partner nekouřil . Tudíž se nedivím, že je teď zklamaná.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-90 | 91-98
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 76895.
    Archiv anket.