Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tvoření, malování, ruční práce

Čokoládové speciality - dárek pro mlsné jazýčky

Čokoládové speciality - dárek pro mlsné jazýčky

Čokoláda je pochoutka, která nám velmi chutná už spousty let a navíc nám přináší spoustu blahodárných účinků. Je jen velmi málo věcí, které v dnešní době dokážou lidskou duši a mysl naladit tak příjemně a pozitivně jako právě čokoláda. Jedinečná chuť pravé, poctivé čokolády se Vám bude rozplývat na jazyku a Vaše chuťové pohárky budou senzačně uspokojeny. Protože i my máme rádi kvalitní a poctivé delikatesy, přinášíme Vám něco, co Vás naprosto ohromí.

Zajímá Vás co? Chtěli byste ochutnat, vyzkoušet či se odměnit něčím speciálním?

dary-darky-darecky.czPak jste na správném místě. V našem internetovém obchodě www.dary-darky-darecky.cz naleznete exkluzivní čokoládové dárečky, které nenechají nikoho chladným. V naší zemi zatím nejsou tolik známé, ale v zahraničí se díky své výjimečnosti a dokonale vyvážené chuti staly rychle velmi oblíbenými.

Vychutnejte si i Vy lahodné pralinky a čokolády, které Vás naprosto okouzlí, potěší a unesou v dnešní hektické době alespoň na chvíli pryč z reality. Naleznete u nás špičkovou belgickou čokoládu a pralinky od firmy

dary-darky-darecky.cz
EMOTI, ale i známe Mozartovy koule od německé REBER, výtečné pralinky Asbach plněné brandy či velice kvalitní čokolády Feodora, Peters. Vedle toho i delikatesní, chutné a velice jemné čokoládové pochoutky - Čokoláda Haches. Originální a rozmanité náplně či jedinečné provedení Vás zcela nadchnou.

A na co se vlastně můžete těšit?

V naší nabídce naleznete i speciální vánoční dárky a dárkové balíčky jakou jsou čokoládové pralinky s plyšovým zvířátkem, porcelánovou panenkou, velice oblíbená truhla s pralinkami, nádherné kornouty pro dary-darky-darecky.czmlsouny, překrásně nazdobené bonboniéry a mnoho dalšího. Tyto dárky jsou vhodné pro každého - pro malé i velké. A co víc? Pochutnáte si na čokoládě a navíc Vám zůstává hezký dáreček na památku.

Už víte, čím potěšíte svoje nejbližší na vánoční svátky?

Potěšte sebe nebo své blízké dárkem z našeho sortimentu www.dary-darky-darecky.cz, kde naleznete originální čokoládové speciality nebo dárkové koše a uvidíte sami, jaký budou mít úspěch. Dle reakcí našich spokojených zákazníků víme, že velký :o)

Komerční článek


4.12.2009   Rubrika: Náš domov   |   Komentářů 7   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Čokoládové speciality - dárek pro mlsné jazýčky

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
LudPa
LudPa - 14.1.2010 10:44

taky bych potřebovala zhubnout, ale čokoládu si odříct neumím a myslím, že ani nechci

 
sharon
sharon - 4.12.2009 14:07

mňam, Mozartovy koule já ráda, u nás v cukrárně je dávají i do pohárůsmajlik - 57, já bych si tak nejradši koupila od všeho kus...smajlik - 68jako holka si pamatuju jakou vozil tatínek čokoládu z montáží ze Švýcarska, nic lepšího jsem od té doby nemělasmajlik - 57smajlik - 57smajlik - 57

 
LenkaT
LenkaT - 4.12.2009 13:35

všechno vypadá velice lákavě smajlik - 47

 
Elen
Elen - 4.12.2009 10:33

Já teda mlsný jazýček jsem! A můj manžel nejí ze sladkého skoro nic, co nezakoplo o čokoládusmajlik - 72

 
Almega
Almega - 4.12.2009 10:23

Nojo,darovat...manžel to nejí,dcera taky moc né a syn jedině by si s dovolením vzal....

 
trpajzlik
trpajzlik - 4.12.2009 9:20

Almega: nemusíš ji ládovat ty, můžeš ji darovatsmajlik - 94 Já nevím, kterou vybrat jako dáreksmajlik - 60

 
Almega
Almega - 4.12.2009 9:17

No proti čokoládě nic nemám,ale potřebuju zhubnout,takže si ji musím odepřítsmajlik - 10

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 450030.
Archiv anket.