Reklama: Základem každé pracovny jsou kvalitní kancelářské židle . Na Hawaj.cz si vyberete tu pravou přesně podle vašeho stylu.  

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!

První vánoční cukroví v nové domácnosti? S našimi tipy to zvládnete levou zadní!Od vánočních svátků nás dělí už jen pár týdnů, a tak je třeba začít s klasickými přípravami, které jsou nezbytné pro to, abychom tento čas mohli využít k plnohodnotnému odpočinku a pohodě. Nejde však pouze o generální úklid a nákup vánočních dárků...
pošlete nám recept

Magazín pro Šťastné ženy

 

Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Je mi pěkně ouvej, potřebuju se vypovídat a slyšet nějaké rady citově neangažovaných, proto jsem se rozhodla svěřit tady. Jinde nemůžu, nechci to řešit s nikým známým ani s nikým z rodiny. Jde o velmi pravděpodobnou nevěru mého manžela.

Jsme spolu dvanáct let, máme dvě děti, obě chodí do školy, momentálně jsou na táboře. Už delší dobu mám podezření, že má manžel milenku. Jeho chování se dost změnilo, je velmi často mimo domov, najednou si přede mnou schovává telefon a úzkostlivě vypíná mejl v počítači, což nikdy před tím nedělal. Až donedávna to byly ale jen mé domněnky, utěšovala jsem se, že za tou změnou chování může být i něco jiného a nechtěla jsem doma dělat zbytečné dusno.

Jenže v posledních dvou týdnech se situace změnila. Do práce mi přišly celkem tři anonymy, kde bylo napsáno, zda vím, co dělá můj manžel doma, když má odpolední směnu a já jsem v práci. Už ten první se mnou pěkně zamával a po tom třetím začínám vážně uvažovat, jestli bych se neměla doma nečekaně objevit a přesvědčit se, co se tedy děje.

Vím, že bych to udělat měla, ale – a teď si asi budete myslet, že jsem hloupá – já se toho bojím. Nejsem nějak průrazný typ, jsem spíš submisivní, nerada se hádám. Vůbec si neumím představit, co bych měla udělat, pokud bych ho tam skutečně načapala s nějakou ženou. Už jen z té představy je mi špatně. Zároveň je mi ale zle z toho, že on se možná v naší manželské posteli válí s kdovíjakou courou. Jsem v koncích. Jít tam, nejít, co dělat, když se to potvrdí? Vyhodit ho? Co děti? Jak bych sama všechno zvládala?

Je mi strašně, mám pocit, že ať udělám co udělám, všechno bude špatně, žádné správné a dobré řešení nevidím. Když o tom ale přemýšlím, vychází mi, že bych se přesvědčit měla, jestli je to pravda, tak ať se to rozštípne. Když tam nepůjdu, budu se každý den užírat, on mě bude podvádět a já budu za hlupačku.

Jak si mám dodat odvahu? Strašně se toho bojím. A když to bude pravda, co byste dělaly na mém místě? Z fleku ho vyhodily? Připadám si nemožná, ale fakt jsem v koncích.

Michaela


8.8.2018   Rubrika:   |   Komentářů 85   |   Vytisknout

Hodnocení článku: 3/5   Oznámkovat (hodnocení jako ve škole): 1   2   3   4   5  

 

Diskuse ke článku - Přesvědčit se o nevěře, nebo radši ne?

Tato diskuse je otevřena jen pro přihlášené uživatelky.
Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-85
denkas
denkas - 11.8.2018 23:06

thePlacheck: No to asi raději nesmajlik - 7 To by se pak toho mohla dozvědět víc než by chtěla a než by unesla. To už je lepší tam vlítnout a načapat je. Než to vidět a slyšet celý smajlik - 9

 
thePlacheck
thePlacheck - 11.8.2018 22:14

A přitom stačí malá skrytá kamera která nestojí tak moc a potom jenom čekat.A byl by hned důkaz.

 
denkas
denkas - 11.8.2018 21:47

rychlonožka: napsala si to moc hezky, rozumný rady. Ale bohužel, každy to nezvladne.

 
rychlonožka
rychlonožka - 11.8.2018 20:24

Michaelo, moje rada se Vám asi bude zdát nějak daleko od věci, ale na Vašem místě bych se asi tak nesoustředila na to, co dělá manžel, když není s Vámi, ale co děláte Vy pro to, abyste se cítila fajn, vypadala k světu, atd. Vždyť teď nemáte děti doma, zaskočte si do butiku, do cukrárny s kamarádkou, ke kadeřnici, na pedikůru, manikůru, nechoďte z práce rovnou domů k plotně! Dětičky i manžel pak o školní rok mohou doma pomoci, mějte čas sama na sebe! V okolí přece denně vidíme, že manžel zahne, ať je manželka štíhlá, hubená, milá, nepříjemná, kuchařka i bohémka. Měly bychom těm chlapům dávat najevo, že na nich nevisíme, když nás opustí, že to přežijeme, že si umíme hledět samy sebe. Hlavně se neponižovat, neslídit, nevyzvídat, nešpehovat. Ztratíte v jeho očích i u sebe. Co získáte, když ho nachytáte? Rozhodnutí bude na Vás! Nechte to být, ale buďte chytrá. Myslete na zadní kolečka, myslete na sebe. Občas pusťte poznámku jako....říkali naši, že se staví, nebyli tu včera? Zítra asi přijdu dřív z práce, mohli bychom zajít na večeři, co kdybychom se vydali na víkend pryč, zkrátka vneste trošku nejistoty, aby si muž až tak nebyl jistý. Konečně, ty maily Vám třeba posílá on, abyste se ztrapnila jako stihačka a on mohl odkráčel středem /s takovou bláznivou ženskou přece nebudu žít/ a nebo - pokud existuje, ona - /poněvadž ho chce přetáhnout k sobě a on o to nestojí/. Nemontujte do toho city, i když to je těžké, dávejte mu najevo, že jste někdo, koho by měl mít rád doma. Samostatná, soběstačná, pohledná, veselá, moderní ženská, kterou si vzal proto, že chtěl. Muži nemají rádi, když je někdo k sobě váže, když je někdo nutí, aby dělali, co chce ta některá. Váš manžel by měl být postaven do situace, aby přemýšlel, kde jste, když on je doma a aby na Vás myslel, když s Vámi není. Pokud ví, že Vás najde v práci nebo u sporáku, je to nuda a on chce povyražení. Pokud ho přivítáte doma v nových šatech s tím, že jste dostala nápad jít na večeři nebo zajímavou akci, bude to jiné kafe.

 
Almega
Almega - 11.8.2018 9:25

Ono je někdy lepší něco nevědět přesně,ale tohle se mi zdá být nebezpečné ze zdravotního hlediska: manželka může dostat od nevěrníka kdejaké pohlavní i jiné nemoci.Válet se v manželských postelích a cizoložit je snad nejhorší hnus.Úplné pohanění partnera! Já asi bych zvážila všechna pro a proti,a pak bych najela doma debatu o těch nemocech a nevěrnících,jen tak obecně, a nebo bych se svědkem vtrhla nečekaně do bytu a přistihla bych mužíka in flagranti,vyfotila,a odešla.No a pak by se vidělo....V každém případě- chudáci děti,až se dozví něco,co určitě nemají/nechtějí vědět...

 
Kozoroh18
Kozoroh18 - 10.8.2018 17:05

možná má manžel na dopoledne dlouhý seznam co má udělat. A tak si zve na pomoc hodinovou manželku.smajlik - 68

 
sharon
sharon - 10.8.2018 16:44

Troška je super....smajlik - 47

 
illča
illča - 10.8.2018 16:19

Arna: smajlik - 47smajlik - 68 taky mám ráda Trošku.

 
Arna
Arna - 10.8.2018 16:06

illča: Já zas dnes slyšela na Impulzu:
Ona: Miluješ mě?
On: Ne.
Ona: Ani trošku?
On: Trošku? Tak toho jó.

 
kobližka
kobližka - 10.8.2018 15:40

illča: 14:48 dobrej vtip obrázek - smileys_cz_24_1_.gif

 
sharon
sharon - 10.8.2018 14:51

illča: smajlik - 47smajlik - 68....bych si klidně řekla....smajlik - 68

 
sharon
sharon - 10.8.2018 14:50

Arna: ty jo....už néééé........to je úroveň, tfuj......smajlik - 81

 
illča
illča - 10.8.2018 14:48

Arna: jak píšeš - ona nechce - tak se mi vybavil vtip:

Ve vlaku se snaží kluk navázat rozhovor s chladnou slečnou:
"slečno, a co že pořád mlčíte??"
"protože chci!"
"bóže...tak ona chce a nic neřekne!!"
smajlik - 68

 
Arna
Arna - 10.8.2018 14:46

catcat: Já bych to jako citát nepovažovala, ale jako hodně vulgární průpovídku, i když já to nikdy neslyšela.
A myslím že pokud to čtou mladší šž, nevím jak asi přistupují k manželským "povinnostem". A jsme u toho, ona nechce, protože si vzpomene na "kousek...masa" a on si najde milenku smajlik - 68

 
illča
illča - 10.8.2018 14:39

enka1: jojo, to je opravdu hnus všech hnusů, tahat milenku do manželské postele. Na to musí mít oba kachní žaludek .

Máš pravdu - pokud jsou ve vztahu děti, jsou na prvním místě a partneři by se měli snažit, aby se jich to dotklo co nejméně.

 

Zvolte stranu: 1-15 | 16-30 | 31-45 | 46-60 | 61-75 | 76-85
Sponzori

Prohledej


Výherci v soutěžích

Soutěže na Soutez.cz

Anketa

Zpívám rád a je to na mě doufám znát...

Zpíváte si občas doma?

Celkem hlasovalo 463964.
Archiv anket.