Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Jaké nemoci ohrožují jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jaké nemoci ohrožují jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Každé znamení zvěrokruhu má určité předpoklady a náchylnost k různým onemocněním, která se vyskytují ve větší míře než u ostatních. Není to samozřejmě pravidlem. Nabízím Vám svoje zkušenosti a postřehy, jež jsem nasbírala. Jsou to vlastně situace, které každé znamení pociťuje rozdílně a silněji. Teď můžete namítnout, jak to? Já jsem Ryba a nikdy jsem neměla studené nohy? Nemusíte mít, také záleží hodně na ascendentu, který to může tlumit.

Ke každému znamení patří také rada, na co organismus dobře reaguje. A tak tedy exkurze začíná…

BERAN

Trpí na úrazy, ohrožena je jeho hlava v oblasti čela a obočí, bolesti hlavy, poruchy spánku, závratě, krvácení z nosu, časté potíže s očima a nadváhou. U Beranů by měl být kladen důraz nejvíc na prevenci, protože jsou velmi neukáznění pacienti.

Rada: Co nejvíc pohybu a důkladný spánek.

BÝK

Mezi hlavní problémy Býků se vyskytuje to, že neví, kdy přestat s jídlem, alkoholem, prací apod. Mají potíže s nadváhou, diabetes, onemocnění mozku, deprese, vyrážky, schizofrenie, slabé místo je hrdlo a to nejvíc v dětství a mládí.

Rada: Býk potřebuje hlavně pravidelnost v jídle a dobré partnerství, klidné zázemí a přátelskou atmosféru. Dobře se regeneruje v lese, na louce a měl by něco tvořit rukama.

BLÍŽENCI

Toto znamení má obvykle větší spotřebu energie, než co jejich tělo vyprodukuje. Trpí únavou, přehnanou potřebou spánku, alergiemi, nervozitou a zimnicí. Mají slabá místa v oblasti plic, jater a kůže. Měli by se vyvarovat drastických diet, jejich nervový systém by nejspíš protestoval.

Rada: Potřebují dostatek vzduchu a slunce a také tolerantního partnera pro jejich výkyvy nálad.

RAK

Má tendenci hromadit emoce, což často vyústí k zdravotním problémům vážnějšího rázu. Velice častý je výskyt vředů, potíže se žaludkem, špatné zažívání a vylučovací orgány mohou u Raků také špatně pracovat. Rak výborně reaguje na alternativní medicínu, bylinky a léčení rukama.

Rada: Teplé prostředí, kvalitní, spíše rostlinné potraviny, dobré rodinné zázemí, dlouhé procházky a hlavně - nedusit v sobě pocity a emoce.

LEV

Lvi bývají poměrně zdraví, pokud se dokážou zastavit. Mají pocit síly, která ovšem není nekonečná. Mají potíže s páteří a se srdcem, většinou v pozdějším věku. Vše, co souvisí s krví, by měli hlídat. Slabé místo mají také v nohách a zuby je budou zlobit určitě.

Rada: Naučit se regulovat spotřebu energie, dodělat započatou léčbu, nekouřit a nepít alkohol.

PANNA

Panenky se tak o sebe bojí, že si mnohdy nemoc vsugerují. Přehnaná sterilita a čistota vede k tomu, že si samy kolikrát vybijí své ochranné prostředí v těle. Jsou citlivé na střeva, alergie, deprese, záněty a nadměrnou chuť k jídlu, hlavně sladkého.

Rada: Zdravá bezmasá strava, dobrý spánek, světlé místnosti a pravidelné návštěvy u psychologa.

VÁHY

Psychické problémy a přílišné pitvání situací mají za následek nevyrovnanost imunitního systému a deprese. Jsou také ohroženi v oblasti páteře, ledvin a často jsou zavodněni a trpí otoky končetin. Také cukrovka je pro Váhy docela strašák.

Rada: Vyvarovat se kyselin, umělých přísad, citrusových plodů, soli a octa. Vhodné jsou pro ně jablka, hrušky, med a ořechy. Nesportovat, pouze sportovní masáže.

ŠTÍRzvěrokruh

Mají tolik energie, že řešit nemoc je pro ně zdržování. Štír, když už onemocní, chce vše urychlit a léčbu mnohdy nedotáhne do konce. Potíže se vyskytují v oblasti nosu (krvácení), hrdla, zad a nohou. Pohlavní orgány u Štírů jsou také velmi ohroženy nemocemi.

Rada: Naprostý soulad a dostatek v sexuálním životě, pohyb v přírodě, duchovní myšlenky a žádné podpůrné prostředky při léčbě.

STŘELEC

Střelci jako pacienti nemají téměř žádný respekt k lékařům. Zdraví si léčí nejraději sami nebo pomocí kamarádů, hlavně rychle. Mají problémy s vysokým krevním tlakem, citlivost na mrtvice a infarkty. Často havarují a rychle, mnohdy na revers utíkají z nemocnice.

Rada: Poslouchat lékaře, sportovat náročné, zátěžové sporty a být často u otevřeného ohně.

KOZOROH

Často bývají nemocní v útlém věku, následky si pak mohou nést celý život. Sklony k angínám, alergie a chronické dýchací potíže. Jejich slabé stránky jsou kosti, páteř, kolena, kyčle, roztroušená skleróza, křečové žíly a tendence si naordinovat vlastní léčbu.

Rada: Pestrá strava, dostatečné oblečení, pobyt na horách, téměř nesolit a nedělat sporty, při kterých jsou zatížené končetiny.

VODNÁŘ

Nejslabší místo Vodnáře je cévní systém a páteř. Trpí na křečové žíly, otoky nohou a křeče. Diabetes a vysoký krevní tlak je také může potrápit. Sklony k návykovým látkám mají zničující charakter.

Rada: Dostatek čerstvých potravin, pobyty u vody, sedavý způsob života a téměř nesportovat.

RYBA

Velká část Ryb si nemoc často vsugeruje a tím i aktivuje. Mají potíže s nohama, nádorovým onemocněním a plísněmi. Jsou náchylné k otokům, křečovým žilám a zlomeninám. Mají slabou psychiku a často trpí nějakým návykem.

Rada: Suché teplé podnebí, udržovat nohy v teple, hodně pít vodu. Vůbec voda, má na Ryby blahodárný vliv. Nejlépe tedy bydlet u vody a často se koupat.

 

Trápí Vás nějaké nemoci? Zavolejte mi na Věštírnu, ráda se na to podívám a poradím Vám, co s tím. 

Vaše kartářka Hanka
Autorka je členem Věštírny Květy Fialové


Diskuse Věštírna pro vás právě dnes!

Každé pondělí můžete využít možnost on-line výkladu zdarma. Na této diskusi vložte dnes do 11 hodin svůj dotaz a během dnešního dne na něj dostanete odpověď.

(Vstup do diskuse najdete v horní části magazínu v sekci speciály – Věštírna.)

 

Více o Věštírně Květy Fialové se dozvíte na www.vykladzive.cz

 

Věštírna K.Fialové


15.8.2011   Rubrika: Věštírna   |   Komentářů 19   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3,1/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Jaké nemoci ohrožují jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-19
♥Mamina6♥
♥Mamina6♥ - 15.8.2011 8:41

Mno na mě sedí skoro nic..nebo nesedí smajlik - 71smajlik - 68.......mám nízký tlak a to hodně, díky čemuž mám sklony k návykovým látkám - kafe !! smajlik - 68....tak nevím no....sedavý způsob života mě ničí, sice nesportuju, to je fakt, ael jinak....smajlik - 63smajlik - 61 Vodnářům zdar !! smajlik - 105

 
Linda
Linda - 15.8.2011 7:21

Sice mám nizky tlak (opak toho co tvrdi strelec), ale asi me to chráni pred infarktem a mrtvicema, které bych jinak diky rodince mela na dennim porádku smajlik - 34. A ano souhlas doktori jsou na baterky a miluji otevreny ohen smajlik - 47

 
modroočka
modroočka - 15.8.2011 6:57

u nas to sedi na kazdeho clena rodiny. smajlik - 105

 
trpajzlik
trpajzlik - 15.8.2011 6:36

smajlik - 16 na mé znamení to perfektně sedísmajlik - 47

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-19
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402757.
Archiv anket.