Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Osuška v koupelně

Duch

„Ty jsi tak krásně lekavá,“ říkává můj manžel a sprostě toho zneužívá. Prý si neumí pomoci. Najde si kdejakou příležitost a klade na mne všude po bytě různé nástrahy a pasti. Pak se tomu nehorázně směje a já jsem blízko tomu, stát se vražedkyní. Jinak jsem docela mírumilovný člověk, ale v tomhle případě by mě stejně každý soud musel osvobodit, poněvadž vražda vlastního manžela ve stavu nepříčetnosti není vlastně vražda, ale pouze spravedlivá odplata. Jsme spolu 31 let a už jsem docela vycvičená a ostražitá. Ale jeden jeho kousek mě doopravdy vylekal, a to víc než hodně.

Bydlíme v panelovém bytě a WC je hned vedle koupelny. Chtěla jsem si po použití WC opláchnout ruce, a jelikož dveře do koupelny míváme otevřené, ani jsem nerozsvítila, opláchla jsem si ruce a sáhla po osušce. Ta se ale pohnula a řekla: "Nesahej na mě!" Ani to nemusela říkat. Lekla jsem se tak, že jsem určitě vytvořila nějaký světový rekord ve řvaní a na nějaké sáhnutí jsem už ani nepomyslela. Ostatně by to ani nešlo, protože jsem totálně ztuhla. Manžel jen sundal osušku z věšáčku, postavil se místo ní a čekal. Věřte mi, že jsem ještě tehdy v noci chtěla vypisovat rozvodové papíry.

LudPa


30.10.2009   Rubrika: Horoskopy, sny, tajemno   |   Komentářů 30   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Osuška v koupelně

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
sharon
sharon - 30.10.2009 7:09

co rozvodové papíry, u nás by se vypisovalsmajlik - 43úmrtní list, páč bych ho zabila.....smajlik - 68

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-31
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 420625.
Archiv anket.