Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Dnes si můžete přečíst odpovědi na dotazy z 18.9. V diskusi pod článkem je možné položit dotaz na další výklad - tentokrát prostřednictvím tarotových karet. Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně! Toto opatření je z důvodu, aby se dostalo na co největší počet tazatelek...

 

Tarotový výklad Nadi Kučerové na dotazy z 18.9.

.slunecnice.

tak zkousim stesti znova

dobry den pani Nado..jak to do budoucna vidite s mym zdravim? narozena 7.3.1974 dekuji

Dobrý den, slunečnice. Bohužel, jste neupřesnila, co přesně máte na mysli. V kartách jsou vidět poměrně dost játra, nejspíš reagují na nějaké silnější léky, zaměřte se na ně – ostropestřec v kapkách. Dále mízní uzliny a také krev. Tyto věci řešte prioritně. Přeji moc štěstí.


october

Dobrý den, milá Naďo, už několik měsíců marně sháním dlouhodobou práci, kterou bych mohla skloubit s VŠ. Ráda bych se Vás zeptala, zda práci v blízké budoucnosti seženu? Moc Vám děkuji, mé datum narození je 13. října 1986.

Dobrý den, october. Práci stálou vidím, jen buďte ještě trpělivá. I když ale přichází trochu později, máte pak možnost i studovat. Přeji moc štěstí.


lekasta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakou perspektivu má vztah s mým přítelem. Bydlím u něj, mám tam i práci, ale v případě, že by se s ním něco stalo, nemám žádnou jistotu, co by bylo dál. Asi bych se musela odstěhovat zpět do města, odkud pocházím, tam bych si těžko našla ve svém věku práci.
Jsem narozena v roce 1958, přesně 16.2.. Ne, že bych nějak stála o sňatek, ale přece by to jen byla nějaká jistota pro nejhorší případ. Zajímalo by mě, jestli se k tomu nějak postaví (nar. 25.9.56).
Děkuji.

Dobrý den, lekasto. Sňatek sice nevidím, ale zajištění ano. Přítel na to jistě myslí, přesto byste si s ním o tom měla promluvit. V komunikaci také nevidím problém, proto se zkuste domluvit. Přeji moc štěstí.


vowi

Dobry den. S partnerem jsme se odloucili. Mam nase dite u sebe. Vratime se k sobe? 11.12.1982. Dekuji.

Dobrý den, vowi. Bohužel, návrat nevidím. Ale sama nezůstanete. Zkuste se více zaměřit na budoucnost, je v ní ještě mnoho hezkého včetně přítele, který vás bude milovat. Přeji moc štěstí.


Hana

Dobrý den, posílám znovu dotaz, na který se minule nedostalo a prosím karty o odpověď k mému budoucímu zaměstnání. Uspěji ve výběrovém řízení? Zvládnu dojíždění a práci samotnou? Budu tam spokojená (i finančně)? Moc Vám děkuji předem za odpověď. Hanka 19.03.1958

Dobrý den, Hano. Teď vás asi dost zklamu, ale kladný výsledek opravdu nevidím. Zkuste se na tuto situaci dívat s větším nadhledem. Práci budete mít, možná ještě lepší, než nyní doufáte. Přeji moc štěstí.


brigita

Dobry den, paní Naďo,
chtěla bych se zeptat na svoje ortopedické problémy /noha/. Jak to vidí karty, kdy a zda nastane zlepšení. Jsem narozena 10.10.1947, vdaná, 3 děti už mají svoje bydlení. Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, brigito. Vaše problémy sice mají řešení, i když je dlouhodobé a vyžaduje spoustu síly. Doporučuji kineziologii, je potřeba najít psychický problém, díky kterému se objevil problém fyzický. Doporučuji mumio. Přeji moc štěstí.


vikyky07

Dobrý den,
dcera nar. 28.3.1994 se rozmýšlí jaký obor po maturitě studovat. Poradily by nám karty jaké povolání by se pro ni nejvíce hodilo?
děkuji za odpověď

Dobrý den, vikyky. Pro dceru jako skvělý start do života a i následné rozvíjení určitě zajistí obory, věnující se přírodě. Její život tak jednou bude stejně nastaven a mohla by to mít i jako koníčka. Přeji moc štěstí.


Stanislava

Dobrý den,manžel se mnou přes 3 roky nežije,mám rok přítele,bydlí 100km
ode mě,jezdí za mnou, spolu jezdíme na víkendové pobyty, ale ještě jsem nebyla nikdy u něho doma.Bydlí s rodiči,je svobodný 51.letý nar. 27.8.1961,v 15hod.Nepozval mě nikdy k sobě,mám z toho divný pocit, vždy se tomu při řeči vyhýbá.Chtěla bych poznat jeho bydliště. Ví karty, proč tomu tak je?
Mé nar. 9.9.1957. Děkuji moc za odpověď. Stana.

Dobrý den, Stanislavo. Bohužel, nevidím změnu. Vašeho přítele tíží věci rodinné, co přesně, s tím by se měl svěřit on vám. Ale rodiče jsou vidět hodně. Také finance. Nejspíš se bojí, že byste později něco požadovala. Zkuste si s ním promluvit, ale určitě byste měla myslet i mnohem více na sebe. Přeji moc štěstí.


mystery68

Dobrý den, moc prosím, stále nemám štěstí na Vaši odpověď. Můj přítel (nar. 16.4.1979) ode mě odešel po 7 letech krásného vztahu zcela nečekaně k jiné (ona nar. 3.12.1980). Neskutečně se trápím. Má jejich vztah budoucnost nebo je naděje, že se vrátí? Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, mystery. Nikde nevidím vaše datum narození, což je škoda. Ale nejspíš vás zklamu, je zamilovaný. Není vidět, že by chtěl měnit partnerku. Zkuste mu odpustit a pustit ho, když to tak chce. Mnohem lépe se vám pak bude seznamovat s jinými muži. Přeji moc štěstí.


tenderness

Dobrý den, s partnerem jsme se několik let marně snažili o miminko (i s pomocí IVF). Vidí karty ještě nějakou naději, že se dočkám vytouženého dítěte? Nar. 28.2.1968. Moc děkuji za odpověď.

Dobrý den, tenderness. Mohu vás potěšit. Dejte tomu ještě nějaký čas, ale během příštího roku byste opravdu otěhotnět měla. Potomka v každém případě vidím. Blahopřeji a přeji moc štěstí.


myska1

Dobrý den,
již jsem zoufalá, neodepsali mi na můj dotaz. Ptám se zda si najdu v blízké době (a jak dlouho to je) práci. Již jsem doma rok a půl a nikde nic.
Nar. 8.9.1960. Děkuji.

Dobrý den, mysko. Práci sice vidím, ale nebude to hned. Zprvu to nebude sice žádná sláva, ale na tomto místě dlouho nezůstanete. Následuje další zaměstnání, kde budete spokojená. Přeji moc štěstí.


Mari

Dobrý den Naďo. Prosím Vás, najde moje kamarádka, nar. 17.7.1967, přítele, který by jí byl životní oporou, partnerem do života? Bude to brzy?
Děkuji Vám za odpověď.

Dobrý den, Mari. Zkuste kamarádku přesvědčit, aby se pokusila myslet pozitivněji. Je to nutné. Zatím, bohužel, přítele nevidím. Měla by se zaměřit na sebe a trochu se sebou pracovat. Přeji moc štěstí.


kozička

Dobrý den paní Nado,chtěla bych se zeptat na svou tetu Slávka nar.10.12.64,je už dlouho sama,a tak by mě zajímalo,jestli se někdo neobjeví.Ona o tom ví,že jsem napsala,takže to není proti její vůli.Moc děkuji.

Dobrý den, kozičko. Přítele opravdu vidím, jen to nebude hned. Teda by měla více chodit mezi lidi. Rozhodně ale sama nebude. Přeji moc štěstí.


kristulda

Dobrý den psala sem vam již několikrat sem věrný pisatel :-)) říkala sme si že ted nechamv ěci plynout jak budou tak budou, ale jedna věc mě trapí muj muž s kterým se rozvadím je narozen 21.10.1981, v červenci na muj svatek spachal sebevraždu bere silnější antideprsiva, ale pořad mě citově vydíra vola mi,píše ubíjí mě to.dostane se z toho? zvladne to? bojím se že opět spacha sebevraždu.máme spolu dvě děti a ty ho maj moc radi. o to mi jde. my dva spolu nemáme už duvod dale byt.ale nevím jak dlouho vzladnu tenhle natlak na moji psychiku. děkuji za odpověd.

Dobrý den, kristuldo. Bohužel, nevidím, že by se psychický stav vašeho přítele lepšil. Jeho stav je nejspíš vážnější, než to vypadá. Je vidět dokonce delší hospitalizace. Přeji moc štěstí.


kolečko

dobrý den...jsem po nervovém zhroucení..už nevím jak dál.žiji s přítelem 9 let.máme syna...pítelprý má bojové nálady.třepe seu obličej a utoří křikem výhružky .bylo to každý 2 měsíc..nyní každý týden..chce mě mít jen pro sebe...tím myslím že nechce okolo mě ani mé děti které jsou již dospělé.chci ten vztah ukončit..jsem ale bez práce...děkuji já 22.5.1963..on 14.6.1957..

Dobrý den, kolečko. Doporučuji opatrnost. Hrozí útok, který bude trochu silnější. Zkuste se také méně bát o budoucnost. Nevidím vás ani samotnou, ani výrazně strádat. Přeji moc štěstí.


henka.s

Dobrý den paní Naďo,
před časem jsem Vám psala o výklad karet, zda budu ještě někdy mít druhé dítě.Odpověděla jste mi, že mi jej nedoporučujete,avšak ikdyž jsem další dítě po dceři odmítala, nyní se ozvaly asi biol.hodiny a moc bych si jej přála.Manžel k mému přání příliš zatím přístupný není z důvodu stavby nového domova a věku,přesto se Vás ptám, zda je v kartách vidět druhé dítě v budoucnu anebo nikoliv.Děkuji Henka 16.5.1980

Dobrý den, henko. Musím jen zopakovat to, co bylo vidět kdysi. Nejen, že další dítě nevidím, je tu i nebezpečí stran vašeho nebo jeho zdravotního stavu. Buďte opatrná. Přeji moc štěstí.


 

 

Na vaše další dotazy se těší Naďa, otázky na její tarotový výklad vkládejte do diskuse pod článkem.  kucerova nada

Odpovědi vyjdou v úterý 16.10.

 

Dotaz musí obsahovat:
 

  • Datum narození
     
  • Otázku směřovanou pouze na jeden konkrétní problém.
  • Každá čtenářka může položit pouze jeden dotaz měsíčně. (Pokud na něj nebude odpovězeno, je možné dotaz opakovat později.)

 

N.Kucerova@seznam.cz
http://cms.vyklad-karet-nadine.webnode.cz/


2.10.2012   Rubrika: Výklad karet   |   Komentářů 35   |   Doporučit článek   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 2,9/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Tarotový výklad Nadi Kučerové. Odpovědi na vaše dotazy.

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Santé
Santé - 2.10.2012 7:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli se mi rýsuje nějaká nová práce. Sice práci mám, ale pokud bych našla lépe finančně ohodnocenou, tak bych byla ráda. Já: 27.1.1966 asi ve 14:30 hod. Děkuji. smajlik - 61

 
annie
annie - 2.10.2012 7:08

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jestli u nás vidíte výhledově ještě druhého potomka, případně v jakém časovém horizontu.
Já 24.5.1980, manžel 12.3.1980.
Díky. smajlik - 62

 
Elfa
Elfa - 2.10.2012 6:19

Dobrý den,paní Naďo,chtěla bych se zeptat na moji budoucnost v otázce bydlení. Budu schopná si do budoucna pořídit nějaký pěkný byteček, kde se mi bude dobře a bez problémů bydlet? Zvládnu to finančně? Narozena jsem 5.5.1979 v 2:40h ráno.Děkuji za odpověď, hezký den. Esmajlik - 31smajlik - 45

 
slaměnka
slaměnka - 2.10.2012 6:04

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na manželství své dcery, nar. 29.9.1979, její manžel nar.20.10.1983.Momentálně prožívají krizi, za níž může jeho nezodpovědnost a zatajování důležitých informací, týkajících se jeho práce a financí. Začne se zeť chovat zodpovědně a podaří se rodinu udržet pohromadě? Děkuji.

 
xoxo
xoxo - 2.10.2012 0:19

Krásný den, paní Naďo, chtěla bych se Vás zeptat, kdy se mi narodí mé první dítě? Narodila jsem se 13.10.1986. Děkuji Vám.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-35
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 402738.
Archiv anket.