Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Buritto s Jihočeským žervé, fazolemi, hovězím ragú, avokádem a koriandrem

Mexická klasika s Jihočeským žervé od Madety. V tomto jednoduchém receptu nechybí kvalitní hovězí maso, mexické fazole nebo avokádo. Šmrnc mu dáte kořením Fajitas a koriandrem. Zarolujte si dnešní dokonalý oběd...

pošlete nám recept

Užijte si s dětmi víkend. Zábava na zámku Napajedla.

Užijte si s dětmi víkend. Zábava na zámku Napajedla.

Akcí nazvanou HURÁ DO ŠKOLY vyvrcholí v Zámku Napajedla na Zlínsku DĚTSKÉ KULTURNÍ LÉTO. Program pro celé rodiny vypukne v neděli 28. srpna v 10.00 a potrvá až do večera. Návštěvníci se mohou těšit na karneval, malování na chodníku nebo odpoledne plné soutěží. Zámek Napajedla je otevřen denně od 10 do 18 hodin. Lidé si v něm mohou prohlédnout historické sály, výstavu Afrika nebo expozici historických kočárků. Denně je také otevřena kavárna s letní terasou, nově je zpřístupněn také golf. 

Karnevalové masky, hračky, panenky i golf 

Pouze v sobotu se neuskuteční prohlídky historických sálů, ostatní prostory zámku budou ale přístupné po celý den. V neděli bude pro návštěvníky po celý den připraven bohatý program. Po celý den si budou moci děti i dospělí vyzkoušet zahrát golf. „Historické sídlo se totiž stává centrem Golf clubu J. A. Bati. Na hřišti si lidé mohou vyzkoušet především odpaly, puttování či chipping golfové údery do pěti jamek. Připraveny jsou i přístroje pro trénink fixování golfového švihu,“ přiblížila manažerka zámku Petra Psotková.

zámek napajedla

V 10.00 vypukne na nádvoří zámku malování na chodníku a rej masek, kterého se mohou zúčastnit děti i dospělí. Po celý den pak bude veřejnost hlasovat o nejhezčí dětskou i dospěláckou masku. Lidé se mohou těšit na zajímavé ceny, které mimo jiné věnují i Dětské boty.cz. Od 14.00 až do 17.00 připraví Dům děti a mládeže Matýsek z Napajedel odpoledne plné her a soutěží. V 16.30 navíc budou vyhlášeni výherci letní soutěže o nejkrásnější kostým a vítězové karnevalu. Od 17.00 začne v zámku muzikálové představení pro děti.

Po celé léto je v přízemí památky výstava historických kočárků a panenek. Přibližně čtyři desítky kočárků, stovka panenek a dalších hraček ukázala světu soukromá sběratelka Marie Václavínková z Otrokovic, která každou neděli výstavou osobně provází. Dále je v zámku k vidění interaktivní výstava Afrika. Po celé dny se konají i prohlídky historických sálů.

Podrobnější informace k akcím naleznete na www.zameknapajedla.cz. Objednávat vstupenky, rezervovat prohlídky, kurzy lze na info@zameknapajedla.cz.

Redakce


26.8.2011   Rubrika: Krásy naší země   |   Komentářů 1   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Užijte si s dětmi víkend. Zábava na zámku Napajedla.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
trpajzlik
trpajzlik - 27.8.2011 12:27

Kdyby nebylo to příšerné horko, tak jedu, mám to kousek smajlik - 94

 

Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

    Anketa

    Covid

    Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

    Celkem hlasovalo 77175.
    Archiv anket.