Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

Malinová roláda

Malinová roláda

Snadná a lehká jako vánek...

pošlete nám recept

Hubnutí v přímém přenosu 4. díl. Lehčí celkem o šest kilo.

Hubnutí v přímém přenosu 4. díl.  Lehčí celkem o šest kilo.

Připadá mi, že ten čas strašně letí. Před chvílí jsem stála na úplném začátku svého hubnutí a teď už začínám čtvrtý týden. A první výsledky na sobě už nejenom cítím, ale jsou už také trošku vidět. Kolegyně, která mě neviděla čtrnáct dní mi místo pozdravu řekla:  „Nezhubla jsi? Připadá mi, že jsi o něco menší.“ Udělala mi tím velkou radost, protože jsem si říkala a připravovala se na to, že než si na mně okolí něčeho všimne, potrvá to hodně dlouho.

A jak probíhal třetí týden? Vcelku bych řekla, že opět dobře. Zhubla jsem další kilo a půl, celkem od začátku mám méně o šest kilo třicet. Ještě pár kil a budu pod tou stovkou. Hurá! Držela jsem se docela dobře, ale jeden den jsem pociťovala větší pocit hladu, tak jsem si navýšila porce povoleného jídla. Jak mi pak řekla moje dietní poradkyně z Naturhouse, udělala jsem to dobře. Zároveň mě ale upozornila, že pokud bych tím hladem trpěla třeba dva, tři dny, bylo by potřeba jídelníček upravit. Velký pocit hladu by při tomto způsobu stravování být neměl.

Druhý „problém“, který jsem ke konci týdne řešila, jsou snídaně. Suchary s tvarohem mi už začínají lézt ven i ušima, respektive ten tvaroh. I když se snažím ho různě ochucovat pažitkou, kapií apod., tak jsem ho už nějak přejedená. Poradkyně mi doporučila nízkotučné sýry, kterými můžu dvakrát v týdnu ten ranní tvaroh nahradit. Častěji ne, kvůli soli a zadržování vody. A když už jsme u té vody – moje oteklé kotníky se pomalu vytrácejí. Takže to omezení soli má určitě velký význam. Už nemám nohy jako konve, ale zůstaly mi jen malé otoky, u kterých věřím, že za pár týdnů vymizí úplně.

Jinak jsem měla v týdenním jídelníčku opět zařazeny dva dny, kdy jsem si mohla dát k obědu malou porci přílohy a dva tak zvané odlehčovací dny. Jako přílohu jsem si dala jednu vařenou bramboru a moc jsem si na ní pochutnala. V odlehčovacích dnech byla hlavním pokrmem k obědu a k večeři zeleninová polévka.

Celkově snáším své hubnutí velmi dobře. V porovnání s dietami a pokusy z minulých období, je to pro mě osobně ideální způsob snižování váhy. Výsledky jsou velmi motivační a strava sestavená tak, že ji dokážu bez těší „psychické újmě“ dodržovat. Na podporu ještě užívám přírodní preparáty, které mi poradkyně doporučí, teď jsem dostala tabletky na odvádění toxinů z těla.

A jak se cítím na prahu čtvrtého týdne? Výborně! V pase už mám naměřené dvouciferné číslo, tedy 99 cm, v bocích jsem se dostala pod 120 – na 119 cm. Břicho je viditelně zmenšené, jsem celkově vitálnější, odlehčenější. I když pořád ještě vážím přes metrák, tak si nepřipadám jako těžkotonážní monstrum.

V každém případě mne tyto výsledky motivují, aby pokračovala a dál. Každé ráno po probuzení se psychicky zaměřuju jen na ten jeden konkrétní den. Neříkám si, jak dlouhá cesta mě ještě čeká, ale soustředím se pouze na to, abych se správně stravovala v ten daný den. I to mi psychicky dost pomáhá.

A jak se daří hubnutí těm z vás, které se také snažíte shodit nějaká kila? Všem vám držím palce a zároveň děkuji vám, které je zase držíte mně.

Slávka

Hubnutí v přímém přenosu:


18.6.2016   Rubrika:   |   Komentářů 18   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Hubnutí v přímém přenosu 4. díl. Lehčí celkem o šest kilo.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
kubikm
kubikm - 18.6.2016 23:30

espaňa: orinka: přesně...a nízkotučný sýr? opravdu???
a tabletky na odvádění toxinů??
a opět bez jakékoli fotky?

 
espaňa
espaňa - 18.6.2016 17:53

orinka: smajlik - 61 mám stejný názor - nyní už to půjde pouze po 1kg týdně dolů - tento nekonečný seriál o mnoha dílech málokterá ŠŽ přežjesmajlik - 48

 
orinka
orinka - 18.6.2016 17:40

Je opravdu nutné v tomhle pokračovat? Kolik dílů ještě hrozí??smajlik - 55

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-18
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Covid

Prodělali/y jste v uplynulém roce Covid?

Celkem hlasovalo 55285.
Archiv anket.